Každý měsíc zde budou pro Vás aktualizace horoskopů na nadcházející období.

Jak se horoskop sestavuje?

Na každé znamení si vyložím tarotové karty a díky nim získám odpověď, co Vám přinese nadcházející měsíc a jak se Vám bude dařit.

Jaké jsou druhy horoskopů?
Horoskopy můžeme dělit dle doby na kterou vykládáme: denní, týdenní, měsíční, roční atd…?
Dále také dle toho na co se zaměřují: všeobecný, zdravotní, finanční, partnerský apod.?
Zde naleznete horoskop pro jednotlivá znamení, všeobecně zaměřený na období jednoho měsíce. Pokud byste měli zájem o jakýkoliv další horoskop, napište na email: karty-kartouskova@seznam.cz a domluvíme se na jeho vypracování.Horoskop na ŘÍJEN 2019


Kozoroh: Měsíc říjen Vám milí kozorozi přináší iniciativu, nový rozvoj, nadšení, elán, příjemnou událost. Budete mít možnost odjezdu a rozloučení. se. Je šance na změnu místa. V práci budete ochotni k nasazení. Ukazuje se zdravá radost z rizika, odvaha k samostatnosti, elán začít nové, nadšení. Jen si dejte pozor na zbrklost a netrpělivost, přineslo by Vám to časté změny v práci. Ve vztazích si dejte pozor na podezřelá dobrodružství, prudkost, hádky. V komunikaci budete společenští a budete působit nadšeně. Ukazuje se dobré finanční zázemí. Budete vitální a budete mít dostatek energie.
Vodnář: Milí vodnáři, ukazuje se u Vás v novém měsíci přirozený konec, rozloučení, nutnost opustit přežité nebo to, co nefunguje, aby se uvolnilo místo pro něco nového. Může se jednat někdy i o konec "osvobozující", jindy konec bolestivý. Ve vztazích se může jednat o možný konec, rozchod, nebo začátek změny partnerského vztahu. Je možné rozloučení s partnerem anebo se starým způsobem života, odumření citů, strach ze ztráty partnera. Cítíte-li, že vztah pro Vás již "odumřel", poděkujte v duchu partnerovi za hezké chvíle a rozlučte se s ním. V komunikaci skončí něco, co již nemůže fungovat.
Ryby: Milé rybičky, v tomto měsíci se spíše věnujte sami sobě. Dělejte si radost, choďte na místa, které máte rády, dělejte to, co máte rády, kupte si co máte rády. Pohlaďte se, pochvalte se za vše, co se Vám podaří. Dělejte si každý den byť maličkou radost. Říjen Vám přináší nedostatek energie a síly, únavu, loučení se s těžkým srdcem a cestu do nejisté budoucnosti. Budete se muset vzdát toho, na čem Vám záleželo. Vzdání se jistot bude nezbytně nutné. Dejte si pozor na lpění na tom, co je beznadějné a bezvýchodné. Nesnažte se něco z toho držet násilím. Projeví se houževnatost k dosažení finančního přání.
Beran: Říjen Vám milí beránci přináší trému, strach, divný pocit i vnitřní předtuchu před čímsi. Projeví se Vaše přecitlivělost či zdravá citlivost, smutek, pesimismus. V práci se ukazují nejasnosti, nejistota co bude dál, či kterým směrem se vydat. Nebudete vědět či zůstat. Pozor na možnost podvodů s následkem výčitek svědomí. Budete mít pocit, že si se svým vztahem nevíte rady. Nechte to být, nic neřešte, odložte jakákoliv řešení. V komunikaci se ukazují nejasnosti, mlžení. Budete mít pocit, že se s ostatními nemůžete dohodnout či je pochopit. Uvolněte se, dejte si pauzu a vyčkejte, až se situace pohne vpřed.
Býk: Býčci měsíc říjen Vám přináší úspěch, jistotu. Budete stavět na dobrém základě. Máte možnost nárůstu jmění. Ukazují se dobré obchody, finanční a rodinná jistota. Přichází Vám období naplněné bohatstvím, jistotou a stabilitou. Budete mít dobré obchody, úspěšná jednání, jistotu pracovního místa, slibné projekty, dobrý plat, duševní či hmotný majetek. Ukazuje se stabilní vztah, požitky ve vztahu, užívání si bohatství vztahu po všech stránkách, radost. Otevřou se Vám oči, abyste začali vnímat opět tzv. bezvýznamná gesta, která jste z vlastní zaslepenosti přestali vidět. Berte záležitosti tak jak jdou.
Blíženci: Říjen Vám milí blíženci přináší úspěch, štěstí, radost, moudrost, otevřenost srdce. Projeví se Vaše intuice, sebedůvěra, schopnost vcítit se do ostatních. V práci se ukazuje klid, ujasňování si svých cílů, otevřená komunikace. Jen byste neměli zůstávat pasivními. Je možná umělecká inspirace i směr (umění, hudba, esoterika, literatura, sdělovací prostředky). Ve vztazích budete otevření, citliví, budete pociťovat splynutí duší, hluboké city. Jen si dejte pozor na přílišné odevzdání se partnerovi, pozor na nevěru a záletnost. Nebojte se být otevřenější a přístupnější.
Rak: Říjen bude pro Vás milí raci ve znamení harmonie. Budete mít šanci nalézt správnou míru a střed. Ukazuje se šance na vyléčení. Budete nacházet východiska ze zdánlivě neřešitelných situací. V práci se ukazuje klidné a vyrovnané řešení Vám zadaných úkolů, přátelské a harmonické ovzduší na pracovišti, dobrá spolupráce, pokrok, rozpuštění případných rozporů a překážek. Ve vztazích dojde k vzájemné výměně energií. U nezadaných je možnost přátelského a upřimného setkání, možnost nových potěšitelných vztahů. Ukazují se jemné změny v komunikaci s ostatními. Možná se na ostatní začnete dívat jinýma očima.
Lev: Tento měsíc bude pro Vás milí lvíčci ve znamení nezávislosti, individuality. Projeví se Vaše vnitřní síla. Budete říkat vlastní názory. Nenechte si ovlivňovat Vaše rozhodnutí ostatními. Můžete pocítit váhání, nejistotu a strach. Bude to zkouška Vaší sebedůvěry a rozhodnosti. Jděte si odhodlaně "svým". V práci se ukazuje nezávislost, samostatnost. Důvěřujte vlastním schopnostem. Budete mít novou půdu pod nohama plnou vyhlídek. Jsou možné pocity ohrožení nadřízenými+obchodními partnery+konkurencí. Překonejte nesmělost a překážky. Budete pevně zakořeněni ve vlastní energii. Zůstaňte u svého názoru a svých postojů.
Panna: Říjen Vám přináší milé panny obchodní úspěch, optimismus, odvahu, dobrou zprávu, pomoc, sebedůvěru. Budete se chytře přizpůsobovat. Projeví se Vaše podnikavost, vnitřní síla, radost ze života. V práci máte pomoc na dosah ruky. Ukazuje se touha po větší samostatnosti. Budete mít šanci převzít důležité úkoly, které lehce zvládnete. Vše Vám půjde dobře. Máte šanci na vůdčí úlohu, profesně se realizovat. V komunikaci budete otevření, vnímaví, uvážliví v jednání s druhými. Jen si dejte pozor na pasivitu tzn. jen naslouchání a nic nedělání, či nekonání.
Váhy: Milé váhy jde k Vám štěstí, nečekané a velké příležitosti, radost a vnitřní bohatství. Ukazuje se otevřenost, harmonie, mystérium lásky, spokojenost, všechny formy lásky (partnerské, milenecké, rodičovské, bezpodmínečné apod.). Budete mít šanci najít své pravé poslání. Ukazuje se smysluplná činnost, profesní naplnění, spokojenost na pracovišti. Jsou možné dobře složené zkoušky, úspěchy v práci i na zdlouhavých projektech. Nezadaní mají šanci zažít hlubokou lásku, potkat osudového partnera. Ve vztahu by pak byla vzájemná partnerská oddanost, srdečnost, došlo by k prožití velké lásky, zralé lásky, kde by byla důvěra mezi partnery.
Štír: Milí štíři v měsíci říjnu bude nutnost rozhodnutí srdíčkem. Budete se rozhodovat mezi 2 možnostmi (práce, vztahy, svoboda života aj.). Může k Vám tak přijít hluboká láska, budete mít srdečné jednání. V práci dojde k uzavírání smluv, ukazuje se dobrá spolupráce, je možná i nová práce, zakázky, nové kontakty a obchody - budete-li chtít. Vaše komunikaci bude láskyplná a srdečná. Otevřete a poslouchejte své srdce a pocity a dle toho se rozhodujte. Jen si dejte pozor na polovičatost ve vztazích a na žárlivost. Budete nuceni se začít zajímat o podstatu vzniku nemocí z psychosomatického hlediska.
Střelec: Měsíc říjen Vám milí střelci přináší vyváženost, zklidnění, uvolnění, mírnost, hru "fair play". Budete mít mír v mysli. Dokážete přijmout osud. Budete řešit situace. Do řešení případných problémů zapojte i intuici, ne jen mysl. Projeví se Vaše chytrá obchodní taktika a jednání. Ukazují se férové dohody. Dojde k eliminování konfliktů, ale je i možná nejistota dalšího vývoje. V komunikaci budete mírní a uvolnění, vše je v pořádku. Přestaňte si dělat starosti a dopřejte mysli klid. Jen si dejte pozor na nesmiřitelnost s osudem a zdánlivý mír. Ve financích se ukazuje jistota, dobré zprávy, dobrá investice.