Klientka

Vážená paní Kartousková, chtěla bych Vám ze srdce poděkovat. Přišla jsme k Vám v srpnu s prosbou o pomoc ve finanční oblasti. Ukázalo se však, že mým problémem je láska k sobě samé. Čistila jste mi tuto oblast. Pravdou je, že jsem to z počátku nevnímala jako důležité. Byla jsem pořád zaťatá na ty peníze, které mi zoufale chyběly. Nabídla jste mi i kurz spokojeného života. Měla jsem pocit, že tam mám jít, a tak jsem si peníze na něj půjčila. Kurz byl vážně něco!

Kurz a čištění dohromady mi změnili život. Zdánlivě se nezměnilo nic a vlastně se změnilo všechno. Najednou vidím výzvy a příležitosti, které jsem neviděla. Jsem klidnější a nenervuji se hned, když se něco na první pokus nepovede. Začala jsem vnímat i signály, které mi přicházejí, že mám tu či onu věc změnit. A co víc - já se usmívám!!! Já, která se usmála dvakrát do roka, se usmívám každý den. A každý den jsem šťastná, ne celý den, ale každý den. A za to jsem vděčná. Děkuji Vám.

Jen ve zkratce, co mi nyní přišlo: Asistentka, se kterou jsem se chtěla rozejít, v dobrém odchází. Dostala jsme nabídku na spolupráci s advokátem (to je dobré i pro mé klienty a hlavně pro mě) a s tím souvisí i nabídka krásných nových prostor pro kancelář v prvorepublikové vile na Praze 4 (o tom jsem vždy snila).

Také jsem začala praktikovat to, co jste řekla - kdykoli mě napadne "měla bych", zeptám se "a chci". A když nechci, neudělám to. A je to super. Začíná mě respektovat i moje máma, a to je velký pokrok.

Jediná zdánlivě stinná stránka je, že 21/10 nastupuji na operaci střeva. Stále jsem přemýšlela, jak se tomu vyhnout, zda ji odmítnout atp. Ale po Vašem kurzu mi došlo, že stejně jako s jinými nefunkčními věcmi je třeba se rozloučit i s touto částí střeva. Má v sobě mnoho z toho, co jsem nestrávila, je celé nemocné a děravé. A moje duše je tak klidná, i když normálně při jakémkoli i nejmenším zákroku jsem vyděšená, a říká mi, že to bude dobré a že je to tak správně.

Bohužel pro tu operaci nemohu přijít na kurz kyvadla 26/10 k Vám, na který jsem již přihlášena. Za to se omlouvám a věřím, že to pochopíte. Dovolím si požádat, zda mohu dostat pozvání na nějaký další kurz kyvadla v budoucnosti.

Vážená a milá paní Kartousková, upřímně Vám děkuji za vše, co jste pro mě udělala a děkuji vesmíru, že mě navedl k Vám. Jste báječná dáma s velkou vírou a zlatým srdcem. Díky Vám jsem po mnoha letech života skutečně šťastná a chápu sílu přítomného okamžiku. Jste prostě skvělá, ale to Vy víte. Přeji Vám vše dobré a těším se na příští setkání.

S úctou ...

Starší článek Další článek