Každý měsíc zde budou pro Vás aktualizace horoskopů na nadcházející období.

Jak se horoskop sestavuje?

Na každé znamení si vyložím tarotové karty a díky nim získám odpověď, co Vám přinese nadcházející měsíc a jak se Vám bude dařit.

Jaké jsou druhy horoskopů?
Horoskopy můžeme dělit dle doby na kterou vykládáme: denní, týdenní, měsíční, roční atd…?
Dále také dle toho na co se zaměřují: všeobecný, zdravotní, finanční, partnerský apod.?
Zde naleznete horoskop pro jednotlivá znamení, všeobecně zaměřený na období jednoho měsíce. Pokud byste měli zájem o jakýkoliv další horoskop, napište na email: karty-kartouskova@seznam.cz a domluvíme se na jeho vypracování.Horoskop na Únor 2019


Kozoroh: Milí kozorozi, v tomto měsíci se budete zřejmě věnovat vztahům. Ukazuje se pomalý a zdlouhavý vývoj. Je třeba nechat věcem dostatek času k pozvolnému vývoji. Je čas k vyzrávání situace, nic neuspěchávejte. Dejte si pozor na zklamání z brzkého výsledku. Je šance uspět, ale tvrdou prací, pílí a trpělivostí. A vše bude v naprostém pořádku. Vše má svůj čas. Nyní spíše odpočívejte. Nebojte se vyjádřit své pocity nebo názory a buďte sami sebou. A nyní bude čas pustit ze svého života vše, co již "odkvetlo". Je nutná změna životního stylu, pak dojde k zlepšování zdraví.
Vodnář: V tomto měsíci si budete vytvářet hranice. Hlavně si dejte pozor na strnulost a lpění na partnerovi, majetku či názorech, manipulaci. Ukazuje se stabilita dosaženého. Budete mít přehnanou potřebu jistot. Dejte si pozor na strach ze změn. V práci budete lpět na své pozici či jistotách. Strnulost postojů a názorů Vám může blokovat postup a vývoj vpřed. Myšlení Vás může zavést do slepé uličky. Vytvářejte si řád ve své práci či podnikání. V komunikaci se ukáže Vaše síla a přesvědčivost, fixace na názory. Přemýšlejte o připoutanosti a lpění ve svém životě.
Ryby: Tento měsíc bude pro Vás ve znamení vyváženosti, zklidnění, uvolnění, mírnosti. Ukazuje se hra "fair play", mír v mysli, přijetí osudu, řešení situace. Do řešení problémů zapojte i intuici, ne jen mysl. V práci se ukazuje chytrá obchodní taktika a jednání, férové dohody, eliminování konfliktů, ale i možná nejistota dalšího vývoje. V komunikaci bude mírnost a uvolněnost. Vše bude v pořádku. Přestaňte si dělat starosti a dopřejte mysli klid. Dejte si pozor na nesmiřitelnost s osudem a zdánlivý mír. Sílu a energii budete mít ve svých rukách.
Beran: Milí beránci měsíc únor Vám přináší nečekané a velké příležitosti, radost a vnitřní bohatství, otevřenost, harmonii, mystérium lásky, spokojenost, všechny formy lásky (partnerskou, mileneckou, rodičovskou, bezpodmínečná apod.). Přijdou konkrétní úspěchy. V práci se ukazuje smysluplná činnost, profesní naplnění, spokojenost na pracovišti, dobře složené zkoušky, úspěchy v práci i na zdlouhavých projektech. V komunikaci budete sami sebou a budete mít tendence blýsknout se před druhými. Jen si dejte pozor na iluze, snílkovství, držte se reality.
Býk: Tento měsíc se raději věnujte sami sobě milí býčci. Přijde k Vám pokušení. Dejte si pozor na lpění, ulpění v materiál-nu. Projeví se Vaše smyslnost, přílišná náruživost. Pozor na podvody. Přijdou zkoušky osudu. Dejte si pozor na zakázané aktivity se zákonem, intriky, korupce, machinace, případně temné obchody, práce na černo, neplacení daní a jiné. Můžete si dobře vydělat, ale podvodem, což není pro Vás vhodné. Nepůjčujte peníze. Pozor na investice peněz do podvodných aktivit. Přijmete ostatní takové, jací skutečně jsou. Vše budete říkat tak, jak to budete vidět či cítit.
Blíženci: Únor Vám přináší stabilitu, řád, jistotu, zodpovědnost, přímočarost, pragmatismus, sílu činu. Jen si dejte pozor na puntičkářství a panovačnost, zneužívání moci. Projeví se Vaše spolehlivost. V práci se ukazuje stabilita, jasné struktury, realizace plánů, disciplína a vytrvalost. Je šance na místo s velkou autoritou a zodpovědností, ale záleží na Vaší píli. Vaše komunikace bude vážná až autoritativní. Zachovejte si zdravý smysl pro realitu a zodpovědnost. Ponechejte si svoji vlastní zodpovědnost a nepřebírejte ji za druhé. Pozor na přehnanou věcnost, perfekcionalismus.
Rak: V měsíci únoru budete prožívat hluboké city, tichou radost. Projeví se Vaše sebedůvěra ve své pocity. Ukazuje se hezké přátelství, láska a volnost, nezávislost. Do budoucna se dívejte pozitivně. Budete mít šance v jakékoliv podobě. Budete mít dobrou intuici v pracovních aktivitách, budete prožívat přátelské a srdečné ovzduší. Přijdou potěšitelné zprávy, příjemné změny. Bude to měsíc spíše srdečnosti, lehkosti a zábavy. Je možný příznivý vítr po období hádek a rozporů. Jen si dejte pozor na případnou záletnost, koketnost až naivitu. V komunikaci budete otevření, přátelští, srdeční.
Lev: Tento měsíc bude pro Vás ve znamení odvahy, vitality, radosti ze života, vášně, tělesné síly a zdraví. Nepotlačujte své instinkty. V práci se projeví Vaše odvaha a podnikavost. Dojde k realizaci plánů. Bude to období tvořivosti, velké motivace, radosti, úspěchu, angažovanosti, kreativity. V komunikaci budete společenští, budete vyzařovat velké množství energie. Ukazují se vášnivé a živé rozhovory. Jen si dejte pozor na dramatičnost a přehánění. Vložte veškerou svoji energii a pozornost do toho, co se děje a zkuste rozproudit události svým nadšením.
Panna: V tomto měsíci budete mít šanci milé panny najít správnou míru a střed. Budete mít šanci na vyléčení. Dojde k nacházení východisek ze zdánlivě neřešitelných situací. V práci se ukazuje klidné a vyrovnané řešení Vám zadaných úkolů, přátelské a harmonické ovzduší na pracovišti, dobrá spolupráce, pokrok, rozpuštění rozporů a překážek. Jsou možné jemné změny v komunikaci s ostatními, možná se na ostatní začnete dívat jinýma očima, či změníte úhel pohledu na věc. Snažte se teď ze sebe vydat jen to nejlepší (optimismus, lásku, vcítění se) a to k překonání rozporů a protikladů.
Váhy: Milé váhy v tomto měsíci dojde k ulehčení. Přijde změna, proměna. Jen si dejte pozor na nerozhodnost, stálé změny a na kolísavost a bezpáteřnost, marnivé utrácení a lehkovážná rozhodnutí. V práci může dojít ke změně, novému růstu, stabilitě dosaženého. Ukazuje se přizpůsobování se pracovnímu kolektivu. Jen si dejte pozor na určitou lehkomyslnost a nezodpovědnost. Budete mít šanci osvobodit se od náročné a neradostné práce. V komunikaci proběhne změna, které se nebraňte. Je šance na zlepšení. Je nutno změnit způsob životního stylu, jinak přijde únava, oslabení imunity.
Štír: Milí štíři přichází k Vám příhodná změna, šťastná náhoda, dobrý vývoj. Peníze budou pracovat pro Vás. Cokoliv se bude dít, bude správné. Je možný "tučný úlovek". V práci se ukazují lukrativní šance, úkoly, které se vyplatí, potěšitelné změny, zvýšení platu, zisky v podnikání, finanční štěstí, velmi úspěšný obchod. Bude možnost dostat žádné a výnosné místo, ukazují se dobré výsledky u případných zkoušek. Budete mít pocit naplnění a spokojenosti. Vaše komunikace bude užitečná, ukazuje se pozitivní obrat v komunikaci s druhými. Ve všem, co prožíváte hledejte pozitivní stránku.
Střelec: V tomto měsíci se projeví Vaše intuice, předtucha, vize, skrytá ženská síla, moudrost, trpělivost. V práci dojde k trpělivému plnění úkolů. Při rozhodování naslouchejte své intuici, pocitům, jinak Vám hrozí náladovost, nebo stálá změna názorů. Pokud jde o práci: "To co děláte, cítíte, že je toto pravé poslání?", pokud ne, změňte svůj obor nebo práci. Používejte v komunikaci s ostatními vnitřní intuici a to, jaké pocity z jednání s ostatními máte a řiďte se podle toho. Máte dar zachytit i to, co nebylo vysloveno a jest-li ostatní něco tají nebo lžou.Pozor na přílišnou emocionalitu.