Monika

Dobré ráno, přeji p.Kartousková.

Tak jsem dnes našla a přečetla si ,Váš nový článek - o mém příběhu. POVEDL SE VÁM a hned reaguji na metodu SRT .

V den , kdy jsem se vrátila od Vás , po SRT domů , mě moje malá dcera téměř přehlížela , ale od druhého dne , mi denně , několikrát za den říká -" JÁ TĚ MILUJU , JÁ TĚ MÁM MOC RÁDA ! " a stále chce být v mé náruči .

Vy ,p.Kartousková- též jako matka asi víte , jak nádherný pocit, zažívám .

ZDE PŘIKLÁDÁM A RÁDA !!! mou slíbenou recenzi :

Dobré ráno všem , kteří uvažují o tom , že zavolají p.Kartouskové , aby jim poradila nebo pomohla na jejich životní cestě , ALE VÁHAJÍ . Ráda Vám proto předám svoji osobní zkušenost . P.Kartouskové jsem si všimla v jednom ezoterickém časopise . BYLY CELKEM TŘI DŮVODY , PROČ jsem později paní navštívila . Nejprve mne zaujala sympatická tvář na fotografii, pak její zajímavé články a do třetice , mne po zavolání čekal příjemný hlas - dle čehož člověk též hodnotí .

S p.Kartouskovou nebyl problém se na čemkoliv domluvit , byla přístupná a snažila se vyjít vstříc mým potřebám, mým časovým možnostem a druhý den byla PŘESNĚ v domluveném časem připravená na výklad . Tak že hodnotím, jako ve škole - VÝBORNÁ ! Do 14 dnů jsem se za p.Kartouskovou do Prahy, abych vyřešila své životní problémy pomocí metody " SRT" . Od druhého dne byl a je znát výsledek ,z něhož raduji denně . Ještě , že člověk nestojí na místě , ohromen špatnými životními zkušenostmi a jde vstříc - LEPŠÍMU ŽIVOTU tím , že " NĚCO NOVÉHO ZKUSÍ " ! . A na závěr - do té PRAHY jsem nakonec málem nejela , jak mi bylo po tři dny zle a tak jsem p.Kartouskové své obavy zavolala . Zeptala se mne - zde si přeji , aby mi bylo opět dobře . Samozřejmě , že jsem souhlasila , jelikož jsem se léčila čaji a potřebovala jsem být i doma - fit . Opravdu , tak do hodiny po zavolání byly mé problémy pryč a už se nevrátily . Zpětně jsem se dozvěděla , že p.Kartousková použila metodu KVANTOVÁNÍ .

To jsou mé zkušenosti , které nikomu nevnucuji , jen svým článkem reaguji na mé dobré zkušenosti .

MONIKA SV.ČECHY
Starší článek Další článek