Každý měsíc zde budou pro Vás aktualizace horoskopů na nadcházející období.

Jak se horoskop sestavuje?

Na každé znamení si vyložím tarotové karty a díky nim získám odpověď, co Vám přinese nadcházející měsíc a jak se Vám bude dařit.

Jaké jsou druhy horoskopů?
Horoskopy můžeme dělit dle doby na kterou vykládáme: denní, týdenní, měsíční, roční atd…?
Dále také dle toho na co se zaměřují: všeobecný, zdravotní, finanční, partnerský apod.?
Zde naleznete horoskop pro jednotlivá znamení, všeobecně zaměřený na období jednoho měsíce. Pokud byste měli zájem o jakýkoliv další horoskop, napište na email: karty-kartouskova@seznam.cz a domluvíme se na jeho vypracování.Horoskop na LEDEN 2020


Kozoroh: Milí kozorozi stejně jako já, leden bude pro Vás ve znamení morálky, odvahy, podnikavosti, sebevědomí, radosti z rizika, ctižádosti. Přijde k Vám dobrá zpráva či rada. Je možnost úspěšnosti, projeví se Vaše siná vůle, víra v sebe, dojde k velkému zrání osobnosti. V práci budou věci a záležitosti v pohybu. Budete mít přesvědčivé a sebevědomé vystupování. Ukážete svoji podnikavost, budete mít silnou motivaci, uplatníte svůj organizační talent. Budete se angažovat. Budete mít šanci na vedoucí postavení, budete dynamičtí. Jen si dejte pozor na případné pádlování proti proudu. Budete vědět co sdělit a jak by věci podle Vás měly vypadat.
Vodnář: V lednu se projeví Vaše praktičnost, odvaha, sebedůvěra, vnitřní síla, vytrvalost, jistota. Budete se cítit v bezpečí. Budete mít smysl pro realitu. Ukážete svoji spolehlivost, přímočarost. Buďte trpěliví, nic neuspěchejte. V práci budete praktičtí a kompetentní ve své činnosti. Těšte se z výsledků své práce. Projeví se Vaše šikovnost. Přijdou zodpovědné pozice, dobré obchody, jisté příjmy. Je třeba, abyste byli důslední a ukázali svůj zdravý obchodní smysl pro vše solidní a trvalé. Pak budete mít radost z práci a dáte průchod zdravému obchodnímu instinktu. Je třeba být uvolnění, věcní, žádné zbytečné řeči navíc. Zvolněte a odpočiňte si, není se o co bát.
Ryby: V lednu nastoupí pomalý a zdlouhavý vývoj. Nechtě věcem dostatek času k pozvolnému vývoji, bude čas k dozrávání situace, nic neuspěchejte. V práci si dejte pozor ze zklamání z brzkého výsledku. Je šance uspět, ale tvrdou prací, pílí a trpělivostí. Pokud Váš strach ovládá komunikaci, nebojte se vyjádřit své pocity nebo názory, buďte sami sebou. Ovládá-li Vás strach, zkuste to změnit. Jen si dejte pozor na neúspěchy a lpění na tom, co už "odkvetlo". Je možné zlepšování zdraví, které dojde s nutnou změnou životního stylu. Období bude přát samoléčbě. Ukazuje se zlepšování finanční situace a zisků.
Beran: Milí beránci, vy v lednu raději odpočívejte a věnujte se sami sobě. Vaše tělo i duše to velmi potřebuje. Dělejte to, co máte rádi, kupte si co máte rádi, buďte s lidmi, které máte rádi, mějte se rádi. A pak lépe zvládnete zkoušky osudu, které Vám měsíc leden chystá. V komunikaci se ukazuje poraženecký postoj, okolí se bude točit zády. A to zase jen proto, abyste se co nejvíce soustředili sami na sebe. Může přijít výzva k "boji". Ale bude se jednat jen o situace, v které si budete měřit své síly, dojde k prozkoušení si svých vlastních schopností. Hlavně se snažte za všech okolností zůstat v klidu. Myslete na to, že stojím při Vás. :)
Býk: Milí býčci, měsíc leden Vám přináší příležitosti a šance. Jen náladovost by mohla vše zkazit. Dejte si pozor na provokace, neklid, hádavost, nervozitu, spory, a hlavně pozor na blížící se konflikt a spor. Jen možný i spor v partnerském vztahu. Je však velká šance na vyjasnění začít znovu. Raději použijte svůj zdravý selský rozum. Nejlépe se v tomto období se soustředit sami na sebe. Zajděte si zaplavat, naplánujte odpočinek v nějakém wellness studiu, či se jděte projít do lesa a vnímejte tu okolní krásu a klid a nechte si ji rozprostřít ve svém srdíčku. Pohlaďte se, pochvalte se, odměňte se a vše bude OK. Moc vám to přeji. :)
Blíženci: K vám bude v lednu přicházet úspěch a touha po spěchu, vítězství. Projeví se Vaše tolerance, velkorysost, a s tím může přijít materiální zisk. Přijde k Vám potěšitelný vývoj, budete ochotni pomáhat ostatním. V práci budete mít šanci na dosažení úspěchu, ukazuje se plodná spolupráce, dobrá finanční situace, úspěch, slibující nový začátek. Vaše plány se mohou vyplnit. Přijde podpora je i možnost nějaké velkorysé pomoci od někoho. Komunikace bude spíše upjatá, buď jednáte s lidmi tak, aby byl klid a po jejich. To je ovšem pak nepoctivost vůči sobě. Pozor na strach z přímé, otevřené až tvrdé komunikace. Odpočívejte a bude dobře. :)
Rak: Milí raci, to jste zaseli, to také sklidíte. Ukazuje se stabilita, zodpovědnost za své životy a za své činy. Dostanete od života jen to, co jste vyslali, to se Vám vrátí zpět a to dobré či zlé. Nastoupí naprostá spravedlnost osudu. Můžete mít pocit křivdy, ale vše bude jen Váš zkreslený pohled na situaci. Dejte si pozor na iluze. V práci bude třeba si upřesnit své profesní cíle. Budete mít dobrý úsudek, vyrovnané bilance, férové smlouvy a dohody. Co zasejete- to sklidíte. Pozor si dejte na své jednání, pokud bude založeno na klamání okolí i sami sebe, ne na poctivých praktikách, tak ztroskotáte. Komunikace bude klidná a vyrovnaná. Neposuzujte nic ani nikoho, věnujte se sami sobě. :)
Lev: Vás milí lvíčci čeká v lednu příhodná změna. Přijde k Vám šťastná náhoda, dobrý vývoj, luxus, chytrost, peníze budou pracovat pro Vás. Bude třeba vytrvalosti. Cokoliv se bude dít, bude správné. Je možný "tučný úlovek". V práci se ukazují lukrativní šance, úkoly, které se vyplatí, potěšitelné změny. Bude možnost na zvýšení platu, zisky v podnikání, finanční štěstí. Je možné uzavřít velmi úspěšný obchod. Budete mít možnost dostat žádané a výnosné místo. Budete mít dobré výsledky u zkoušek, pocit naplnění a spokojenosti. Vaše komunikace bude užitečná, ukazuje se pozitivní obrat v komunikaci s druhými.
Panna: Měsíc leden bude pro Vás milé panny zkouškou osudu. Dejte si pozor na případné závislosti, slabou vůli, pokušení, lpění, ulpění v materiálu, přílišnou náruživost ,nebezpečnou sexualitu, podvody. Pozor na zakázané aktivity se zákonem, intriky, korupce, machinace, temné obchody, práce načerno, neplacení daní a jiné. Může k Vám přijít lákavá nabídka, ale nečetná. Nepůjčujte peníze, dejte si pozor na investice peněz do podvodných aktivit. Projeví se realita v komunikaci. Je třeba přijmout ostatní takové jací skutečně jsou. Vše budete říkat tak, jak to budete vidět či cítit. Dejte si pozor na ulpění na čemkoliv. Nepodceňujte zlo, ani ho neodmítejte, jen ho respektujte. Důvěřujte, ale prověřujte. Pozor na iluze, sliby a lichocení.
Váhy: V tomto měsíci se mi u Vás ukazuje otevřenost, odvaha, intuice, bezprostřednost, moudrost. Jen si dejte pozor na lehkomyslnost, bezmyšlenkovitost, naivitu, přílišné riskování, nezodpovědnost. V práci se ukazuje čekání na to, co se bude dít. Bude Vám chybět konkrétní směr a cíl. Bude se jednat o tvůrčí pauzu a pak dojde k otevření se novým příležitostem a úkolům. Jen si dejte pozor na chaotické plány, pozor na nezodpovědnost. Ve vztazích se ukazuje srdečnost, otevřenost, nenucenost, flirt, nekomplikovaný vztah. Rozhodujete-li se mezi 2 partnery, dejte si pozor na nerozhodnost pro koho...". Ve vztahu k druhým budete přirození. Budete mít spontánní jednání, budete upřímní, ale pozor na případnou neotesanost.
Štír: Milí štírci, v lednu raději odpočívejte. Budete hodně přemýšlet, co a jak dále v životě. Hlavně se snažte zachovat klid a pohodu a hodně odpočívejte. Věnujte se hlavně sobě a splňte si svá přání, jeli to možné. Zůstaňte ve svém srdíčku. Měsíc leden přináší nedostatek energie, síly, odchod. Jen možnost loučení s těžkým srdcem, cesta do nejisté budoucnosti. Ale vše bude jen pro Váš prospěch. Musíte se vzdát toho, na čem Vám záleželo, aby se Vám otevřely dveře k něčemu novému a ještě lepšímu. A to za to stojí, viďte. Pozor na lpění na tom, co je beznadějné a bezvýchodné, nesnažte se něco z toho držet násilím. Zase bude dobře. :) Houževnatostí dosáhnete finančního přání, je možnost finančních příležitostí od přátel.
Střelec: Milí střelci, přichází k Vám pozitivní novinky, neobvyklé zprávy, nadšení, velká chuť do života, radost ze života, nový začátek. V práci se ukazuje nadšení, dobré vyhlídka práci, začátek profesní kariéry, nové návrhy a příležitosti. Je možnost nového místa, postup v práci. Vaše komunikace bude bezproblémová, jen si dejte pozor na snadné a časté souhlasení s druhými. Uvolněte se a nepřipouštějte si žádné starosti. Dejte si pozor na lehkomyslný a nepromýšlený návrh, neriskujte. Ve zdraví se ukazuje vitalita, fyzická obratnost, jen si dejte pozor na případné úrazy.