Každý měsíc zde budou pro Vás aktualizace horoskopů na nadcházející období.

Jak se horoskop sestavuje?

Na každé znamení si vyložím tarotové karty a díky nim získám odpověď, co Vám přinese nadcházející měsíc a jak se Vám bude dařit.

Jaké jsou druhy horoskopů?
Horoskopy můžeme dělit dle doby na kterou vykládáme: denní, týdenní, měsíční, roční atd…?
Dále také dle toho na co se zaměřují: všeobecný, zdravotní, finanční, partnerský apod.?
Zde naleznete horoskop pro jednotlivá znamení, všeobecně zaměřený na období jednoho měsíce. Pokud byste měli zájem o jakýkoliv další horoskop, napište na email: karty-kartouskova@seznam.cz a domluvíme se na jeho vypracování.Horoskop na Červen 2022


Kozoroh: Milí kozorozi v měsíci červnu se věnujte nejvíce sami sobě. Ukazují se u Vás stojaté vody, zdánlivý klid, klid před bouří. Je třeba pauzy. Dojde ke sbírání sil. Je pro Vás vhodná dovolená v tomto čase, abyste si odpočinuli. Odložte případné konflikty, jednání i důležitá řešení. Je nutnost přestávky, klidu a odpočinku. Můžete mít poraženecký postoj a pocit, že nelze dosáhnout dohod. Ukazuje se nudná komunikace bez zájmu. Přijměte to, co se děje jako realitu a bez boje vyčkejte. Odpočívejte, relaxujte a věnujte péči sobě a svému tělu i duši. Mějte na mysli, že co vyzařujete, to také přitahujete. Ráda Vám vyčistím příčiny bloků, které Vám brání žít spokojený a šťastný život. :)
Vodnář: V tomto měsíci červnu můžete učinit bolestnou zkušenost milí vodnáři. Ukazuje se zklamání, marnost, hněv, ponížení, porážka, ztráta. Jsou možné starosti s láskou. V práci rovněž můžete pociťovat zklamání a marnost. Mohou přijít těžkosti, konflikty se spolupracovníky + obchodními partnery + společníky. Dejte si pozor na případnou chybnou kalkulaci. Budete pociťovat odpor k práci a úkolům. Komunikace bude pro Vás těžce schůdnou oblastí. Budete mít pocity marnosti, ukazuje se popudlivost, zlost. Přijměte svůj těžký život a posbírejte těžké zkušenosti a učte se z nich. Dejte si pozor na očekávání dle Vašich představ, vedlo by ke zklamání,
Ryby: Milé rybičky, měsíc červen bude pro Vás ve znamení odvahy. Snažte se být energičtí. Dejte si pozor na závist a útoky. Úspěch je možný. Jen si dejte pozor na případnou ustrašenost. Postavte se k potížím čelem. Pozor si dejte i na vlastní lehkomyslnost a na "ohrožení" něčeho, čeho jste již dosáhli. V práci se ukazuje velké vynaložené úsilí, stres, nutnost tvrdého nasazení. Bude třeba jít do věcí s rozhodností. Někdo se Vám bude snažit tak zvaně "podřezávat židli". Ukazují se však dobré možnosti i tak přestat v bezpečí a bez úhony. Komunikace s ostatními Vás bude stát dost námahy, seberte odvahu k vyjádření se.
Beran: Milí beránci, Vaše práce a činnost dosáhne určitého bodu a vrcholu. Dojde k dosažení určeného cíle. Budete mít radost z práce. Ukazuje se správná volba práce či podnikání, radost a úspěch v práci, v některých případech kontakt s cizinou. Budete v bodě, kdy si jasně budete uvědomovat, že ve Vašem způsobu komunikace s ostatními něco končí, či musí skončit. Přijměte, že jedna fáze Vašeho života již dosáhla určitého vrcholu a tudíž musí skončit. Přijměte to a otevřete se "novému". Jen si dejte pozor na hektickou podnikavost a povrchnost. Je zde varování před iluzí, že jste navždy u cíle.
Býk: Milí býci v měsíci červnu můžete zažít porážku, neúspěch, beznaděj, zradu, žárlivost, záludnost. Ukazuje se možnost vyhroceného konfliktu. Přijde nebezpečná situace, dejte si pozor na léčky a lsti. V práci budete mít pocit, že nic nefunguje jak by mělo. Jsou možné pomluvy, bezohlednost. V komunikaci se ukazuje poraženecký postoj, okolí se bude točit zády. Nebudete rozumět druhým a oni neporozumí Vám. Ukazuje se rezignace v komunikaci. Vzdejte to a uznejte porážku, nehroťte konflikty a odložte řešení. Mohou se projevit zdravotní potíže, je možnost zhoršení zdraví. Ukazuje se dobrá investice i koupě.
Blíženci: Tento měsíc červen je pro Vás milí blíženci ve znamení stability, řádu, jistoty, zodpovědnosti, přímočarosti, pragmatismu. Projeví se síla činu. Dejte si pozor na puntičkářství a panovačnost, zneužívání moci. Projevíte svou spolehlivost. V práci se ukazuje stabilita, jasné struktury, realizace plánů. Budete mít šanci na vedoucí pozici. Bude k tomu třeba disciplíny a vytrvalosti. Budete mít šanci na místo s velkou autoritou a zodpovědností, záleží jen na Vaší píli. Vaše komunikace bude vážná až autoritativní. Zachovejte si svůj zdravý smysl pro realitu a zodpovědnost. Ponechejte si svoji vlastní zodpovědnost a nepřebírejte ji za druhé.
Rak: Milí ráčci, v červnu k Vám přichází příležitosti a šance. Jen případná náladovost může vše zkazit. Dejte si pozor na provokace, neklid, hádavost, nervozitu, spory a případně blížící se konflikt a spor. Jsou možné konflikty na pracovišti, boje o pozice, rebelie, nevraživost, slovní útoky, výtky od nadřízených, neshody s obchodními partnery. V komunikaci se projeví Vaše nervozita, neklid, podrážděnost. Dejte si pozor na svoji pusu. Použijte zdravý selský rozum. Dejte si pozor na náladovost, kritiku a útočnost. Dlouhodobá zátěž na Vaši nervovou soustavu může způsobit problémy s páteří, hormonální sférou a štítnou žlázou.
Lev: Lvíčci v měsíci červnu k Vám připraveným mohou přijít nové začátky. Ukazuje se mi u vás síla, vůle, chuť do života, odvaha, elán. Šance leží přímo ve Vás samotných, využijte ji. V práci se ukazuje dynamická energie. Budete mít podněty pro nový směr. Budete mít chuť do nových projektů. Ukazuje se šance osamostatnit se. Přijde zdravý risk, seberealizace a motivace, ctižádost a nadšení. Budete mít příležitost postupu. Za svým si půjdete dost ostře a důrazně. Je možné, že zbytečně moc mluvíte, ale ne to podstatné, tak zvaně se jen předvádíte. Neplýtvejte energií a dejte si pozor nad horkou hlavu, netrpělivost.
Panna: Milé panny, ukazuje se mi u Vás nečekaný vývoj událostí ve Váš prospěch, nový začátek, překvapivá změna a štěstí. Přijde pravý čas na realizaci Vašich plánů. V práci půjde vše hladce pozitivním směrem. Budete vedeny osudem najít si své pravé poslání skrze práci. Případné změny udělejte včas, jinak budete osudem k nim donuceny. Přijměte s pokorou to, co Vám vstoupí do života. Ukazuje se nenucená a bezproblémová komunikace s okolím bez překážek a bloků. Uvolněte se a nechte věci volně plynout, nic neřiďte a jen vyčkávejte. Dejte si pozor, aby Vás osud nevláčel po obvodě kola štěstí, abyste se nestali obětí osudu.
Váhy: Milé váhy, v tomto měsíci budete mít šance vydělat peníze. Nějaký podnět Vám bude křižovat cestu, půjde o dobře uskutečnitelný a použitelný návrh. Přijdou nabídky a příležitosti, a budou solidní a trvalé. V práci se bude dařit v praktické činnosti či v práci se zvířátky a rostlinami. Ukazují se dobré vyhlídky. Budete mít šance vydělat dobré peníze. Přijdou nové úkoly či projekty. Je možná i nová nabídka k práci s dobrými finančními podmínkami, či šance změnit práci, dostat nové místo. Buďte trpěliví a k dispozici a snažte se vycházet vstříc. Jen si dejte pozor na nesmělost a neprůbojnost.
Štír: V tomto měsíci milí štíři se věnujte hlavně sobě, pečujte o sebe a dejte veškerou pozornost sobě. Jinak by se mohly projevit závislosti, slabá vůle, pokušení, promiskuita, lpění, ulpění v materiálu. Budete řešit peníze. Projeví se Vaše smyslnost, dejte si pozor na přílišnou náruživost, nebezpečnou sexualitu, podvody. Přijdou zkoušky osudu. V práci si dejte pozor na zakázané aktivity se zákonem, intriky, korupce, machinace, temné obchody, práce načerno, neplacení daní a jiné. Může k Vám přijít lákavá nabídka, ale nečestná. Mohli byste si dobře vydělat, ale podvodem. Nepůjčujte peníze, pozor si dejte na investice peněz do podvodných aktivit.
Střelec: Milí střelci měsíc červen Vám přináší štěstí, nečekané a velké příležitosti, radost a vnitřní bohatství, otevřenost, harmonii, mystérium lásky, spokojenost, všechny formy lásky (partnerskou, mileneckou, rodičovskou, bezpodmínečnou apod.). Přijdou konkrétní úspěchy. V práci budete mít šanci najít své pravé poslání, smysluplnou činnost, profesní naplnění spokojenost na pracovišti. Jsou možné dobře složené zkoušky. Přijdou úspěchy v práci na zdlouhavých projektech. Budete na správné cestě. V komunikaci budete sami sebou a budete mít tendence blýsknout se před druhými. Pozor na iluze, přílišné snílkovství, držte se reality.