Každý měsíc zde budou pro Vás aktualizace horoskopů na nadcházející období.

Jak se horoskop sestavuje?

Na každé znamení si vyložím tarotové karty a díky nim získám odpověď, co Vám přinese nadcházející měsíc a jak se Vám bude dařit.

Jaké jsou druhy horoskopů?
Horoskopy můžeme dělit dle doby na kterou vykládáme: denní, týdenní, měsíční, roční atd…?
Dále také dle toho na co se zaměřují: všeobecný, zdravotní, finanční, partnerský apod.?
Zde naleznete horoskop pro jednotlivá znamení, všeobecně zaměřený na období jednoho měsíce. Pokud byste měli zájem o jakýkoliv další horoskop, napište na email: karty-kartouskova@seznam.cz a domluvíme se na jeho vypracování.Horoskop na SRPEN 2021


Kozoroh: Milí kozorozi stejně jako já, dělám nejprve pro nás horoskop. Tento měsíc nám přináší dobrou náladu, harmonii, pozvání do společnosti. Budete mít šanci potkat novou lásku. Ukazuje se naděje a láskyplná atmosféra. V práci budete mít šanci na dosažení kariéry, ukazují se dobré vztahy i nálada na pracovišti, jsou možné obchodní cesty. Může k Vám přijít i nová nabídka práce s přestěhováním se či častým cestováním, budete-li chtít. Dařit se bude zejména v umělecké činnosti a duševní činnosti, je-li Vaší pracovní profesí. Přemýšlejte o tom, co opravu cítíte a co chcete a jděte si za tím.
Vodnář: V měsíci srpnu k Vám milí vodnáři jdou příležitosti a šance. Jen náladovost může vše zkazit. Dejte si pozor na případné provokace, neklid, hádavost, nervozitu, spory či blížící se konflikt. V práci jsou možné boje o pozice, případně konflikty na pracovišti. Dejte si pozor na nevraživost, slovní útoky, výtky od nadřízených, neshody s obchodními partnery. Použijte svůj zdravý selský rozum a snažte se zůstat ve vnitřním klidu. Případné bloky, které Vám v tom brání Vám i na dálku přes fotografii a datum narození ráda vyčistím. :)
Ryby: Srpen Vám milé rybičky přináší šanci na nový začátek, naději, změnu, ukazuje se šance na zlepšení a uzavření minulosti. Přijde nová fáze v životě. Je šance osvobodit se od starostí a nepříjemných situací. Budete mít šanci na novou práci, nové pracovní podmínky, další možné vzdělávání se. Přijde nová inspirace. Důležitá změna Vám přinese v budoucnu hlubší poznání. Dojde ke vzdání se určitých návyků a zvyků v komunikaci s ostatními, přijde nové hledisko. Otevřete se novému vývoji a opatrně v něm pokračujte.
Beran: Měsíc srpen Vám milí beránci může přinést náhlou a nečekanou změnu. Ukazuje se možnost i rozchodu, či očistné vztahové bouře, rozpad starého. V komunikaci s ostatními zřejmě utrpíte nějaké otřesy a nemilé zprávy, s okolím nebude vycházet nejlépe. Je pro Vás vhodné změnit svůj dosavadní projev. Nechte rozpadnout to, co se již rozpadá, nesnažte se ani nic zachránit, dejte si pozor na případné nebezpečí, které si s sebou nese radikální změna. A těšte se na věci nové. :)
Býk: Milí býci v tomto měsíci byste měli mít dobré finanční zázemí. Jsou možné i peníze z ciziny anebo k Vám přijde nabídka si je vydělat v cizině. Jen si dejte hlavně pozor na případné sobecké spontánní uspokojování chutí na úkor dlouhodobých cílů, pozor na impulsívnost, prchlivost, zlost a agresivitu. V komunikaci budete společenští a budete působit nadšeně. Dejte si pozor na to, abyste to nepřehnali s prudkostí. V práci budete ochotni k nasazení, ukazuje se zdravá radost z rizika. Dojde ke zrání vaší osobnosti. Jde k Vám nadšení, elán, příjemná událost.
Blíženci: Srpen bude pro Vás milí blíženci ve znamení štěstí, nečekaných a velkých příležitosti, přijde radost a vnitřní bohatství. Ukazuje se otevřenost, harmonie, mystérium lásky, spokojenost, všechny formy lásky (partnerská, milenecká, rodičovská, bezpodmínečná apod.). Blíží se k Vám konkrétní úspěchy. V práci budete mít šanci najít své pravé poslání, ukazuje se smysluplná činnost, profesní naplnění, spokojenost na pracovišti, úspěchy v práci i na zdlouhavých projektech. V komunikaci budete sami sebou a budete mít tendence blýsknout se před ostatními.
Rak: Srpen Vám raci přináší zábavu, radost, snahu žít příjemný život. Budete mít pocity naplnění a spokojenosti, dobrý pocit ze života. Dojde k duševnímu zotavení se. Je třeba dohledat vlivy z minulosti, které Vám způsobily pocity smutku (dětství, rodinné programy a jiné vlivy - ráda Vám s tím pomohu). V práci ukážete velkou tvůrčí sílu, budete mít radost z práce, přijdou potěšitelné úkoly. Nevracejte se myšlenkami do minulosti na staré "dobré" časy. Zaměřte se na cílevědomost a co chcete dělat dále. Budete mít radost z komunikace.
Lev: Milí lvíčci, přichází k Vám naděje, očekávání, radost ze života. Ukazuje se důvěra, štěstí, radost, zdraví, spokojenost. Bude se jednat o dobu radostného užívání si života, budete bezstarostní a radostní. Ukazuje se štěstí při obchodování, příznivě uzavřené smlouvy. Práce Vás bude bavit a vše půjde lehce od ruky. Jen si dejte pozor na zdravou mez vztahů v práci, aby nebyly překročeny hranice žoviálnosti a bratříčkování. Budete hovorní a sdílní, budete mít chuť i sílu ke komunikaci.
Panna: Milé panny v tomto měsíci si dejte pozor na případné závislosti, slabou vůli, pokušení, promiskuitu, pokušení, lpění, ulpění v materiálu, peníze, smyslnost, přílišnou náruživost, nebezpečnou sexualitu, podvody. Bude se jednat o zkoušky soudu. V práci si dejte pozor na případné zakázané aktivity se zákonem, intriky, korupce, machinace, temné obchody, práce načerno, neplacení daní a jiné. Může k Vám přijít lákavá nabídka, ale nečestná. Můžete si vydělat, ale podvodem. Což není vhodné pro Vás. Pozor na sliby, lichocení a iluze.
Váhy: Milé váhy v měsíci srpnu se spíše soustřeďte samy na sebe a dělejte si radost. Je pro Vás vhodné si udržet vnitřní klid. Jinak byste se tělesně i duševně cítily v koncích. Jednalo by se vše jen o vlastní omezení, byly byste spoutány svými vlastními názory a z toho by pak mohla přijít únava, nemoc, nejistota. Jednalo by se jen o vlastní překážky. Těžkosti by byly jen ve Vás samotných, ne v okolí. Jsou možné i překážky v práci. Přijměte zmatek ve své mysli, ale dejte si pozor na horečné konání něco uspěchat. Zase bude dobře.
Štír: Milí štíři, měsíc srpen bude pro Vás ve znamení vitality, odvahy, radosti ze života, vášně, tělesné síly a zdraví. Nepotlačujte své instinkty. V práci prokážete odvahu a podnikavost, dojde k realizaci plánů, přijde období tvořivosti. Budete mít velkou motivaci, radost, úspěch, ukážete angažovanost a kreativitu. V komunikaci budete společenští a budete vyzařovat velké množství energie. Ukazují se vášnivé a živé rozhovory, jen si dejte pozor na dramatičnost a přehánění. Vložte veškerou svou energii a pozornost do toho, co se děje, a zkuste rozproudit události svým nadšením.
Střelec: Milí střelci jdou k Vám pozitivní novinky, neobvyklé zprávy, nadšení, velká chuť do života, radost ze života, nový začátek. Ukazují se nové vyhlídky na práci, nové návrhy a příležitosti, je možnost i nového místa, postup v práci. Vaše komunikace bude bezproblémová. Jen si dejte pozor na snadné a časté souhlasení s druhými. Uvolněte se a nepřipouštějte si žádné starosti. Dejte si pozor na lehkomyslný a nepromyšlený návrh (neriskujte). Ukazuje se zdraví, fyzické obratnosti, jen pozor na úrazy.