Každý měsíc zde budou pro Vás aktualizace horoskopů na nadcházející období.

Jak se horoskop sestavuje?

Na každé znamení si vyložím tarotové karty a díky nim získám odpověď, co Vám přinese nadcházející měsíc a jak se Vám bude dařit.

Jaké jsou druhy horoskopů?
Horoskopy můžeme dělit dle doby na kterou vykládáme: denní, týdenní, měsíční, roční atd…?
Dále také dle toho na co se zaměřují: všeobecný, zdravotní, finanční, partnerský apod.?
Zde naleznete horoskop pro jednotlivá znamení, všeobecně zaměřený na období jednoho měsíce. Pokud byste měli zájem o jakýkoliv další horoskop, napište na email: karty-kartouskova@seznam.cz a domluvíme se na jeho vypracování.Horoskop na Listopad 2018


Kozoroh: V tomto měsíci můžete milí kozorozi prožívat hluboké city, přijde k Vám tichá radost. Budete mít pocity sebedůvěry ve své pocity. Budete si užívat hezké přátelství, lásku a volnost, nezávislost. Do budoucnosti se dívejte pozitivně. Budete mít šance v jakékoliv podobě. Přijde k Vám intuice v pracovních aktivitách, ukazuje se přátelské a srdečné ovzduší. Přijdou potěšitelné zprávy, příjemné změny. Vaše komunikace bude otevřená, přátelská, srdečná, bezproblémová a přímá. Potěší Vás něžné pocity lásky, jemné a opatrné přiblížení se k partnerovi.
Vodnář: Tento měsíc Vám přináší úspěch a touhu po úspěchu, vítězství. Ukazuje se velkorysost, tolerance, materiální zisk, potěšitelný vývoj. Projeví se Vaše ochota pomáhat ostatním. V práci budete mít šance na dosažení úspěchu. Ukazuje se plodná spolupráce, dobrá finanční situace, úspěch slibující nový začátek. Plány se mohou vyplnit. Je možná podpora, možnost i nějaké velkorysé pomoci od někoho. Pozor na upjatou komunikaci. Buď jednáte s lidmi tak, aby byl klid a po jejich, pak jste ovšem nepoctiví vůči sobě. Pozor na trávení, nadýmání a případně střevní potíže.
Ryby: V tomto měsíci budete muset učinit nějaké rozhodnutí. Nastoupí jasné a logické uvažování. Neváhejte a zaujměte jasná stanoviska. Projeví se Vaše síla, odvaha, sebedůvěra a dobré analytické schopnosti. V práci dospějete k nějakému důležitému rozhodnutí. Je možný návrh nových projektů. Ukazují se chytrá řešení a návrhy, plánování si kariéry. Přijde bod zvratu k pozitivnímu. Dospějete k nějakému pozitivnímu rozhodnutí ve vztahu. Dojde k vyjasnění problémů a nedorozumění. Budete mít šance změnit způsob jednání. Rozhodněte se a vytrvejte. Pozor na vypočítavost a puntičkářství.
Beran: V tomto měsíci si dejte pozor na případné závislosti. Projeví se slabá vůle, pokušení, lpění. Pozor na ulpění v materiál-nu, přílišnou náruživost, podvody. Přijdou zkoušky osudu. V práci si dejte pozor na zakázané aktivity se zákonem, intriky, korupce, machinace, případně temné obchody, práce načerno, neplacení dají a jiné. Může k Vám přijít lákavá nabídka, ale nečestná. Můžete si vydělat, ale podvodem. Nepůjčujte peníze. Projeví se realita v komunikaci. Přijměte ostatní takové jací skutečně jsou. Vše budete říkat tak, jak to budete vidět či cítit. Pozor na ulpění na čemkoliv. Pozor na iluze, sliby, lichocení.
Býk: Listopad Vám milí býčci přináší dobrou náladu, harmonii, pozvání do společnosti. Nezadaní budete mít šanci potkat novou lásku. Ukazuje se naděje, klidná a láskyplná atmosféra. V práci budete mít šanci na dosažení kariéry. Jsou možné dobré vztahy i nálada na pracovišti. Může přijít i nová nabídka práce s přestěhováním či častým cestováním. Dařit se bude zejména v umělecké činnosti a duševní činnosti, je-li Vaši pracovní profesí. To, co říkáte a slibujete, také realizujte. Pozor na snění, kde by zůstalo jen u slov a nekonání. Přemýšlejte o tom, co opravdu cítíte a chcete a jděte si za tím.
Blíženci: Přichází k Vám příležitost a šance, jen náladovost může vše zkazit. Dejte si pozor na neklid, hádavost, nervozitu, spory. Mohlo by Vám to přinést spor a konflikt. V práci se ukazují boje o pozice, rebélie, nevraživost, slovní útoky, výtky od nadřízených, neshody s obchodními partnery. Ve vztazích jsou možné hádky, boje o svá stanoviska, konflikty, přesto je šance na vyjasnění a začít znovu. V komunikaci bude nervozita, neklid, podrážděnost. Dejte si pozor na svoji pusu. Použijte zdravý selský rozum, pozor na náladovost, kritiku a útočnost. Raději se věnujte sami sobě a dělejte si radost ve všech směrech.
Rak: V tomto měsíci milí raci je možné uvíznutí v nesnázích, ustrnutí na místě. Přijdou nepříjemné, ale nutné změny, zkoušky trpělivosti. Budete muset učinit nějaké rozhodnutí. Případná pasivita by Vám mohla přivodit i nemoc. V práci je možné přešlapování na místě. Bude nutné změnit myšlení. Bude Vám činit potíže komunikovat s lidmi. Nesrozumitelně budete vyjadřovat svoje názory. Přijměte to, co se Vám v životě děje a snažte se v tom najít hluší význam a souvislosti a pochopit, co se máte naučit z těchto potíží. Pozor na případnou rezignaci. Hlavně odpočívejte a nabírejte síly.
Lev: Listopad Vám přináší pozitivní novinky, neobvyklé zprávy, nadšení, velkou chuť do života, radost ze života, nový začátek. Ukazují se dobré vyhlídky v práci, nadšení, nové návrhy a příležitosti, postup v práci. Ve vztazích bude sexuální emocionalita, pozor na nevěru. Ukazuje se výzva k nějakému milostnému dobrodružství. Komunikace bude bezproblémová. Jen si dejte pozor na snadné a časté souhlasení s druhými. Uvolněte se a nepřipouštějte si žádné starosti. Hlavně si dejte pozor na lehkomyslný a nepromyšlený návrh - neriskujte. Ve financích se držte zpátky.
Panna: Tento měsíc bude pro Vás milé panny ve znamení morálky, odvahy, podnikavosti, sebevědomí, radosti z rizika, ctižádosti. Přijde k Vám dobrá rada, úspěšnost. Projeví se Vaše silná vůle, víra v sebe, Váš organizační talent, angažovanost, dynamičnost. Dojde k velkému zrání Vaší osobnosti. Věci a záležitosti budou v pohybu. Ukazuje se přesvědčivé a sebevědomé vystupování, podnikavost, silná motivace. Dejte si hlavně pozor na případné pádlování proti "proudu". Vaše komunikace bude otevřená, přímá a přesvědčivá. Budete vědět, co chcete sdělit a jak by věci podle Vás měly vypadat.
Váhy: Listopad Vám přináší rozvoj, intuici, starostlivost, péči, bezpečí, citový svět, plodnost, vitalitu, ctižádost, mateřskou lásku, mateřskou ženskou energii, zrod nového. Ukazují se zisky v podnikání a práci, hojnost ve finančních zdrojích, dobré šance pro rozvoj firmy. Budete mít cit pro dobré obchody. Jsou možné nové pracovní podmínky, nová dráha, nový směr, nová práce - budete-li chtít. V komunikaci budete soucitní. Budete se umět vcítit, poskytnout ostatním pohodlí, útěchu a péči. Jen si dejte pozor, abyste nečinili toto na svůj vlastní úkor. Dejte prostor sami sobě.
Štír: Tento měsíc Vám přináší zamilovanost, lásku, štěstí ze života, hojnost, šťastné spojení s partnerem, uzdravení, šťastné shledání. V práci se ukazuje dobré pracovní klima, důvěryhodná spolupráce, potěšitelné obchodní kontakty, zavazování obchodních kontaktů, dobré pracovní ovzduší, otevřenost a sympatie v jednáních. Změňte jisté návyky v jednání s druhými pokud cítíte, že reakce a chování od druhých Vám vadí. Nezapírejte své touhy po čemkoliv či po komukoliv. Dejte si pozor na oči, štítnou žlázu a krční potíže. Více odpočívejte a věnujte se sobě.
Střelec: Milí střelci listopad Vám přináší dobré zprávy, odměnu za vykonané úsilí, optimismus, vítězství, novinky, slávu, pozitivní události. Vaše snahy budou korunován úspěchem. V práci se ukazuje uznání, povzbuzující úspěch, zdařilý závěr, dobré obchody i kontakty, skok v kariéře. Dařit se bude dobře. Jsou možné výborně složené zkoušky. Ukazuje se "jasné vítězství". Ve vztazích k Vám přijde dobrá zpráva, dopis, telefon a podobně. Komunikace s druhými bude bezproblémová. Ukazují se dobré vztahy, případné problémy se vyjasní a vyřeší. Zkuste dohledat i světlejší věci.