Každý měsíc zde budou pro Vás aktualizace horoskopů na nadcházející období.

Jak se horoskop sestavuje?

Na každé znamení si vyložím tarotové karty a díky nim získám odpověď, co Vám přinese nadcházející měsíc a jak se Vám bude dařit.

Jaké jsou druhy horoskopů?
Horoskopy můžeme dělit dle doby na kterou vykládáme: denní, týdenní, měsíční, roční atd…?
Dále také dle toho na co se zaměřují: všeobecný, zdravotní, finanční, partnerský apod.?
Zde naleznete horoskop pro jednotlivá znamení, všeobecně zaměřený na období jednoho měsíce. Pokud byste měli zájem o jakýkoliv další horoskop, napište na email: karty-kartouskova@seznam.cz a domluvíme se na jeho vypracování.Horoskop na Březen 2018


Kozoroh: Milí kozorozi už to znáte, dělám pro nás horoskop jako první a dávám si tak dárek sobě. Březen bude pro nás ve znamení harmonie.Budeme mít šanci nalézt správnou míru a střed. Ukazuje se šance na vyléčení, nacházení východisek ze zdánlivě neřešitelných situací. V práci se ukazuje klidné a vyrovnané řešení nám zadaných úkolů, přátelské a harmonické ovzduší na pracovišti, dobrá spolupráce, pokrok, rozpuštění rozporů a překážek. Ukazují se jemné změny v komunikaci s ostatními. Snažte se teď ze sebe vydat jen to nejlepší - optimismus, lásku, vcítění se.
Vodnář: Březen Vám přináší radost, bezstarostnost, vděčnost, prociťování štěstí, spokojenost, vděk, radost ze života, plodnou výměnu, nadbytek, přetékající hojnost. V práci se ukazují potěšitelné obchody, dobrá spolupráce, radost z práce. Přijdou slibné projekty, smlouvy s dobrými vyhlídkami. Je možné dobře složit zkoušky s úspěšností, získání zajímavé práce či místa, zvýšení platu nebo uzavření zajímavého obchodu. Ukazuje se příjemné pracovní ovzduší. Komunikace bude temperamentní a bezstarostná. Jen si dejte pozor na povrchnost.
Ryby: V měsíci březnu k přijde výzva k "boji", situace, kde si budete měřit své síly. Dojde k prozkoušení si svých vlastních schopností. Budete mít chuť útočit a překračovat hranice. Ukazuje se výzva, soutěživost, blokovaná energie. To by Vám mohlo přinést těžkosti, potíže. V práci se objeví problém, který je nutno zvládnout, ale je šance na jeho vyřešení. Ukazují se rozdílné obchodní zájmy, ctižádostivé angažování se. Budete si vybojovávat "nové území". Hlavně si dejte pozor na porušení smlouvy. V komunikaci si dejte pozor na konflikty a frustrace.
Beran: Březen bude pro Vás ve znamení morálky, odvahy, podnikavosti, sebevědomí. Budete mít radost z rizika. Projeví se Vaše ctižádost. Přijde dobrá zpráva či rada. Je možnost dědictví, bohatství, úspěšnosti. Budete mít silnou vůli, víru v sebe. Dojde k velkému zrání osobnosti. V práci se ukazují věci a záležitosti v pohybu, přesvědčivé a sebevědomé vystupování, podnikavost, silná motivace, organizační talent, angažovanost, dynamičnost. Jen si dejte pozor na pádlování proti "proudu". Komunikace bude otevřená, přímá a přesvědčivá. Budete vědět, co chcete sdělit.
Býk: Tento měsíc k Vám přivádí obchodní úspěch, optimismus, odvahu, dobrou zprávu, pomoc, sebedůvěru, podnikavost.. Budete se chytře přizpůsobovat. Ukazuje se velká vnitřní síla, radost ze života. V práci budete mít pomoc na dosah ruky. Ukazuje se touha po větší samostatnosti, šance na převzetí důležitých úkolů, které lehce zvládnete. Vše Vám půjde dobře. Budete mít šanci na vůdčí úlohu, profesně se realizovat. Budete otevření, vnímaví, uvážliví v jednání s druhými. Jen si dejte pozor na pasivitu, tak zvaně jen naslouchání a nic nedělání, či nekonání.
Blíženci: V tomto měsíci se projeví Vaše vytrvalost, upřímnost a zodpovědnost, smysl pro vše pevné a solidní + trvalé a hmatatelné výsledky. Jen pozor na lpění a tvrdohlavost.Budete mít štěstí u finančních záležitostí. Je třeba důsledně pracovat směrem k vytyčenému cíli, projeví se Vaše obchodní schopnosti. Může přijít činnost, která se vyplatí, dlouhodobý pracovní poměr, štěstí v peněžních záležitostech, solidní a prospěšné obchody. Zkoušky+jednání+pohovory+podnikání budou mít trvalé a pozitivní výsledky. Pozor na manipulaci v jednání tak zvaně chci dosáhnout svého.
Rak: Březen přivádí úspěch a touhu po úspěchu, vítězství, velkorysost, toleranci, materiální zisk, potěšitelný vývoj, ochotu pomáhat ostatním. Přijde k Vám šance na dosažení úspěchu, plodná spolupráce, dobrá finanční situace, úspěch, slibující nový začátek. Plány se mohou vyplnit. Je možnost i nějaké velkorysé pomoci od někoho. Komunikace bude upjatá. Buď jednáte s lidmi tak, aby byl klid a po jejich - je to ovšem nepoctivost vůči sobě. Ukazuje se strach z přímé, otevřené až tvrdé komunikace. Jednostranná očekávání mohou narušit a poničit Vaši rovnováhu.
Lev: Přichází k Vám příhodná změna, šťastná náhoda, dobrý vývoj, luxus, chytrost. Peníze pracují pro Vás. Cokoliv se bude dít - bude správné. V práci se ukazují lukrativní šance, úkoly, které s vyplatí, potěšitelné změny, zvýšení platu, zisky v podnikání, finanční štěstí, velmi úspěšný obchod. Je možnost dostat žádané a výnosné místo. Ukazují se dobré výsledky u zkoušek. Budete mít pocit naplnění a spokojenosti. Komunikace bude užitečná, dojde k pozitivnímu obratu v komunikaci s druhými. Ve všem, co v životě prožíváte hledejte pozitivní stránku.
Panna: Měsíc březen přináší rozbité naděje, nemocné vztahy, smůlu, pesimismus, ztrátu trpělivosti. Ukazuje se pomalý a zdlouhavý vývoj. Je třeba nechat věcem dostatek času k pozvolnému vývoji. Je čas k vyzrávání situace, nic neuspěchávejte. Ukazuje se varování před chybnými investicemi. Pozor na zklamání z brzkého výsledku. Je šance uspět, ale tvrdou prací, pílí a trpělivostí. Strach bude ovládat komunikaci. Nebojte se vyjádřit své pocity nebo názory a buďte sami sebou. Ovládá-li Vás strach, zkuste to změnit. Pozor na ulpění na tom, co už "odkvetlo".
Váhy: V tomto měsíci spíše odpočívejte milé váhy. Ukazuje se slabá vůle, pokušení, lpění, ulpění v materiál-nu, peníze, smyslnost, přílišná náruživost. Přijdou zkoušky osudu. V práci si dejte pozor na zakázané aktivity se zákonem, intriky, korupce, machinace, temné obchody, práce načerno, neplacení daní a jiné. Může přijít lákavá nabídka, ale nečestná. Můžete si dobře vydělat, ale odvodem. Není vhodné půjčovat peníze. Dejte si pozor na investice peněz do podvodných aktivit. Projeví se realita v komunikaci Je třeba přijmout ostatní takové jací skutečně jsou.
Štír: V tomto měsíci prožijete hluboké city, tichou radost, budete mít sebedůvěru ve své pocity. Může přijít hezké přátelství, láska a volnost, nezávislost. Do budoucnost se dívejte pozitivně. Budete mít šance v jakékoliv podobě. Projeví se dobrá intuice v pracovních aktivitách. Budete mít přátelské a srdečné ovzduší, přijdou potěšitelné zprávy, příjemné změny. Nejedná se o období aktivity a budování, ale spíše srdečnost, lehkost a zábavy. V komunikaci budete otevření, přátelští, srdeční. Ukazuje se lehkost, bezproblémová přímá komunikace. Pozor až na nestoudnost.
Střelec: V březnu může přijít náhlá a nečekaná změna, bolestná událost, možnost rozchodu, očistná vztahová bouře, ztracená stabilita v životě, nemilé a nečekané překvapení, radikální změny, rozpad starého, změny, chaos. Vaše představy o práci se mohou začít měnit. V komunikaci s ostatními utrpíte nějaké otřesy a nemilé zprávy. S okolím nebudete vycházet nejlépe. Změňte svůj dosavadní projev. Nechte rozpadnout to, co se již rozpadá a nesnažte se nic zachránit. Pozor na případná nebezpečí, které si s sebou nese radikální změna.