Každý měsíc zde budou pro Vás aktualizace horoskopů na nadcházející období.

Jak se horoskop sestavuje?

Na každé znamení si vyložím tarotové karty a díky nim získám odpověď, co Vám přinese nadcházející měsíc a jak se Vám bude dařit.

Jaké jsou druhy horoskopů?
Horoskopy můžeme dělit dle doby na kterou vykládáme: denní, týdenní, měsíční, roční atd…?
Dále také dle toho na co se zaměřují: všeobecný, zdravotní, finanční, partnerský apod.?
Zde naleznete horoskop pro jednotlivá znamení, všeobecně zaměřený na období jednoho měsíce. Pokud byste měli zájem o jakýkoliv další horoskop, napište na email: karty-kartouskova@seznam.cz a domluvíme se na jeho vypracování.Horoskop na ČERVEN 2019


Kozoroh: Milí kozorozi stejně jako já. Co jste zaseli, to sklidíte. Je třeba převzít zodpovědnost za svůj život a za své činy. Dostanete od života jen to co jste vyslali. To se vrátí zpět, dobré či zlé. Nastoupí naprostá spravedlnost osudu. V případě, že byste měli pocity křivdy, tak se bude jednat jen o Váš zkreslený pohled na situaci. Pozor na iluze. V práci si budete upřesňovat své profesní cíle. Ukazuje se dobrý úsudek, vyrovnané bilance, férové smlouvy a dohody. Pozor na své jednání. Vaše komunikace bude klidná a vyrovnaná. Neposuzujte nic a nikoho. Ustupte do pozadí a ponechte věcem volný průběh a jen pozorujte.
Vodnář: Tento měsíc bude pro Vás milí vodnáři ve znamení morálky, odvahy, podnikavosti, sebevědomí, radosti z rizika. Projeví se Vaše ctižádost. Přijde k vám dobrá zpráva či rada. Je možnost dědictví, bohatství. Budete mít úspěch, silnou vůli, víru v sebe. Dojde k velkému zrání Vaší osobnosti. Věci a záležitosti jsou v pohybu. Ukážete přesvědčivé a sebevědomé vystupování. Projeví se Vaše podnikavost, silná motivace, organizační talent, angažovanost, dynamičnost. Jen si dejte pozor na pádlování proti "proudu". Vaše komunikace bude otevřená, přímá a přesvědčivá. Víte, co chcete sdělit a jak by věci měly podle Vás vypadat.
Ryby: V měsíci červnu Vás bude provázet stabilita, řád, jistota, zodpovědnost, přímočarost, pragmatismus, síla činu. Jen si dejte pozor na puntičkářství a panovačnost, zneužíváni moci. V práci si uvědomíte jasné struktury. Dojde k realizaci plánů. Budete mít šanci na vedoucí pozici. Bude třeba k tomu disciplíny a vytrvalosti. Je šance na místo s velkou autoritou a zodpovědností. Záleží jen na Vaší píli. Komunikace bude vážná až autoritativní. Je vhodné si zachovat zdravý smysl pro realitu a zodpovědnost. Ponechte si svoji vlastní zodpovědnost a nepřebírejte ji za druhé. Pozor na přehnanou věcnost, perfekcionalismus a lpění.
Beran: Červen Vám přinese harmonii. Budete mít šanci nalézt správnou míru a střed. Ukazuje se šance na vyléčení, nacházení východisek ze zdánlivě neřešitelných situací. V práci se ukazuje klidné a vyrovnané řešení Vám zadaných úkolů, přátelské a harmonické ovzduší na pracovišti, dobrá spolupráce, pokrok, rozpuštění rozporů a překážek. Ukazují se možné jemné změny v komunikaci s ostatními. Možná se na ostatní začnete dívat jinýma očima, či změníte úhel pohledu na věc. Snažte se teď ze sebe vydat jen to nejlepší (optimismus, lásku, vcítění se) a to k překonání rozporů a protikladů. Všechny případné způsoby násilností, které byste začali náhodou používat, by se obrátily proti Vám.
Býk: Červen Vám milí býčci přináší přirozený konec, rozloučení. Je třeba opustit přežité nebo to, co nefunguje, aby se uvolnilo místo pro něco báječného, nového. Může se jednat i o konec "osvobozující". Je zde možnost ukončení projektu. Je šance na začátek změny partnerského vztahu. Buď se bude jednat o rozloučení s partnerem anebo se starým způsobem života. V komunikaci skončí něco, co již nemůže fungovat. Ukazuje se změna v komunikaci s ostatními, ne-komunikace a trucování, odmlčení se. Nechte záležitosti dojít do konce. A těšte se na ty nové krásné radostné záležitosti.
Blíženci: Měsíc červen Vám přináší odvahu, vitalitu, radost ze života, vášeň, tělesnou sílu a zdraví. Nepotlačujte své instinkty. I v práci se projeví odvaha a podnikavost. Dojde k realizaci plánů. Přijde období tvořivosti, velká motivace, radost, úspěch, angažovanost, kreativita. Budete mít velké množství vášnivé energie. Jen si dejte pozor na náruživost až excesy, výbušný temperament až dramatické výstupy, ale nehrozí zničení vztahu. V komunikaci se projeví společenskost. Budete vyzařovat velké množství energie. Přijdou vášnivé a živé rozhovory. Jen pozor na dramatičnost a přehánění. Vložte veškerou svoji energii a pozornost do toho, co se děje a zkuste rozproudit události svým nadšením.
Rak: Milí raci v tomto měsíci více obraťte pozornosti vůči sobě. Dělejte si radost. Choďte na místa, která máte rádi, dělejte to, co máte rádi, buďte s lidmi, které máte rádi. Jinak byste měli pocity marnosti, bezvýslednosti. Pozor na zbytečné mrhání časem, sebeklam, iluze, zbabělost, zákeřnost, podvádění. Zřejmě budete cítit, že to co děláte budete vnímat jako ztrátu času. Pozor na intriky a podvody. Pokud budete vnímat neporozumění, nenuťte se cokoliv vysvětlovat, bylo by to marné. Raději změňte způsob komunikace. Uvědomte si bezvýchodnost situace, ve které ztrácíte jen čas a ukončete to.
Lev: v tomto měsíci Vás čeká nutnost rozhodnutí, rozhodnutí srdíčkem. Budete se rozhodovat mezi dvěma možnostmi (práce, vztahy, svoboda života a jiné). Ukazuje se hluboká láska, srdečné jednání. V práci dojde k uzavírání smluv. Ukazuje se nová práce, zakázky či projekty, nové kontakty a obchody. Bude nutné se něčeho vzdát, aby současný vztah vyzrál do kvality. Ukazuje se touha splynout duševně a citově s partnerem. U nezadaných je šance nalezení vysněného partnera. Otevřete a poslouchejte své srdce a pocity a dle toho se rozhodujte. Pozor na polovičatost ve vztazích a na žárlivost. Je nutné se začít zajímat o podstatu vzniku nemocí z psychosomatického hlediska.
Panna: Milé panny v tomto měsíci si dejte pozor na možné pocity viny a selhání. Je možná nedůvěra v sebe, nízké sebevědomí, sebetrestání. To by Vám přineslo nejistotu, strach, starosti, sklíčenost, bolestnou ztrátu, možnost onemocnění. V práci budete mít pochybnosti a nejistotu. Je možná negativní energie mezi partnery, nedůvěra, která tvoří zeď. Ukazuje se pomstychtivost, skrývání nějakých neřestí před partnerem. Je šance dát vztah dohromady upřimnou a jasnou komunikací, pochopení, a vzájemným odpuštěním. Je možná nedůvěřivost a nedůvěra k sobě i k druhým. Nehrajte si na "hrdinu", který vše snese. Je třeba opatrnosti při jednání.
Váhy: Milé váhy, Vás čeká úspěch, jistota. Budete stavět na dobrém základ. Je možnost nárůstu jmění, dobrých obchodů. Ukazuje se rodinná jistota. Přichází obchody naplněné bohatstvím, jistotou a stabilitou. V práci se ukazuje dobré obchody, úspěšná jednání, jistota, jistota pracovního místa. Přijdou slibné projekty, dobrý plat, duševní či hmotný majetek. Projeví se Vaše realistická a důvěrná komunikace o aktuálních věcech. Nic zbytečně nekomplikujte. Berte záležitosti tak jak jdou. Dejte si pozor na nesmyslné hromadění materiálních hodnot. Začnou se Vám otevírat oči, abyste začali vnímat opět tzv. bezvýznamná gesta, která jste přestali ve vztazích vidět.
Štír: Přichází k vám příhodná změna, šťastná náhoda, dobrý vývoj, luxus, chytrost. Peníze budou pracovat pro Vás. Cokoliv se bude dít, bude správné. Je možný tučný úlovek. V práci Vás čekají lukrativní šance, úkoly, které se vyplatí, potěšitelné změny, zvýšení platu, zisky v podnikání, finanční štěstí, velmi úspěšný obchod. Bude možnost dostat žádané a výnosné místo. Ukazují se dobré výsledky u zkoušek. Budete mít pocit naplnění a spokojenosti. Vaše komunikace bude užitečná. Ukazuje se pozitivní obrat v komunikaci s druhými. Ve všem,co v životě prožíváte, hledejte pozitivní stránku. Pozor na promeškání nějakého materiálního zisku.
Střelec: Střelci jde k Vám naděje, očekávání, radost ze života. Budete mít důvěru, štěstí, radost, zdraví, spokojenost. Bude se jednat o dobu radostného užívání si života, bezstarostnost. Budete mít radost z práce, štěstí při obchodování, příznivě uzavřené smlouvy Vás čekají. Práce Vás bude bavit a půjde vše lehce od ruky. Jen si dejte pozor na zdravou mez vztahů v práci, aby nebyly překročeny hranice žoviálnosti a bratříčkování. Ukazuje se šťastné období "užívání si". Jen si dejte pozor na požitkářské mánie, aby Vám nepřerostly přes hlavu - těhotenství. Budete hovorní a sdílní. Jen si dejte pozor na nabubřelost a nadutost, že se vše daří.