Každý měsíc zde budou pro Vás aktualizace horoskopů na nadcházející období.

Jak se horoskop sestavuje?

Na každé znamení si vyložím tarotové karty a díky nim získám odpověď, co Vám přinese nadcházející měsíc a jak se Vám bude dařit.

Jaké jsou druhy horoskopů?
Horoskopy můžeme dělit dle doby na kterou vykládáme: denní, týdenní, měsíční, roční atd…?
Dále také dle toho na co se zaměřují: všeobecný, zdravotní, finanční, partnerský apod.?
Zde naleznete horoskop pro jednotlivá znamení, všeobecně zaměřený na období jednoho měsíce. Pokud byste měli zájem o jakýkoliv další horoskop, napište na email: karty-kartouskova@seznam.cz a domluvíme se na jeho vypracování.Horoskop na Únor 2018


Kozoroh: Milí kozorozi, jsem také toto znamení, proto si dělám radost a vypracovávám tento horoskop jako první. :) Měsíc únor je pro ve znamení intuice, předtuchy, vize. Projeví se skrytá ženská síla, moudrost, trpělivost. V práci dojde k trpělivému plnění úkolů. Při rozhodování je třeba naslouchat svou intuici, pocitům, jinak hrozí náladovost, nebo stálá změna názorů. Pokud jde o práci " To co děláte, cítíte, že je toto pravé poslání?", pokud ne, změňte svůj obor nebo práci. V komunikaci s ostatními je vhodné používat intuici a to, jaké pocity z jednání s ostatními máte a řídit se podle toho. Můžete zachytit i to, co nebylo vysloveno a jestli ostatní něco tají nebo lžou.
Vodnář: Únor bude ve znamení praktičnosti, odvahy, sebedůvěry, vnitřní síly, vytrvalosti, jistoty, bezpečí. Projeví se Váš smysl pro realitu, spolehlivost, přímočarost. Buďte trpěliví, nic neuspěchávejte. Budete praktičtí a kompetentní ve své činnosti. Těšte se z výsledků své práce. Projeví se Vaše šikovnost, zodpovědnost, důslednost, zdravý obchodní smysl pro vše solidní a trvalé. Přijdou dobré obchody, jisté příjmy. Budete mít radost z práce. Zvolněte a odpočiňte si, není se o co bát, užívejte dosaženého. Pozor na tvrdohlavost a nesmyslné hromadění materiálních statků.
Ryby: Milé rybičky, přichází k Vám odvaha, vitalita, radost ze života, vášeň a zdraví. Nepotlačujte své instinkty. V práci se projeví Vaše odvaha a podnikavost, realizace plánů. Bude to období tvořivosti. Budete mít velkou motivaci, radost, úspěch. Prokážete angažovanost, kreativitu. V komunikaci budete společenští. Budete vyzařovat velké množství energie. Nastanou vášnivé a živé rozhovory. Jen si dejte pozor na dramatičnost a přehánění. Vložte veškerou svoji energii a pozornost do toho, co se bude dít a zkuste rozproudit události svým nadšením. Jen pozor na své vlastní sobecké požitkářství a na případné pošlapávání hodnot u ostatních svým neurvalým chováním.
Beran: Beránci jde k Vám štěstí, nečekané a velké příležitosti, radost a vnitřní bohatství, otevřenost, harmonie, mystérium lásky, spokojenost, všechny formy lásky (partnerská, milenecká, rodičovská, bezpodmínečná apod.). Ukazují se konkrétním úspěchy. Budete mít šanci najít své pravé poslání, smysluplnou činnost, profesní naplnění, spokojenost na pracovišti. Jsou možné dobře složené zkoušky, úspěchy v práci i na zdlouhavých projektech. V komunikaci budete sami sebou a budete mít tendence blýsknout se před druhými. Jen si dejte pozor na iluze, přílišné snílkovství, držte se reality.
Býk: V únoru k Vám přichází výzva k "boji". Přijde situace, kde si budete měřit své síly. Dojde k prozkoušení si svých vlastních schopností. Budete mít chuť útočit a překračovat hranice. V práci se objeví problém, který bude nutno zvládnout, ale je šance na jeho vyřešení. Ukazují se rozdílné obchodní zájmy, ctižádostivé angažování se. Budete si vybojovávat "nové území". Pozor na porušení smlouvy. V komunikaci mohou přijít konflikty a frustrace, neshody s okolím, napětí, neschopnost vyjádřit sebe sami. Akceptujte, že máte potíže a ty se snažte řešit. Netvařte se, že neexistují. Pozor na bezohlednost, ctižádost a touhu imponovat za každou cenu.
Blíženci: V tomto měsíci se projeví slabá vůle, pokušení, lpění, ulpění v materiál-nu, smyslnost, přílišná náruživost. Přijdou zkoušky osudu. V práci si dejte pozor na zakázané aktivity se zákonem, intriky, korupce, machinace, temné obchody, práce načerno, neplacení daní a jiné. Může k Vám přijít lákavá nabídka, ale nečestná. Budete si moci vydělat, ale podvodem. Nepůjčujte peníze, dejte si pozor na investice peněz do podvodných aktivit. Projeví se realita v komunikaci. Přijmete ostatní takové, jací skutečně jsou. Vše budete říkat tak, jak to budete vidět či cítit. Pozor na ulpění na čemkoliv. Důvěřujte, ale prověřujte.
Rak: V tomto měsíci nastoupí jasný a vypočítavý rozum, taktické zvažování, odvaha a šikovnost. Dejte si pozor na spory s hloupou osobou, netrpělivost, kritiku, stále měnící se stanoviska, slovní potyčky. Udržujte si raději chladný odstup. V práci si dejte pozor na netrpělivost, kritičnost, vlastní omezující myšlení, studené vztahy na pracovišti. Může dojít ztroskotání obchodů, projektů a plánů, netoleranci, vystřízlivění. Ukazuje se rada, abyste se zbavili svých názorových omezení. Dejte si pozor, komu důvěřujete. Případný stres by Vám mohl způsobit bolesti zad, potíže s očima, močovými cestami či hormonálním systémem.
Lev: Milí lvíčci, přichází k Vám naděje, očekávání, radost ze života, důvěra, štěstí, zdraví, spokojenost, doba radostného užívání si života, bezstarostnost. Budete mít radost z práce, štěstí při obchodování, příznivě uzavřené smlouvy. Práce Vás bude bavit, vše půjde lehce od ruky. Dejte si pozor na zdravou mez vztahů v práci, aby nebyly překročeny hranice žoviálnosti a bratříčkování. V komunikaci budete hovorní a sdílní. Budete mít chuť i sílu ke komunikaci. Jen si dejte pozor na nabubřelost a nadutost, že se vše daří. Mohou přijít opožděné zisky, ale finance dobré.
Panna: V únoru je možnost úspěšně složené životní zkoušky. Přijdou k Vám peníze, uznání, spokojenost, dosažení vrcholu a cíle, vytrvalost. Nastane úspěšně završení nějaké fáze v životě. V práci je možné povýšení, postup. Přijdou nové úkoly a projekty, přijde konec případných potíží. Ukazuje se solidní práce i výsledky, kreativita. Uvolněte se a důvěřujte si. Pozor na horečné jednání a tendence do všeho zasahovat a vše řídit. Věnujte se nyní hlavně sami sobě. Dělejte si radost, buďte s lidmi, které máte rádi, kupte si, co máte rádi, mějte se rádi. Lásku sami vůči sobě Vám nedoplní ani maminka, partner, nebo vlastní dítě. Je to práce každého z nás na sobě. Případné bloky v tom mít se rádi Vám ráda vyčistím.
Váhy: Milé váhy v tomto měsíci více odpočívejte a snažte se soustředit jen na pozitivní věci. Může k Vám totiž dojít zklamání, marnost, hněv, starosti, strach ze ztráty. V práci se objeví konflikty se spolupracovníky + obchodními partnery + společníky. Zřejmě budete mít odpor k práci a úkolům. Komunikace bude pro Vás těžce schůdnou oblastí. Řešte případné neshody raději zavčasu, aby zbytečně nepřerostly přes únosnou mez. Přijměte svůj život a posbírejte těžké zkušenost a učte se z nich. Jen si dejte pozor na očekávání dle Vašich představ, vedlo by ke zklamání. Věřte, zase bude líp. :)
Štír: Únor Vám milí štíři přináší vytrvalost, štěstí u finančních záležitostí, upřímnost a zodpovědnost, smysl pro vše pevné a solidní. Ukazují se trvalé a hmatatelné výsledky. Jen si dejte pozor na lpění a tvrdohlavost. Budete důsledně pracovat směrem k vytyčenému cíli. Projeví se Vaše obchodní schopnosti. Přijde činnost, která se vyplatí. Je možný dlouhodobý pracovní poměr. Budete mít štěstí v peněžních záležitostech. Ukazují se solidní a prospěšné obchody. Zkoušky+jednání+pohovory+podnikání budou mít trvalé a pozitivní výsledky. Dejte si pozor na manipulaci v jednání, tak zvaně chci dosáhnout svého.
Střelec: V tomto měsíci může dojít k přirozenému konci, rozloučení. Bude nutné opustit přežité nebo to, co nefunguje, aby se uvolnilo místo pro něco nového. Někdy půjde o konec "osvobozující", jindy konec bolestivý. V práci je možné ukončení projektů. V komunikaci skončí něco, co již nemůže fungovat. Ukazuje se změna v komunikaci s ostatními, ne-komunikace a trucování, odmlčení se. Nechte věci a záležitosti dojít do konce. Odejděte či vzdejte se toho, co je již přežité. Jinak si dejte pozor na nebezpečné situace, mohlo by dojít k náhlé změně stavu, zbytečně neriskujte.