Každý měsíc zde budou pro Vás aktualizace horoskopů na nadcházející období.

Jak se horoskop sestavuje?

Na každé znamení si vyložím tarotové karty a díky nim získám odpověď, co Vám přinese nadcházející měsíc a jak se Vám bude dařit.

Jaké jsou druhy horoskopů?
Horoskopy můžeme dělit dle doby na kterou vykládáme: denní, týdenní, měsíční, roční atd…?
Dále také dle toho na co se zaměřují: všeobecný, zdravotní, finanční, partnerský apod.?
Zde naleznete horoskop pro jednotlivá znamení, všeobecně zaměřený na období jednoho měsíce. Pokud byste měli zájem o jakýkoliv další horoskop, napište na email: karty-kartouskova@seznam.cz a domluvíme se na jeho vypracování.Horoskop na BŘEZEN 2021


Kozoroh: Milí kozorozi stejně jako já, připravuji nejprve horoskop pro nás. :) Měsíc březen nám přináší praktičnost, odvahu, sebedůvěru, vnitřní sílu, vytrvalost, jistotu, bezpečí, smysl pro realitu, spolehlivost, přímočarost. Buďte trpěliví, nic neuspěchejte. Budete praktičtí, kompetentní ve své činnosti. Projeví se Váš zdravý obchodní smysl pro vše solidní a trvalé. V komunikaci se mi ukazuje uvolněnost a věcnost, žádné zbytečné řeči navíc. Nebudete mít chuť předvádět se. Zvolněte a odpočiňte si, není se o co bát.
Vodnář: V tomto měsíci spíše odpočívejte a věnujte se sami sobě. Budete mít totiž pocit, že nic nefunguje, jak by mělo. I v komunikaci budete mít poraženecký postoj. Okolí se bude točit zády, nebudete rozumět druhým a oni neporozumí Vám. Je možná rezignace v komunikaci. Proto si dělejte každičký den byť malou radost. Pohlaďte se, pochvalte se, napište si na papír, co se Vám všechno v životě podařilo. Mějte na mysli, že na co myslíte, tam posíláte svou energii a dané situace se budou aktivovat. :)
Ryby: V tomto měsíci můžete nastolit ve svém životě harmonii. Budete mít šanci nalézt správnou míru a střed. Budete nacházet východiska ze zdánlivě neřešitelných situací. V práci je možné rozpuštění rozporů a překážek. Jsou možné jemné změny v komunikaci s ostatními. Možná se na ostatní začnete dívat jinýma očima či změníte úhel pohledu na věc. Snažte se teď ze sebe vydat jen to nejlepší (optimismus, lásku, vcítění se), a to k překonání rozporů a protikladů. Je třeba dbát na zdravý životní styl.
Beran: Měsíc březen Vám přináší milí beránci přirozený konec, rozloučení. Bude nutné opustit přežité nebo to, co nefunguje. A to proto, aby se uvolnilo místo pro něco nového. Někdy se může jednat i o konec "osvobozující", jindy konec bolestivý. Ukazuje se možnost ukončení práce či podnikání anebo ukončení projektů. V komunikaci skončí něco, co již nemůže fungovat, ukazuje se změna v komunikaci s ostatními, ne-komunikace a trucování - odmlčení se. Nechte věci a záležitosti dojít do konce a odejděte či vzdejte se toho co je již přežité.
Býk: U Vás milí býci se mi ukazuje šance na velký skok vpřed, vydání se svojí vlastní cestou. Budete mít moc prosadit se, otevírá se Vám přímá cesta dopředu. Je třeba dominance a rozhodnosti. V práci mohou přijít nové projekty a cíle. Bude se jednat o skok dopředu, postup v práci, podnikání či kariéře. Budete činit správná rozhodnutí, přijdou nové úkoly. Budete mít schopnost prosadit se. Je zde předzvěst dobrého začátku nějaké nové dráhy, který vyústí v úspěch a vzestup. Postavte se sami za sebe a jděte si za svými cíli.
Blíženci: Milí blíženci, k Vám pomaloučku se blíží úspěch, radost, štěstí. Budete mít šanci prosadit se. Projeví se Vaše mužská energie, přijde radost ze života, vitalita, zdraví, pochopení a sláva. Budete mít úspěch v práci, podnikání. Dojde k překonání potíží, ukazuje se radost v práci. Budete si plánovat budoucnost. Budete mít dobrou spolupráci, projeví se Vaše zdravé sebevědomí a kouzlo vaší osobnosti pro přesvědčování druhých, cílevědomost. Budete mít pevné a definované vztahy s druhými. Vaše komunikace bude přímá, otevřená, nekomplikovaná.
Rak: Milí raci, v měsíci březnu se mi u Vás ukazuje harmonický soulad, přátelská atmosféra, dobré vztahy, přátelství, štěstí, vděčnost, dosažení vrcholu. Budete mít dostatek ve všem (láska, vztahy, materiál-no a podobně). Přichází k Vám radost ze života. Je šance na zdařilou práci, dobře uzavřený obchod, dobré pracovní ovzduší. Ukazuje se předzvěst nových a zajímavých obchodních spojení, ale i jiných potěšitelných kontaktů v zaměstnání, či podnikání. Ukazuje se mi u Vás bezproblémová komunikace. Změňte způsoby komunikace tak, abyste se nenudili a druhým naslouchali.
Lev: Milí lvíčci, měsíc březen spíše věnujte sami sobě a odpočívejte a pečujte o sebe. Tento měsíc Vám přináší ztrátu trpělivosti, pomalý a zdlouhavý vývoj. Ponechte věcem dostatek času k pozvolnému vývoji. Jedná se o čas k vyzrávání situace. Nic neuspěchejte. Pozor na zklamání z brzkého výsledku. Je šance uspět, ale tvrdou prací, pílí a trpělivostí. Strach bude ovládat Vaši komunikaci. Nebojte se vyjádřit své pocity nebo názory a buďte sami sebou. Ovládá-li Vás strach, zkuste to změnit. Pozor na neúspěchy a lpění na tom, co už "odkvetlo".
Panna: U Vás milé panny se mi ukazuje strach ze ztráty, bezradnost, frustrace. Budete mít pocit, že se Vám nic nedaří. Ukazuje se netrpělivost, obavy, sklíčenost, nejistota. Je pro Vás vhodné opustit dosavadní myšlení "na jistotu". Ukazuje se mi u Vás nejistota, práce na nepovedených projektech ( za ostatní), obavy o ztrátu místa. Je možnost finančních ztrát, neúspěchy při zkouškách, změny v zaměstnání. Budete mít zablokovanou komunikaci, bude Vám činit potíže jednat, ukazuje se neklid. S tím Vám ráda pomohu. Hledejte nový směr ve svém životě.
Váhy: Milé váhy, přichází k Vám radost ze života, zasloužený úspěch, harmonie, optimismus, nové kontakty, nový vztah, sebedůvěra, rovnováha, ukončení a uzavření "starého". V Práci se ukazuje završení určitě fáze činnosti. Je možné i ukončení současné práce a započetí jiné činnosti, či jiného zaměstnání, radost z práce, kladná motivace. Původní způsoby komunikace již končí, začnete jednat s druhými jinak. Udělejte cokoliv, abyste současnou situaci dokončili kultivovaným způsobem.
Štír: Milí štíři, jdou k Vám pozitivní novinky, neobvyklé zprávy, nadšení, velká chuť do života, radost ze života, nový začátek. Je šance na nové povolání, novou práci, nadšení. Ukazují se dobré vyhlídky na práci, začátek profesní kariéry, nové návrhy a příležitosti, možnost nového místa, postup v práci. Vaše komunikace bude bezproblémová, jen si dejte pozor na snadné a časté souhlasení s druhými. Uvolněte se a nepřipouštějte si žádné strasti. Dejte si pozor na lehkomyslný a nepromyšlený návrh - neriskujte.
Střelec: V měsíci březnu máte šanci na úspěch, ukazuje se jistota. Budete stavět na dobrém základě. Je možnost nárůstu jmění. Přijdou dobré obchody, finanční a rodinná jistota. V práci se ukazuje úspěšné jednání, jistota, slibné projekty, dobrý plat, duševní či hmotný majetek. Vaše komunikace bude realistická a věcná a to o aktuálních věcech. Nic zbytečně nekomplikujte. Berte záležitosti tak jak jdou. Jen si dejte pozor na nesmyslné hromadění materiálních hodnot.