Každý měsíc zde budou pro Vás aktualizace horoskopů na nadcházející období.

Jak se horoskop sestavuje?

Na každé znamení si vyložím tarotové karty a díky nim získám odpověď, co Vám přinese nadcházející měsíc a jak se Vám bude dařit.

Jaké jsou druhy horoskopů?
Horoskopy můžeme dělit dle doby na kterou vykládáme: denní, týdenní, měsíční, roční atd…?
Dále také dle toho na co se zaměřují: všeobecný, zdravotní, finanční, partnerský apod.?
Zde naleznete horoskop pro jednotlivá znamení, všeobecně zaměřený na období jednoho měsíce. Pokud byste měli zájem o jakýkoliv další horoskop, napište na email: karty-kartouskova@seznam.cz a domluvíme se na jeho vypracování.Horoskop na Březen 2023


Kozoroh: Milí kozorozi, v měsíci březnu spíše odpočívejte a dělejte si radost, pečujte o sebe. Může k Vám přijít bolestná událost, zklamání, budete pociťovat marnost, hněv. Jsou možné starosti s láskou, ukazuje se zlomené srdíčko, strach ze ztráty. Je třeba danou situaci řádně analyzovat. Jak se vše dořeší ke spokojenosti na obou stranách, máte velkou šanci, aby k Vám přišel partner, který k Vám opravdu patří. Je třeba zbavit se vztahu, který Vám ubližuje, aby se uvolnilo místo pro něco nové, lepší. Přijměte svůj těžký život a posbírejte těžké zkušenosti a učte se z nich. Pozor na očekávání dle Vašich představ, vedlo by ke zklamání. Můžete pociťovat i odpor k práci a úkolům.
Vodnář: Měsíc březen Vám milí vodnáři přináší stabilitu, řád, jistotu, zodpovědnost, přímočarost, pragmatismus, sílu činu. Pozor si dejte na puntičkářství a panovačnost, zneužívání moci. Prokážete svoji spolehlivost. V práci se ukazují jasné struktury, realizace plánů, šance na vedoucí pozici. Bude třeba disciplíny a vytrvalosti. Budete mít šanci na místo s velkou autoritou a zodpovědností, záleží jen na Vaši píli. Vaše komunikace bude vážná až autoritativní. Zachovejte si zdravý smysl pro realitu a zodpovědnost. Ponechte si svoji vlastní zodpovědnost a nepřebírejte ji za druhé. Pozor na přehnanou věcnost, perfekcionalismus a lpění.
Ryby: Březen Vám milé rybičky přináší přirozený konec, rozloučení se, bude nutné opustit to, co je již přežité, nebo to, co nefunguje, aby se uvolnilo místo pro něco nové. Může se jednat o konec "osvobozující", jindy konec bolestivý. V práci je možné ukončení nějaké činnosti v klidu a míru, je možnost ukončení práce či podnikání anebo ukončení projektů. Ukazují se začátky změny partnerského vztahu, rozloučení se s partnerem anebo se starým způsobem života. V komunikaci skončí něco, co již nemůže fungovat, dojde ke změně v komunikaci s ostatními. Nechte věci a záležitosti dojít do konce, odejděte či vzdejte se toho, co je již přežité.
Beran: Milí beránci u Vás se mi ukazuje nečekaný vývoj událostí ve Váš prospěch. Je možný nový začátek, přijde překvapivá změna a štěstí. Přijde pravý čas na realizaci Vašich plánů. V práci půjde vše hladce pozitivním směrem. Budete vedeni osudem najít si své pravé poslání skrze práci. Případné změny udělejte včas, jinak budete osudem k nim donuceni. Přijímejte s pokorou to, co Vám vstoupí do života. Vaše komunikace bude nenucená a bezproblémová bez překážek a bloků. Uvolněte se a nechte věci volně plynout, nic neřiďte a jen vyčkávejte. Dejte si pozor, aby Vás osud nevláčel po obvodě kola štěstí, abyste se nestali obětí osudu.
Býk: V tomto měsíci se u Vás milí býčci projeví závislosti, slabá vůle, pokušení, lpění, ulpění v materiál-nu. Budete řešit peníze, smyslnost, přílišnou náruživost. Dejte si pozor na případnou nebezpečnou sexualitu, podvody. Přijdou k Vám zkoušky osudu. V práci si dejte pozor na případné zakázané aktivity se zákonem, intriky, korupce, machinace, temné obchody, práce na černo, neplacení daní a jiné. Může k Vám přijít lákavá nabídka, ale nečestná. Mohli byste si dobře vydělat, ale podvodem - což nedoporučuji. Nepůjčujte peníze, pozor si dejte na investice peněz do podvodník aktivit. Pozor na ulpění na čemkoliv.
Blíženci: Milí blíženi, přijde k Vám náhlá a nečekané změna, bolestivá událost, je i možnost rozchodu, ukazuje se očistná vztahová bouře, ztracená stabilita v životě. Jsou možná nemilá a nečekaná překvapení. Přijdou radikální změny, chaos, úzkost. Vaše představy o práci se začnou měnit, jistoty se rozpadají, je možnost výpovědi či rozpadu firmy, přijdou násilné a nečekané změny. V komunikaci s ostatními utrpíte nějaké otřesy a nemilé zprávy, s okolím nebudete vycházet nejlépe, změňte svůj dosavadní projev. Nechte rozpadnout to, co se již rozpadá, nesnažte se ani nic zachránit, pozor si dejte na případná nebezpečí, která si s sebou nese radikální změna.
Rak: Milí ráčci březen Vám přináší naději, úspěch, budete mít štěstí ve všem. Prokážete svoji moudrost. Ukazuje se konec utrpění a neúspěchu. Přichází šťastný osud, vše dopadne dobře ve Váš prospěch. Ukazuje se uzdravení, zdar a štěstí. V práci budete mít slibné a zdařilé projekty, budete následovat své poslání, ukazuje se začátek slibné kariéry, jistota a důvěra v to, co děláte. Budete mít skvělou inspiraci. Je možnost začátku perspektivní dráhy. Veškerá jednání a obchodní styky budou úspěšné. Ve Vaší komunikaci zavládne harmonie, budete mít důvěru v sebe sami a tím bude ovlivněna komunikace s ostatními. Nezabývejte se příliš budoucností.
Lev: Milí lvíčci, jak odezní energie z února, tak k Vám přijde úspěch, štěstí, bohatství, harmonie, blahobyt, materiální štěstí, stabilita. Budete mít šance na trvalý úspěch, výsledek bude trvalý a nezvratný. Ukazují se jistoty v práci, dobré postavení, dobrý plat, uznání a prestiž. Najdete smysl života skrze práci. Dojde k dosažení Vašich cílů. Přijde dobrá šance vydělat si peníze. Budete mít profesní postup, dobré obchody. Vaše komunikace bude věcná, jasná a srozumitelná. Ukážete přesvědčivost a charisma. Žijte v přítomnosti a v realitě, využijte šanci na dosažení něčeho cenného. Pozor si dejte na ryzí materialismus, či touhu "něco - někoho" vlastnit.
Panna: Milé panny, v tomto měsíci březnu se projeví Vaše připoutanost, tvorba hranic, lpění na partnerovi, majetku či názorech, manipulace. Ukazuje se mi u Vás stabilita dosaženého, přehnaná potřeba jistot, strach ze změn, strnulost. V práci se projevuje lpění na své pozici či jistotách, strnulost postojů a názorů Vám blokuje postup a vývoj vpřed. Myšlení Vás může zavést do slepé uličky. Vytvářejte si řád ve své práci či podnikání. Jsou nutné změny novým směrem. Přemýšlejte o připoutanosti a lpění ve svém životě, v které oblasti život se Vám to objevuje. Pozor na stres, napětí, přetíženost, nervozitu, starosti. Může se to projevit na trávení (játra, žlučník, slinivka, střeva a jiné).
Váhy: V měsíci březnu se projeví skutečné city a láska ve Vašem životě. Budete ochotni pomáhat druhým. Ukážete svoji moudrost, budete rozdávat dobré rady. Projeví se Vaše schopnost vcítit se, ukážete soucit a starostlivost. V práci se ukazují dobré začátky. Pokud budete chtít, máte šanci na vedoucí pozici. Projevíte svou podnikatelskou schopnost a sílu, nápady. Práce Vás bude bavit a budete vkládat do ní své srdce, nadšení a chuť. Dejte najevo vše, co cítíte, nepotlačujte své pocity. Pozor si dejte na nerovnováhu v "braní a dávání", kde jeden příliš dává a druhý jen bere. Ukazuje se dobrá finanční situace a zajištění.
Štír: Milí štíři, březen Vám přináší krajní hranice a meze, smutek, připoutanost, těžké životní zkušenosti. Bude nutno učinit rozhodný závěr a škrt. Je možné přerušení profesních projektů, orientace novým směrem, překvapivý konec dosavadní činnosti. V komunikaci jsou možné hádky a nepříjemné diskuze, které nikam nevedou, Vzdejte se "někoho-něčeho", nikam to nevede. Je možnost ukončení složitého, trýznivého vztahu. Silou rozumu umrtvíte své city a obalíte se ochranným valem. Může dojít ke zničení kvalitních hodnot ve vztahu a to kvůli egu, ješitnosti, uraženosti, naschválům.
Střelec: K Vám milí střelci v měsíci březnu přijde dobrá nálada, harmonie, pozvání do společnosti. Budete mít šanci potkat novou lásku. Přijde naděje, klidná láskyplná atmosféra. V práci budete mít šanci na dosažení kariéry, dobré vztahy i náladu na pracovišti. Jsou možné i obchodní cesty, může přijít i nová nabídka práce s přestěhováním se či častým cestováním. Dařit se bude zejména v umělecké činnosti a duševní činnosti, je-li Vaší pracovní profesí. To, co říkáte a slibujete, také realizujte. Pozor si dejte na snění, kde by zůstalo jen u slov a nekonání. Přemýšlejte o tom, co chcete a jděte si za tím.