Každý měsíc zde budou pro Vás aktualizace horoskopů na nadcházející období.

Jak se horoskop sestavuje?

Na každé znamení si vyložím tarotové karty a díky nim získám odpověď, co Vám přinese nadcházející měsíc a jak se Vám bude dařit.

Jaké jsou druhy horoskopů?
Horoskopy můžeme dělit dle doby na kterou vykládáme: denní, týdenní, měsíční, roční atd…?
Dále také dle toho na co se zaměřují: všeobecný, zdravotní, finanční, partnerský apod.?
Zde naleznete horoskop pro jednotlivá znamení, všeobecně zaměřený na období jednoho měsíce. Pokud byste měli zájem o jakýkoliv další horoskop, napište na email: karty-kartouskova@seznam.cz a domluvíme se na jeho vypracování.Horoskop na Červen 2023


Kozoroh: Milí kozorozi, červen Vám přináší velký skok vpřed, vydání se svojí vlastní cestou. Budete mít moc prosadit se. Ukazuje se přímá cesta dopředu, dominance a rozhodnost. V práci k Vám přijdou nové projekty a cíle, skok dopředu, postup v práci, podnikání i kariéře. Budete mít zdravá rozhodnutí, čekají Vás nové úkoly. Budete mít schopnost prosadit se. Je zde i předzvěst dobrého začátku nějaké nové dráhy. Budete mít úspěch a vzestup. Postavte se sami za sebe a jděte si za svými cíli. U nezadaných je možnost nového vztahu a seznámení. Přijde nová etapa v současném vztahu.
Vodnář: Milí vodnáři měsíc červen Vám přináší vnitřní víru. Něčím namáhavým jste prošli a máte čas na odpočinek. Přijde k Vám důvěra, úspěch, vitalita. Budete mít chuť podnikat. Je možný konec "tichého vztahu" či nějaké námahy anebo nepříznivých okolností. V práci se ukazuje upřímnost i ke svému přesvědčení. Budete mít užitečné kontakty, mnohoslibná obchodní spojení, příznivé perspektivy, dobrý postup vpřed. Budete vnímat podporu, vnitřní jistotu, optimismus, finanční úspěch. V komunikaci budete upřímní a přirození. Budete mít dobré a pevné spojení, dobrou budoucnost vztahu. U nezadaných je šance navazování něžných svazků.
Ryby: Červen Vám rybičky přináší přirozený konec, rozloučení. Bude nutnost opustit přežité nebo to, co nefunguje, aby se ulovilo místo pro něco nové. Někdy se bude jednat o konec "osvobozující", jindy o konec bolestivý. Jsou možné ztráty, nemoc. Můžete tomu předejít zvýšenou pozorností a pečováním o své zdraví. Je možné ukončení dosavadní činnosti v klidu a míru, je možnost ukončení práce či podnikání anebo ukončení projektu. V komunikaci skončí něco, co již nemůže fungovat, ukazuje se změna v komunikaci s ostatními, nekomunikace a trucování, odmlčení se. Nechte věci a záležitosti dojít do konce, odejděte či vzdejte se toho, co je již přežité.
Beran: Měsíc červen Vám milí beránci přináší štěstí, nečekané a velké příležitosti, radost a vnitřní bohatství, otevřenost, harmonie, mystérium lásky, spokojenost, všechny druhy lásky (partnerské, milenecké, rodičovské, bezpodmínečné apod.). Přijdou konkrétní úspěchy. V práci budete mít šanci najít své pravé poslání, ukazuje se smysluplná činnost, profesní naplnění, spokojenost na pracovišti, dobře složené zkoušky, úspěchy v práci i na zdlouhavých projektech. V komunikaci budete sami sebou a budete mít tendence blýsknout se před druhými. Jen si dejte pozor na případné iluze, přílišné snílkovství, držte se reality.
Býk: Vy milí býčci máte šanci prožívat hluboké city, tichou radost, sebedůvěru ve své pocity, hezké přátelství, lásku a volnost, nezávislost. Do budoucnosti se dívejte pozitivně. Přijdou k Vám šance v jakékoliv podobě. Budete mít dobrou intuici v pracovních aktivitách, ukazuje se přátelské a srdečné ovzduší, potěšitelné zprávy, příjemné změny. Budete emocionálně otevřeni, překonáte žárlivost. Ukazuje se příznivý vítr po období hádek a rozporů. Dejte si pozor na záletnost, koketnost až naivitu. Vaše komunikace bude otevřená, přátelská, srdečná. Ukazuje se lehkost, bezproblémové a přímá komunikace.
Blíženci: Červen Vám milí Blíženci přináší úspěch, štěstí, bohatství, harmonii, blahobyt, materiální štěstí, stabilitu. Budete mít šance na trvalý úspěch. Výsledek bude trvalý a nezvratný. Ukazují se jistoty v práci, dobré postavení, dobrý plat, uznání a prestiž. Může dojít k najití smyslu života skrze práci, dosažení svých cílů. Ukazují se dobré šance vydělat si peníze. Přijde profesní postup, dobré obchody. Vaše komunikace bude věcná, jasná a srozumitelná. Projevíte svou přesvědčivost a silné charisma. Žijte v přítomnosti a v realitě. Využijte šanci na dosažení něčeho cenného, pozor na ryzí materialismus, či touhu "něco-někoho" vlastnit.
Rak: V tomto měsíci milí ráčci spíše odpočívejte a věnujte se sami sobě. Radujte se i z maličkostí. Přijdou zkoušky osudu. Je možnost porážky, neúspěchu, pocitů beznaděje. Můžete pociťovat ponížení, žárlivost, záludnost. Je možný vyhrocený konflikt. Pozor si dejte na případné léčky a lsti. V práci budete mít pocit, že nic nefunguje jak by mělo. Jsou možné pomluvy. Pozor si dejte na případnou výpověď s možnou dohrou u soudu. Můžete se tomu vyhnout čestností. V komunikaci budete mít poraženecký postoj. Okolí se bude točit zády. Nebudete rozumět druhým a oni neporozumí Vám. Jsou možné nečekané peníze.
Lev: K Vám milí lvíčci přichází v červnu odvaha. Snažte se být energičtí. Pozor si dejte na případnou závist a útoky. Úspěch je možný. Pozor si dejte na ustrašenost. Postavte se k potížím čelem, pozor si dejte na vlastní lehkomyslnost a na "ohrožení" něčeho, čeho jste již dosáhli. V práci se ukazuje velké vynaložené úsilí, stres, nutnost tvrdého nasazení. Bude třeba jít do věci s rozhodností. Je možnost ohrožení pozice. Někdo Vám může tak zvaně podřezávat židli. Jsou dobré možnosti i tak přestát vše v bezpečí a bez úhony. Najděte odvahu a v dané situaci vyviňte potřebný tlak. Nemá smysl čekat, že se něco změní samo od sebe.
Panna: Červen je pro vás milé panny ve znamení harmonie, šance nalézt správnou míru a střed. Budete mít šance na vyléčení. Dojde k nacházení východisek ze zdánlivě neřešitelných situací. V práci se ukazuje klidné a vyrovnané řešení Vám zadaných úkolů. Ukazuje se přátelské a harmonické ovzduší na pracovišti, dobrá spolupráce, pokrok, rozpuštění rozporů a překážek. Přijdou jemné změny v komunikaci s ostatními. Možná se na ostatní začnete dívat jinýma očima, či změníte úhel pohledu na věc. Snažte se teď ze sebe vydat jen to nejlepší (optimismus, lásku, vcítění se) a to k překonání rozporů a protikladů. Všechny způsoby násilností, které byste začali náhodou používat, se obrátí proti Vám.
Váhy: Milé váhy, měsíc červen Vám přináší nové začátky, sílu, vůli, chuť' do života, odvahu, elán. Šance leží přímo ve Vás samotných, využijte ji. V práci se ukazuje dynamická energie, podněty pro nový směr, chuť do nových projektů. Budete mít šance osamostatnit se. Ukazuje se zdravý risk, seberealizace a motivace, ctižádost a nadšení, budete mít příležitosti k postupu. Za svým si půjdete dost ostře a důrazně. Je možné, že zbytečně budete moc mluvit, ale ne to podstatné. Budete mít velké množství energie, ale nehrňte před sebou ostatní lidi, neplýtvejte energií, pozor na horkou hlavu a netrpělivost.
Štír: Milí štíři v červnu k Vám přijde příhodná změna, šťastná náhoda, dobrý vývoj, chytrost, peníze budou pracovat pro Vás. Chce to vytrvalost. Cokoliv se bude dít, bude správné. Je možný "tučný úlovek". V práci přijdou lukrativní šance, úkoly, které se vyplatí, potěšitelné změny, zvýšení platu, zisky v podnikání, finanční štěstí, velmi úspěšný obchod. Bude možné dostat žádané a výnosné místo. Ukazují se dobré výsledky u zkoušek. Budete mít pocity naplnění a spokojenosti. Ve všem, co v životě prožíváte hledejte pozitivní stránku. Pozor si dejte na případné promeškání nějakého materiálního zisku.
Střelec: Milí střelci měsíc červen Vám přináší náhlé a nečekané změny. Jsou možná nečekané překvapení. Dojde k rozpadu starého. Vaše představy o práci se začnou měnit, jistoty se rozpadají. Je možnost výpovědi či rozpadu firmy. Ukazují se násilné a nečekané změny. V komunikaci s ostatními je vhodné změnit svůj projev. Nechte rozpadnout to, co se již rozpadá a nesnažte se nic zachránit. Pozor si dejte na případná nebezpečí, která si s sebou nese radikální změna. A hlavně se věnujte sami sobě a dělejte si radost. Jedná se o čas k vyzrávání situace a proto si dělejte každičký den byť malou radost. Zase bude dobře.