Každý měsíc zde budou pro Vás aktualizace horoskopů na nadcházející období.

Jak se horoskop sestavuje?

Na každé znamení si vyložím tarotové karty a díky nim získám odpověď, co Vám přinese nadcházející měsíc a jak se Vám bude dařit.

Jaké jsou druhy horoskopů?
Horoskopy můžeme dělit dle doby na kterou vykládáme: denní, týdenní, měsíční, roční atd…?
Dále také dle toho na co se zaměřují: všeobecný, zdravotní, finanční, partnerský apod.?
Zde naleznete horoskop pro jednotlivá znamení, všeobecně zaměřený na období jednoho měsíce. Pokud byste měli zájem o jakýkoliv další horoskop, napište na email: karty-kartouskova@seznam.cz a domluvíme se na jeho vypracování.Horoskop na Říjen 2018


Kozoroh: Milí kozorozi stejně jako já, opět jsem nám připravila horoskop jako první. V měsíci říjnu bude nutnost rozhodnutí srdíčkem. Budete se rozhodovat mezi dvěmi možnostmi. Ukazuje se srdečné jednání. V práci dojde k uzavírání smluv. Ukazuje se dobrá spolupráce, nová nabídka práce, zakázky či projekty, nové kontakty a obchody. Budete mít touhu splynout duševně a citově s partnerem. Je šance nalezení vysněného partnera. Komunikace bude láskyplná a srdečná. Otevřete a poslouchejte své srdce a pocity a dle toho se rozhodujte. Je třeba věnovat péči nejen fyzickému tělu, ale i duši. Rovněž to platí naopak.
Vodnář: V tomto měsíci k Vám přijde úspěch, jistota, budete stavět na dobrém základě. Je možnost nárůstu jmění. Ukazují se dobré obchody, finanční a rodinná jistota. V práci budou dobré obchody, úspěšná jednání, jistota pracovního místa, slibné projekty, dobrý plat, duševní či hmotný majetek. Budete si užívat bohatství ve vztahu po všech stránkách. Budou se Vám otevírat oči, abyste začali opět vnímat tak zvaná bezvýznamná gesta, která jste z vlastní zaslepenosti přestali vidět. Komunikace bude realistická a věcná o aktuálních věcech. Nic zbytečně nekomplikujte. Berte záležitosti tak jak jdou.
Ryby: Rybičky v tomto měsíci dojde k náhlému vyřešení případných potíží. Budete mít "aha" zážitek. Ukazuje se rychlé jednání. Přijdou informace typu "brzy něco začne..". Záležitosti jsou již v pohybu. Nová perspektiva, dobré zprávy či události se již blíží k Vám. V práci bude příznivý vývoj, nová obchodní spojení, rychlé jednání. Případné problémy mohou zmizet. Budete mít šanci na uskutečnění Vašich záměrů. Nové obchody a kontakty, povýšení na obzoru. Pozor na žárlivost ve vztahu. V komunikaci s druhými se něco změní. Možná si uvědomíte své chyby s ostatními v jednání.
Beran: Říjen Vám přináší jasný a vypočítavý rozum, taktické zvažování, odvahu a šikovnost. Jen si dejte pozor na spory s hloupou osobou, netrpělivost, kritiku a stále měnící se stanoviska, slovní potyčky. Udržujte si chladný odstup. Pozor i na netrpělivost v práci, kritičnost, vlastní omezující myšlení, studené vztahy na pracovišti. Zbavte se svých názorových omezení a dejte si pozor na to, komu důvěřujete. Raději se věnujte sami sobě, dělejte to, co máte rádi, kupte si co máte rádi, mějte se rádi. A hlavně v tomto období hodně odpočívejte. Zase bude lépe.
Býk: Milí býci, přichází k Vám štěstí, nečekané a velké příležitosti, radost a vnitřní bohatství, otevřenost, harmonie, mystérium lásky, spokojenost, všechny formy lásky (partnerská, milenecká, rodičovská, bezpodmínečná apod.), konkrétní úspěchy. V práci budete mít šanci najít své vlastní poslání, smysluplnou činnosti, profesní naplnění. Ukazuje se spokojenost na pracovišti, dobře složené zkoušky, úspěchy v práci i na zdlouhavých projektech. Ukazuje se důvěra mezi partnery, bezpečí a trvalost v daném vztahu. V komunikaci budete sami sebou a budete mít tendence blýsknout se před druhými.
Blíženci: V říjnu se u Vás blíženci ukazuje pomalý zdlouhavý vývoj, ztráta trpělivosti, nechte věcem čas k vyzrávání situace, nic neuspěchávejte. Je zde varování před chybnými investicemi. Znáte to, je třeba dvakrát měřit a jednou řešit. Pozor na zklamání z brzkého výsledku. Je šance uspět, ale tvrdou prací, pílí a trpělivostí. Ve vztazích se ukazuje pomalý a trvalý růst s vyhlídkami na zlepšení. Strach bude ovládat komunikaci. Nebojte se vyjádřit své pocity nebo názory a buďte sami sebou. Ovládá-li Vás strach, zkuste to změnit. Dejte si pozor na neúspěchy a lpění na tom, co už "odkvetlo".
Rak: Raci přichází k Vám dobré zprávy, odměna za vykonané úsilí, optimismus, vítězství, novinky, sláva, pozitivní události. Vaše snahy budou korunovány úspěchem. V práci se ukazuje uznání, povzbuzují úspěch, zdařilý závěr, dobré obchody i kontakty, skok v kariéře, zvýšení platu. Bude se dařit dobře. Ukazuje se jasné vítězství. Jakýkoliv případný problém ve vztahu má šanci na vyřešení. Přijde k Vám dobrá zpráva, dopis, telefon apod. Komunikace s druhými bude bezproblémová. Případné potíže se vyjasní a vyřeší. Zkuse dohledat světlejší věci, nemusí jít vždy jen o problém.
Lev: Milí lvíčci, jde k Vám příhodná změna, šťastná náhoda, dobrý vývoj, chytrost. Peníze budou pracovat pro Vás. Chce to vytrvalost. Cokoli se bude dít, bude správné, ukazuje se "tučný úlovek". V práci budete mít lukrativní šance, úkoly, které se vyplatí, potěšitelné změny, zvýšení platu, zisky v podnikání, finanční štěstí, velmi úspěšný obchod. Ukazuje se šance dostat žádané a výnosné místo, dobré výsledky u zkoušek. Budete mít pocit naplnění a spokojenosti. Vaše komunikace bude užitečná, ukazuje se pozitivní obrat v komunikaci s druhými. Ve všem, co v životě prožíváte hledejte pozitivní stránku. Pozor na možné promeškání nějakého materiálního zisku.
Panna: Přichází k Vám milé panny harmonie, šance nalézt správnou míru a střed. Budete mít rovněž šanci na vyléčení. Budete nacházet východiska ze zdánlivě neřešitelných situací. V práci se ukazuje klidné a vyrovnané řešení Vám zadaných úkolů, přátelské a harmonické ovzduší na pracovišti, dobrá spolupráce, pokrok, rozpuštění rozporů a překážek. Ve vztazích je možné přátelské a upřimné setkání. Je možnost nových potěšitelných vztahů. Ukazují se jemné změny v komunikaci s ostatními. Možná se na ostatní začnete dívat jinýma očima, či změníte úhel pohledu na věc.
Váhy: Milé váhy v tomto měsíci se více soustřeďte na sebe a odpočívejte. Budete mít pocity, že nic nefunguje jak by mělo. Dejte si v práci pozor na výpověď s možnou dohrou u soudu. V komunikaci se ukazuje poraženecký postoj. Okolí se bude točit zády. Nebudete rozumět jiným a oni neporozumí Vám. Ukazuje se rezignace v komunikaci. Vzdejte se a uznejte porážku. Nehroťte konflikty a odložte řešení. Hlavně soustřeďte svoji pozornost sami na sebe. Pečujte o sebe, dělejte to, co máte rádi, mějte se rádi, kupte si co máte rádi, buďte s lidmi, které máte rádi. A zase bude dobře.
Štír: Toto je pro Vás měsíc, kde budete nabírat zkušenosti. Dejte si pozor na strach ze ztráty. Bude třeba se vydat vlastním směrem. A vše co se bude dít, bude pro Vaše dobro. Bude důležité si udržet čistou mysl, aby mohla být učiněna správná rozhodnutí. S poctivostí a spravedlností se můžete vyhnout dalším případným ztrátám. Čekají na Vás lepší možnosti, které se objeví, až celou situaci vyřešíte ke vzájemnému užitku všech zúčastněných. Přijměte svůj život a posbírejte zkušenosti a učte se z nich. Pozor na očekávání dle Vašich představ, vedlo by ke zklamání.
Střelec: Střelci říjen Vám přináší nový začátek, naději, změnu, šanci na zlepšení, uzavření minulosti, novou fázi v životě, osvobození se od starostí a nepříjemných situací. Přijdou k Vám další nové pracovní podmínky, možné vzdělávání se, nová inspirace. Důležitá změna Vám přinese v budoucnu hlubší poznání. U nezadaných je možná šance na nové seznámení. Ukazuje se nové hledisko v komunikaci, vzdání se určitých návyků a zvyků v komunikaci s ostatními. Otevřete se novému vývoji a opatrně v něm pokračujte. Pozor na podceňování počátečních těžkostí a na ulpění v materiál-nu.