Každý měsíc zde budou pro Vás aktualizace horoskopů na nadcházející období.

Jak se horoskop sestavuje?

Na každé znamení si vyložím tarotové karty a díky nim získám odpověď, co Vám přinese nadcházející měsíc a jak se Vám bude dařit.

Jaké jsou druhy horoskopů?
Horoskopy můžeme dělit dle doby na kterou vykládáme: denní, týdenní, měsíční, roční atd…?
Dále také dle toho na co se zaměřují: všeobecný, zdravotní, finanční, partnerský apod.?
Zde naleznete horoskop pro jednotlivá znamení, všeobecně zaměřený na období jednoho měsíce. Pokud byste měli zájem o jakýkoliv další horoskop, napište na email: karty-kartouskova@seznam.cz a domluvíme se na jeho vypracování.Horoskop na Září 2018


Kozoroh: Milí kozorozi jako já. Tento měsíc Vám přináší úspěch, jistotu. Budete stavět na dobrém základě. Je možnost nárůstu jmění. Přijdou dobré obchody, finanční a rodinná jistota. Toto období bude naplněné bohatstvím, jistotou a stabilitou. V práci se ukazují dobré obchody, úspěšná jednání, jistota pracovního místa, slibné projekty, dobrý plat, duševní či hmotný majetek. Budete si užívat bohatství ve vztahu po všech stránkách. Vaše komunikace bude realistická a věcná o aktuálních věcech. Nic zbytečně nekomplikujte. Berte záležitosti tak jak jdou.
Vodnář: V tomto měsíci budete nuceni učinit nějaké rozhodnutí. Nastoupí jasné a logické uvažování. Neváhejte, zaujměte jasná stanoviska. Projeví se Vaše síla, odvaha, sebedůvěra, dobré analytické schopnosti. V práci zřejmě dospějete k nějakému důležitému rozhodnutí. Je možný návrh nových projektů, chytrá řešení a návrhy, plánování si kariéry. Bude se jednat o bod zvratu k pozitivnímu. Budete dělat jasná a vážná rozhodnutí. Budete mít šanci změnit způsob jednání. Dojde k vyjasnění problémů. Rozhodněte se vytrvejte. Pozor na vypočítavost.
Ryby: V tomto měsíci milé rybičky spíše odpočívejte. Budete mít šanci na nečekanou pomoc, ale jen v tom případě, jste-li ochotni se vzdát zbytečných nadějí a iluzí. Koncentrujte se na nějaký jediný realistický cíl. V práci si dejte pozor na intriky, nečisté a nečestné obchodování, chybné spekulace a workoholismus. Nestavte si vzdušné zámky a pozor na nepoctivé chování. V komunikaci se ukazuje možná upovídanost o ničem, přílišná benevolence k druhým, až to hraničí s překračováním hranic, jak u sebe sami, tak i vůči ostatním. Pozor na různé "zkratky" před potížemi, které by Vás zavedly do potíží větších.
Beran: Přijde k Vám milí beránci přirozený konec, rozloučení. Bude nutné opustit přežité nebo to, co nefunguje, aby se uvolnilo místo pro něco nového. U někoho může jít o konec "osvobozující", jindy bolestivý. V komunikaci skončí něco, co již nemůže fungovat. Ukazuje se změna v komunikaci s ostatními, ne-komunikace a trucování, odmlčení se. Nechte věci a záležitosti dojít do konce, odejděte či vzdejte se toho, co je již přežité. Věnujte pozornost sami sobě a pečujte o sebe, hýčkejte se, mějte se rádi a odpočívejte. Zase bude dobře. Moc Vám to přeji.
Býk: Milí býci měsíc září Vám přináší úspěch a touhu po úspěchu, vítězství, velkorysost, toleranci, materiální zisk, potěšitelný vývoj. Budete ochotni pomáhat ostatním. V práci máte šanci na dosažení úspěchu. Ukazuje se plodná spolupráce, dobrá finanční situace, úspěch, slibující nový začátek. Vaše plány se mohou naplnit. Přijde k Vám podpora, možnost i nějaké velkorysé pomoci od někoho. V komunikaci je třeba se více otevřít. Buď jednáte s lidmi tak, aby byl klid a po jejich, to přináší nepoctivost vůči sobě. Je možný dar či nezištná výpomoc. Máte šanci na dobrou finanční budoucnost.
Blíženci: Září Vám přináší harmonii, šanci nalézt správnou míru a střed. Budete mít šanci na vyléčení. Budete nacházet východiska ze zdánlivě neřešitelných situací. V práci se ukazuje klidné a vyrovnané řešení Vám zadaných úkolů, přátelské a harmonické ovzduší na pracovišti, dobrá spolupráce, pokrok, rozpuštění rozporů a překážek. Je možné přátelské a upřimné setkání, možnost nových potěšitelných vztahů. V komunikaci s ostatními se ukazují jemné změny. Možná se na ostatní začnete dívat jinýma očima, či změníte úhel pohledu na věc.
Rak: Ráčci může k Vám v tomto měsíci přijít náhlá a nečekaná změna, očistná vztahová bouře, nemilé a nečekané překvapení, radikální změna, rozpad starého. Vaše představy o práci se začnou měnit. Zůstaňte v klidu, jen se tak zvaně bude čistit vzduch. Přestane fungovat nefungující. Nechte rozpadnout to, co se již rozpadá a nesnažte se ani nic zachránit. Pozor na případná nebezpečí, které si s sebou nese radikální změna. Více odpočívejte. Neriskujte při řízení motorových vozidel či jiných dopravních prostředků. Zvýšenou opatrností můžete předejít úrazu.
Lev: V září bude nutné se rozhodnout a vyjasnit si svá stanoviska. Jsou možné spory, debaty, nové zkušenosti. Projeví se Vaše odvaha, radost z rizika. Jen pozor si dejte na případnou bezohlednost. V práci budete soutěžit s konkurencí, ukazuje se profesní výzva, angažované jednání. Přijde šance objevit nový směr v povolání či podnikání. Je možná změna jiným směrem. Jen si dejte pozor na vnitřní deprese a únavu ze "starého". S ostatními budete komunikovat jinak než-li dříve. Nebojte se změn a vydejte se novým směrem. Je vhodné změnit dosavadní pohled na situaci, rozhodnout se.
Panna: V září budete nabírat milé panny životní zkušenosti. Bude nutné učinit rozhodný závěr a škrt. V komunikaci budou možné hádky a nepříjemné diskuze, které nikam nepovedou. Vzdejte to. Ukončete a přerušte to, co Vás sužuje a ničí. Vzdejte se "někoho-něčeho", nikam to nevede. Mohlo by Vám to způsobit nervové vypětí. Raději dělejte to, co máte rádi, kupte si, co máte rádi, buďte s lidmi, které máte rádi, mějte se rádi. Mějte na mysli, že největší silou v životě je láska. Milujte sebe, snažte se myslet pozitivně a dělejte si každý den byť malou radost. Zase bude dobře.
Váhy: V září se u Vás ukazuje slovní obratnost a dobrá výřečnost. Budete se rozhodovat rozumem a logikou. Ukazuje se dobrá koncentrace. Bude nutnost kompromisů. Buďte opatrní před vypočítavostí, lstivostí, cynismem. V práci prokážete své odhodlání, koncentraci. Budete mít šanci uskutečnit své záměry a cíle. Jen si dejte pozor na přetížení a vypočítavost. Jste dobře obchodně nadáni. Máte šanci navázat užitečný kontakt. Budete mít dobré úspěchy se všemi. Dejte si pozor na případnou vypočítavost ve vztahu. V komunikaci budete intenzivní.
Štír: Září Vám přinese dobré zprávy, odměnu za vykonané úsilí, optimismus, vítězství, novinky, pozitivní události. Vaše snahy budou korunovány úspěchem. V práci docílíte uznání. Přijde povzbuzující úspěch, zdařilý závěr, dobré obchody i kontakty, skok v kariéře. Dařit se bude dobře. Ukazuje se výborné složení zkoušek. Vaše komunikace s druhými bude bezproblémová. Ukazují se dobré vztahy. Případné potíže se vyjasní a vyřeší. Zkuste dohledat světlejší věci, nemusí jít vždy jen o problém. Dejte si pozor, abyste se "nenaparovali" svými úspěchy.
Střelec: V měsíci září se projeví Vaše intuice, předtucha, vize, skrytá ženská síla, moudrost, trpělivost. V práci dojde k trpělivému plnění úkolů. Při rozhodování bude vhodné naslouchat svoji intuici, pocitům, jinak hrozí náladovost nebo stálá změna názorů. Pokud jde o práci: "To co děláte, cítíte, že je toto pravé poslání?", pokud ne, změňte svůj obor nebo práci. Používejte v komunikaci s ostatními vnitřní intuici a to, jaké pocity z jednání s ostatními máte, řiďte se podle toho. Máte dar zachytit i to, co nebylo vysloveno a jest-li ostatní něco tají nebo lžou. Pozor na přílišnou emocionalitu, propojte se se svojí intuicí a pocity.