Každý měsíc zde budou pro Vás aktualizace horoskopů na nadcházející období.

Jak se horoskop sestavuje?

Na každé znamení si vyložím tarotové karty a díky nim získám odpověď, co Vám přinese nadcházející měsíc a jak se Vám bude dařit.

Jaké jsou druhy horoskopů?
Horoskopy můžeme dělit dle doby na kterou vykládáme: denní, týdenní, měsíční, roční atd…?
Dále také dle toho na co se zaměřují: všeobecný, zdravotní, finanční, partnerský apod.?
Zde naleznete horoskop pro jednotlivá znamení, všeobecně zaměřený na období jednoho měsíce. Pokud byste měli zájem o jakýkoliv další horoskop, napište na email: karty-kartouskova@seznam.cz a domluvíme se na jeho vypracování.Horoskop na Leden 2019


Kozoroh: Milí kozorozi stejně jak já, leden k Vám přináší soulad, přátelskou atmosféru, dobré vztahy, přátelství, štěstí, vděčnost, dosažení vrcholu. Budete mít dostatek ve všem (lásce, vztazích, materiál-nu apod.). Budete se radovat ze života. V práci se Vám bude dařit, ukazuje se dobře uzavřený obchod, dobré pracovní ovzduší, dobré vztahy na pracovišti i s obchodními partnery, předzvěst nových a zajímavých kontaktů v zaměstnání, či podnikání. Ve vztazích dojde k rozptýlení případných potíží z minulosti, k vyřešení krizí, překonání možných zábran. Je možnost nového a trvalého přátelství.
Vodnář: V tomto měsíci více odpočívejte a hlavně věnujte se sami sobě. Projeví se totiž slabá vůle, pokušení, lpění, ulpění v materiál-nu, smyslnost. Pozor na přílišnou náruživost, nebezpečnou sexualitu, podvody. Přijdou zkoušky osudu. V práci si dejte pozor na zakázané aktivity se zákonem, intriky, korupce, machinace, temné obchody, práce na černo, neplacení daní a jiné. Může k Vám přijít lákavá nabídka, ale nečestná. Mohli byste si dobře vydělat, ale podvodem. Nepůjčujte peníze, pozor na investice do podvodných aktivit. Pozor na ulpění na čemkoliv.
Ryby: V tomto měsíci bude nutnost rozhodnutí, rozhodnutí srdíčkem. Budete se zřejmě rozhodovat mezi dvěmi možnostmi (práce, vztahy, svobod. života aj.). Ukazují se srdečná jednání. V práci dojde k uzavírání smluv, dobré spolupráci. Je možnost nové práce, zakázek či projektů. Přijdou nové kontakty a obchody. Ve vztazích bude nutno se něčeho vzdát, aby současný vztah vyzrál do kvality. Budete mít touhu splynout duševně a citově s partnerem. Budete se rozhodovat srdíčkem. Komunikace bude láskyplná a srdečná. Otevřete a poslouchejte své srdce a pocity a dle toho se rozhodujte.
Beran: Leden bude pro Vás milí beránci ve znamení vyváženosti, zklidnění, uvolnění, mírnosti. Ukazuje se nutná hra "fair play", mír v mysli. Je třeba přijmout osud a do řešení problémů zapojit i intuici, nejen mysl. V práci se projeví chytrá obchodní taktika a jednání, je možnost uzavřít férové dohody. Dojde k eliminování konfliktů, a je možná nejistota dalšího vývoje. V komunikaci budete mírní a uvolnění. Vše bude v pořádku. Přestaňte si dělat starosti a dopřejte mysli klid. Pozor na nesmiřitelnost s osudem a zdánlivý mír. Sílu a energii budete mít ve svých rukách.
Býk: V lednu k Vám moji milí býčci přijde výzva k "boji".Přijde situace, kde si budete měřit své síly. Dojde k prozkoušení si svých vlastních schopností. Budete mít chuť útočit a překračovat hranice. Projeví se Vaše soutěživost. V práci může přijít problém, který bude nutno zvládnout, ale je velká šance na jeho vyřešení. Jsou možné i rozdílné obchodní zájmy. Ukazuje se ctižádostivé angažování se. Budete si vybojovávat "nové území". Hlavně si dejte pozor na případné porušení smlouvy. Ve vztazích může dojít i k intenzivní výměně názorů. Je šance, že se problémy vyřeší.
Blíženci: Leden Vám přináší velký skok vpřed, možnost vydání se svojí vlastní cestou. Budete mít moc prosadit se. Před Vámi je přímá cesta dopředu. Projeví se dominance a rozhodnost. V práci přijdou nové projekty a cíle, skok dopředu, postup v práci, podnikání či kariéře. Ukazují se zdravá rozhodnutí, nové úkoly, schopnost prosadit se. Přijde předzvěst dobrého začátku nějaké nové dráhy, úspěch a vzestup. V komunikaci budete příliš autoritativní. A budete mít k druhým dominantní jednání a chování . Projeví se touha ovládat jiné. Postavte se sami za sebe a jděte si za svými cíli.
Rak: Přichází k Vám raci nečekaný vývoj události ve Vás prospěch, nový začátek, překvapivá změna a štěstí. Přijde čas na realizaci Vašich plánů. V práci půjde vše hladce pozitivním směrem. Budete osudem vedení najít si své pravé poslání skrze práci. Případné změny udělejte včas, jinak budete osudem k nim donuceni. Přijímejte s pokorou to, co Vám vstoupí do života. Pokud se Vám ve vztahu nedaří, je šance pochopit a rozeznat, v čem tkví lekce s partnerem. Komunikace s okolím bude nenucená a bezproblémová, bez překážek a bloků. Uvolněte se a nechte věci volně plynout.
Lev: Leden bude pro Vás ve znamení hlubokých citů, tiché radosti, sebedůvěry ve své pocity. Ukazuje se hezké přátelství, láska a volnost, nezávislost. Do budoucnosti se dívejte pozitivně. Budete mít šance v jakékoliv podobě. Projeví se dobrá intuice v pracovních aktivitách, přátelské a srdečné ovzduší. Přijdou potěšitelné zprávy, příjemné změny. Nejedná se o aktivity, budování a růst, ale spíše srdečnost, lehkost a zábavu. V komunikaci budete otevření, přátelští, srdeční. Ukazuje se lehkost a bezproblémová a přímá komunikace. Ve financích buďte obezřetní.
Panna: V lednu k přijde změna, proměna, nerozhodnost. Dejte si pozor na stálé změny, na kolísavost a bezpáteřnost, marnivé utrácení a lehkovážná rozhodnutí. Jedná se o období změn v práci, nového růstu, stability dosaženého. Budete se přizpůsobovat v pracovním kolektivu. Pozor si dejte na určitou lehkomyslnost a nezodpovědnost. V komunikaci proběhne změna, které se nebraňte. Je šance za zlepšení. Je čas na změnu. Pozor na stále měnící se stanoviska a rozhodnutí. Bude třeba změnit způsob životného stylu, jinak přijde únava, oslabení imunity.
Váhy: Milé váhy v tomto měsíci je třeba zvýšené opatrnosti. Pečujte hlavně o zdraví. V lednu k Vám může přijít smutek, zármutek, melancholie, zklamaná očekávání, bolestné poznání. Zřejmě bude zničeno něco, na čem Vám hodně záleželo, ale je přesto šance najít východiska ze svízelné situace. Je vhodné zkoumat příčiny v sobě. Poučte se z příčin, aby se Vám to již neopakovalo. Pozor na slepý optimismus a očekávání a podceňování situace. Vše má svůj čas a zase bude dobře. :) Věnujte se péči o sebe a dělejte si každý den byť malou radost.
Štír: Milí štíři, v lednu si dejte pauzu a nic neberte moc vážně. Přijdou na chvíli zase slabší dny, aby je mohly vystřídat zase ty lepší. V tomto měsíci můžete mít nedůvěru v sebe, nízké sebevědomí, pocity viny, sebetrestání, Můžete pociťovat nejistotu, strach, starosti, sklíčenost. Nepoddávejte se tomu a dělejte si každý den byť malou radost. Jinak by k Vám přišlo onemocnění. Nedostatek odvahy se může projevit i v práci. Ve vztazích se ukazuje negativní energie mezi partnery, nedůvěra, která tvoří zeď, trestání sebe sami. Je šance vztah dát dohromady upřimnou a jasnou komunikací, pochopením a vzájemným odpuštěním.
Střelec: V lednu k Vám přichází štěstí, nečekané a velké příležitosti, radost a vnitřní bohatství, otevřenost, harmonie, mystérium lásky, spokojenost, všechny formy lásky (partnerská, milenecká, rodičovská, bezpodmínečná apod.) Přijdou konkrétní úspěchy. V práci se ukazuje šance najít své pravé poslání, smysluplná činnost, profesní naplnění, spokojenost na pracovišti, dobře složené zkoušky, úspěchy v práci i na zdlouhavých projektech. U nezadaných se ukazuje šance zažít hlubokou lásku, potkat osudového partnera. V tomto vztahu bude vzájemné partnerská oddanost, srdečnost. Dojde k prožití velké lásky, zralé lásky.