Každý měsíc zde budou pro Vás aktualizace horoskopů na nadcházející období.

Jak se horoskop sestavuje?

Na každé znamení si vyložím tarotové karty a díky nim získám odpověď, co Vám přinese nadcházející měsíc a jak se Vám bude dařit.

Jaké jsou druhy horoskopů?
Horoskopy můžeme dělit dle doby na kterou vykládáme: denní, týdenní, měsíční, roční atd…?
Dále také dle toho na co se zaměřují: všeobecný, zdravotní, finanční, partnerský apod.?
Zde naleznete horoskop pro jednotlivá znamení, všeobecně zaměřený na období jednoho měsíce. Pokud byste měli zájem o jakýkoliv další horoskop, napište na email: karty-kartouskova@seznam.cz a domluvíme se na jeho vypracování.Horoskop na DUBEN 2020


Kozoroh: Tento měsíc bude pro Vás milí kozorozi ve znamení zábavy, radosti, touhy žít příjemný život. Budete mít pocity naplnění a spokojenosti, dobrý pocit ze života. Ukazuje se duševní zotavení se. Je třeba dohledat vlivy z minulosti, které Vám způsobily pocity smutku (dětství, rodinné programy a jiné vlivy). Projeví se velká tvůrčí síla, budete mít radost z práce. Přijdou potěšitelné úkoly. Nevracejte se myšlenkami do minulosti na staré "dobré časy". Zaměřte se na cílevědomost a co chcete dělat dále. Budete mít radost z komunikace, jen si dejte pozor na povrchnost a přehlížení určité skutečnosti. Pozor na přejídání se a přehánění požitků. Upravte si životosprávu.
Vodnář: Duben Vám přináší milí vodnáři harmonii, šanci nalézt správnou míru a střed. Ukazuje se šance na vyléčení. Budete nacházet východiska ze zdánlivě neřešitelných situací. V práci se ukazuje klidné a vyrovnané řešení Vám zadaných úkolů, přátelské a harmonické ovzduší na pracovišti, dobrá spolupráce, pokrok. Dojde k rozpuštění rozporů a překážek. Ukazují se jisté změny v komunikaci s ostatními. Možná se na ostatní začnete dívat jinýma očima, či změníte úhel pohledu na věc. Snažte se teď ze sebe vydat jen to nejlepší (optimismus, lásku, vcítění se) a to k překonání rozporů a protikladů.
Ryby: V tomto měsíci budete muset učinit nějaké rozhodnutí. Nastoupí jasné a logické uvažování. Neváhejte, zaujměte jasná stanoviska. Ukazuje se Vaše síla, odvaha, sebedůvěra, budete mít dobré analytické schopnosti. V práci dospějete k nějakému důležitému rozhodnutí. Přijdou návrhy nových projektů, chytrá řešení a návrhy. Budete si plánovat kariéru. Přijde bod zvratu k pozitivnímu. Nastoupí jasná a vážná rozhodnutí. Budete mít šanci změnit způsob jednání, dojde k vyjasnění problémů. Rozhodněte se a vytrvejte, neváhejte a dejte si pozor na vypočítavost a puntičkářství.
Beran: Milí beránci, jde k Vám štěstí, nečekané a velké příležitosti. Budete mít radost a vnitřní bohatství. Projeví se Vaše otevřenost. Pocítíte harmonii, mystérium lásky, spokojenost, všechny formy lásky) partnerské, milenecké, rodičovské, bezpodmínečné apod.). Přijdou konkrétní úspěchy. V práci budete mít šanci najít své pravé poslání, smyslnou činnost, pak může dojít k profesnímu naplnění, spokojenosti na pracovišti. Ukazují se úspěchy v práci i na zdlouhavých projektech. V komunikaci budete sami sebou a bude mít tendence blýsknout se před druhými. Jen si dejte pozor na iluze, přílišné snílkovství, držte se reality.
Býk: Přijde k Vám nutnost rozhodnutí, rozhodnutí srdíčkem. Budete se rozhodovat mezi dvě-mi možnostmi (práce, vztahy, svobod. života a jiné). Projeví se Vaše srdečné jednání. V práci dojde k uzavírání smluv, ukazuje se dobrá spolupráce, nová práce, či zakázky, projekty, nové kontakty a obchody. U některých je možná volba mezi zaměstnáním či podnikáním. Komunikace se ukazuje láskyplná a srdečná. Otevřete a poslouchejte své srdce a pocity a dle toho se rozhodujte. Jen si dejte pozor na polovičatost ve vztazích a na žárlivost. Je nutné se začít zajímat o podstatu vzniku nemocí z psychosomatického hlediska a věnovat pozornost péči nejen fyzickému tělu, ale i duši. Rovněž to platí i naopak.
Blíženci: V tomto měsíci k Vám přijde výzva k "boji", situace, kde si budete měřit své síly. Dojde k prozkoušení svých vlastních schopností. Budete mít chuť útočit a překračovat hranice. Ukazuje se soutěživost, blokovaná energie, těžkosti, potíže. V práci přijde problém, který bude nutno zvládnout, ale je šance na jeho vyřešení. Jsou možné rozdílné obchodní zájmy. Projeví se Vaše ctižádostivé angažování se. Budete si vybojovávat nové území. Jen si dejte pozor na případné porušení smlouvy. Budete mít neshody s okolím. Akceptujte, že máte potíže a ty se snažte řešit. Netvařte se, že neexistují. Pozor na touhu imponovat za každou cenu.
Rak: Březen je pro Vás milí ráčci ve znamení harmonie, budete mít šanci nalézt správnou míru a střed. Je šance na vyléčení. Budete nacházet východiska ze zdánlivě neřešitelných situací. V práci se ukazuje klidné a vyrovnané řešení Vám zadaných úkolů, přátelské a harmonice ovzduší na pracovišti. Projeví se dobrá spolupráce, pokrok. Dojde k rozpuštění případných rozporů a překážek. Ve vztazích dojde k vzájemné výměně energií. Je možné hluboké spojení, ukazuje se rovnováha v partnerství. U nezadaných je šance nad přátelské a upřímné setkání, možnost nových potěšitelných vztahů.
Lev: Milí lvíčci ukazuje se mi u Vás slovní obratnost a dobrá výřečnost. Budete se rozhodovat rozumem a logikou. Ukazuje se dobrá koncentrace. Bude nutnost kompromisů. Buďte opatrní před vypočítavostí, lstivostí, cynismem, mohlo by to přinést spor ( možný i právní spor). V práci se mi ukazuje odhodlání, koncentrace. Budete mít šanci uskutečnit své záměry a cíle. Budete flexibilní, jen si dejte pozor na případné přetížení a vypočítavost. Jste dobře obchodně nadáni. Budete mít šanci navázat užitečný kontakt. Jsou možné dobré úspěchy v jednání se všemi. V komunikaci budete intenzivní, jen si dejte pozor na případnou agresivitu a tvrdohlavost. Zbavte se iluzí a ujasněte si své záměry a cíle.
Panna: Vy milé panny, které jste pozitivní, tak k Vám přijdou i pozitivní novinky, neobvyklé zprávy, nadšení. Budete mít velkou chuť do života, radost ze života, přijde k Vám nový začátek. Budete mít šanci na nové povolání, novou práci. Přijde k Vám nadšení, dobré vyhlídky na práci, je možný nový začátek profesní kariéry, nové návrhy a příležitosti. Budete mít možnost nového místa, dojde k postupu v práci. Vaše komunikace bude bezproblémová .Jen si dejte pozor na snadné a časté souhlasení s druhými. Uvolněte se a nepřipouštějte si žádné starosti. Pozor si dejte na lehkomyslný a nepromyšlený návrh - neriskujte.
Váhy: Vaše práce a činnost dosáhne určitého bodu a vrcholu, určitého cíle. Ukazuje se radost z práce, správná volba práce či podnikání, úspěch, radost z práce. V komunikaci budete v bodě, kdy si jasně budete uvědomovat, že ve Vašem způsobu komunikace s ostatními něco končí, či musí skončit. Přijměte, že jedna fáze Vašeho života již dosáhla určitého vrcholu a tudíž musí skončit. Přijměte to a otevřete se "novému". Pozor na hektickou podnikavost a povrchnost. Je zde varování před iluzí, že jste navždy u cíle. U nezadaných se mi ukazuje šance na setkání a partnerem, který se může stát Vaším životním partnerem.
Štír: Milí štíři, soustřeďte nyní svou pozor spíše na sebe. Věnujte lásku sami sobě a dělejte si každičký den byť maličkou radost. S ostatními budete mít pocit, že máte potíže a to ať je to rodič či nadřízený, budete mít potíže s autoritami. Ukazuje se zablokovaný vývoj. Je možný strach ze života. To Vám ráda vyčistím i na dálku přes fotografii, budete-li chtít. A svět bude pro Vás radostnější. Je totiž možné, že Vám v tomto období začnou věci přerůstat přes hlavu. Měli byste si dát pozor na uzavření se do sebe a tak zvané "ledové srdce". Buď budete potlačovat sami sebe anebo budete dovolovat druhým, aby Vás omezovali. Vyjádřete se, co Vám vadí.
Střelec: Milí střelci, tento měsíc bude pro Vás ve znamení otevřenosti, odvahy, intuice, bezprostřednosti, moudrosti. Dejte si pozor na lehkomyslnost, bezmyšlenkovitost, naivitu, přílišné riskování, nezodpovědnost. V práci se ukazuje čekání na to, co se bude dít. Bude chybět konkrétní směr a cíl. Přijde tvůrčí pauza. Je šance otevření se novým příležitostem a úkolům. Dejte si pozor na chaotické plány. Ve vztahu k druhým budete přirození, budete mít spontánní jednání. Snažte se žít v přítomnosti a věcem ponechte volný průběh. Nesnažte se nic řídit ani řešit. Pozor na lehkomyslnost sami k sobě.