Každý měsíc zde budou pro Vás aktualizace horoskopů na nadcházející období.

Jak se horoskop sestavuje?

Na každé znamení si vyložím tarotové karty a díky nim získám odpověď, co Vám přinese nadcházející měsíc a jak se Vám bude dařit.

Jaké jsou druhy horoskopů?
Horoskopy můžeme dělit dle doby na kterou vykládáme: denní, týdenní, měsíční, roční atd…?
Dále také dle toho na co se zaměřují: všeobecný, zdravotní, finanční, partnerský apod.?
Zde naleznete horoskop pro jednotlivá znamení, všeobecně zaměřený na období jednoho měsíce. Pokud byste měli zájem o jakýkoliv další horoskop, napište na email: karty-kartouskova@seznam.cz a domluvíme se na jeho vypracování.Horoskop na ÚNOR 2020


Kozoroh: Milí kozorozi stejně jako já. Dávám jako dárek nejprve horoskop pro nás. :) V měsíci únoru se mi ukazuje nutné rozhodování srdíčkem. Budete se rozhodovat mezi dvěmi možnostmi jako je třeba práce, vztahy, svoboda života a jiné. Můžete pociťovat hlubokou lásku. Budete mít srdečné jednání. V práci dojde k uzavírání smluv, budete mít dobrou spolupráci. Je možná i nová práce, či nové zakázky, projekty. Přijdou nové kontakty a obchody. Někteří mohou volit mezi zaměstnáním či podnikáním. Budete mít touhu splynout duševně a citově s partnerem. Ukazuje se srdečnost, usmíření, harmonie, štěstí. Je šance nalezení vysněného partnera. Je třeba se rozhodovat srdíčkem.
Vodnář: Milí vodnáři, v měsíci únoru si dejte pozor hlavně na případné závislosti, slabou vůli, pokušení, lpění, ulpění v materiálu, peníze, smyslnost, přílišnou náruživost, nebezpečnou sexualitu, podvody. Přijdou k Vám zkoušky osudu. V práci si dejte pozor na zakázané aktivity se zákonem, intriky, korupce, machinace, temné obchody, práce načerno, neplacení daní a jiné. Může k Vám přijít lákavá nabídka, ale nečestná. Můžete si dobře vydělat, ale podvodem. Tomu se raději vyhněte. Nepůjčujte peníze a dejte si pozor na případné investice peněz do podvodných aktivit. Bude třeba přijmout realitu v komunikaci, přijmout ostatní takové jací skutečně jsou.
Ryby: V únoru k Vám přijde náhlá a nečekaná změna. V případě velkých bouří, může dojít i k rozchodu v problematických vztazích. Tyto zásadní změny přichází v případě, že jste nespokojeni v současné situaci a otálíte v provedení změn. Je třeba, aby se rozpadlo staré a tak uvolnilo cestu tomu novému, lepšímu. Staré jistoty se zatřesou a rozpadnou, přestane fungovat již nefungující. V komunikaci s ostatními utrpíte nějaké otřesy, s okolím nebudete vycházet nejlépe. Změňte svůj dosavadní projev. Nechte rozpadnout to, co se již rozpadá, nesnažte se ani nic zachránit. Pozor na případné nebezpečí, které si s sebou nese radikální změna. Zase bude dobře. :)
Beran: Milí beránci, k Vám v únoru přijde dobrá nálada, harmonie, pozvání do společnosti. Vy nezadaní budete mít šanci potkat novou lásku. Bude u Vás panovat klidná a láskyplná atmosféra. V práci budete mít šanci na dosažení kariéry, budou dobré vztahy na pracovišti i nálada bude dobrá. Může přijít i nová nabídka práce, budete-li chtít. Dařit se bude zejména v umělecké činnosti a duševní činnosti, je-li Vaší pracovní profesí. Ve funkčních vztazích je šance na usmíření a hluboké porozumění beze slov. Jen si dejte pozor na sklony k závislosti. To co říkáte a slibujete, také realizujte. Pozor si dejte na snění, kde by zůstalo jen u slov a nekonání.
Býk: V únoru se u Vás projeví nezávislost, individualita, vnitřní síla. Budete prosazovat vlastní názory, jen si nenechte ovlivňovat Vaše rozhodnutí ostatními. Můžete pociťovat váhání, nejistotu a strach. Bude se jednat o zkoušku sebedůvěry a rozhodnosti jít si odhodlaně za "svým". V práci rovněž projevíte svoji nezávislost, samostatnost. Důvěřujte vlastním schopnostem. Je možná nová půda pod nohama plná vyhlídek. Možná budete mít pocity ohrožení nadřízenými, obchodními partnery, konkurencí, je velká pravděpodobnost, že překonáte nesmělost a překážky. Moc Vám to přeji. :) Nenechte se nikým ovlivňovat a jděte si za svými cíli.
Blíženci: Únor Vám přináší nečekaný vývoj událostí ve Váš prospěch. Je možný nový začátek. Přijde překvapivá změna a štěstí. Přijde nový čas na realizaci Vašich plánů. V práci půjde vše hladce pozitivním směrem. Budete osudem vedeni najít si své pravé poslání skrze práci. Případné změny udělejte včas, jinak budete osudem k nim donuceni. Přijímejte s pokorou to, co Vám vstoupí do života. Pokud se Vám ve vztahu nedaří, budete mít šanci pochopit a rozeznat, v čem tkví lekce s partnerem. Uvolněte se a nechte věci volně plynout, nic neřiďte, jen vyčkávejte. Dejte si pozor, aby Vás osud nevláčel po obvodě kola štěstí, abyste se nestali obětí osudu.
Rak: V únoru budete nuceni milí raci učinit nějaké rozhodnutí. Nastoupí jasné a logické uvažování. Neváhejte a zaujměte jasná stanoviska. Budete mít sílu, odvahu, sebedůvěru, projeví se Vaše dobré analytické schopnosti. V práci dospějete k nějakému důležitému rozhodnutí, ukazuje se návrh nových projektů, chytrá řešení a návrhy, plánování si kariéry. Ukazuje se bod zvratu k pozitivnímu. Budete mít jasná a vážná rozhodnutí. Budete mít šanci změnit způsob jednání, dojde k vyjasnění případných problémů. Rozhodněte se a vytrvejte. Neváhejte, jen si dejte pozor na vypočítavost a puntičkářství.
Lev: Únor Vám přináší výzvu k "boji". Přijde situace, kde si budete měřit své síly. Dojde k prozkoušení si svých vlastních schopností. Budete mít chuť útočit a překračovat hranice. Ukazuje se výzva, soutěživost, blokovaná energie. V práci je možné, že se objeví problém, který bude nutno zvládnout, ale je šance na jeho vyřešení. Jsou možné rozdílné zájmy. Ukáže se Vaše ctižádostivé angažování se. Budete si vybojovávat "nové území". Hlavně si dejte pozor na případné porušení smlouvy. Ve vztazích mohou nastat zdravé hádky a neškodné pranice. Nepůjde o romantické soužití, ale o intenzivní výměnu názorů. Je šance, že se problémy vyřeší.
Panna: Měsíc únor Vám přináší hluboké city, tichou radost, sebedůvěru ve své pocity, hezké přátelství, lásku, volnost, nezávislost. Do budoucnosti se dívejte pozitivně. Budete mít šance v jakékoliv podobě. Budete mít dobrou intuici v pracovních aktivitách. Ukazuje se přátelské a srdečné ovzduší, přijdou potěšitelné zprávy, příjemné změny. Nejedná se o aktivity, budování a růst, ale spíše o srdečnost, lehkost a zábavu. V komunikaci budete otevření, přátelští, srdeční. Ukazuje se lehkost, bezproblémová a přímá komunikace. Dejte si pozor na případnou nesoudnost.
Váhy: Milé váhy v únoru k Vám přichází nové začátky. Ukazuje se síla, vůle, chuť do života, odvaha, elán. Šance leží přímo ve Vás samotných, využijte ji. V práci se ukazuje dynamická energie. Přijdou k Vám podněty pro nový směr. Budete mít chuť do nových projektů. Ukazuje se šance osamostatnit se. Je možný zdravý risk. Přijde k Vám touha po seberealizaci. Budete mít správnou motivaci, ctižádost a nadšení. Ukazuje se příležitost postupu. Za svým si půjdete dost ostře a důrazně. Je možné, že zbytečně moc mluvíte, ale ne to podstatné. Máte velké množství energie, ale nehrňte před sebou ostatní lidi. Neplýtvejte energií, pozor na horkou hlavu, netrpělivost.
Štír: Milí štíři, únor Vám přináší rozvoj, intuici, starostlivost, péči, bezpečí, citový svět, plodnost, vitalitu, ctižádost, mateřskou lásku, mateřskou ženskou energii. Ukazuje se zrod nového. Ukazují se zisky v podnikání a práci, hojnost ve finančních zdrojích. Budete mít dobrou šanci pro rozvoj firmy. Projeví se Váš cit pro dobré obchody. Přichází nové pracovní podmínky, nová dráha, nový směr. V komunikaci budete soucitní, budete umět se vcítit, poskytnout ostatním pohodlí, útěchu a péči. Pozor abyste nečinili na svůj úkor. Přijímejte a tolerujte to, co se Vám děje. Dejte prostor sami sobě. Jen pozor, abyste se nezabývali přílišným vcítěním se do druhých, mohlo by Vás to stáhnout dolů.
Střelec: V tomto měsíci milí střelci spíše odpočívejte. Je možná porážka, neúspěch, beznaděj, zrada, ponížení, žárlivost, záludnost. Přijde vyhrocený konflikt. Je možná nebezpečná situace, pozor nad léčky a lsti. Prostě se nenechte ničím a nikým vyprovokovat a bude vše ok. Budete mít pocit, že nic nefunguje jak by mělo. V komunikaci budete mít poraženecký postoj, okolí se bude točit zády. Nebudete rozumět druhým a oni neporozumí Vám. Ukazuje se rezignace v komunikaci. Dejte si pozor na případné nedoléčení nemoci, přepracovanost. Dělejte si každičký den aspoň maličkou radost. Zase bude lépe. :)