Každý měsíc zde budou pro Vás aktualizace horoskopů na nadcházející období.

Jak se horoskop sestavuje?

Na každé znamení si vyložím tarotové karty a díky nim získám odpověď, co Vám přinese nadcházející měsíc a jak se Vám bude dařit.

Jaké jsou druhy horoskopů?
Horoskopy můžeme dělit dle doby na kterou vykládáme: denní, týdenní, měsíční, roční atd…?
Dále také dle toho na co se zaměřují: všeobecný, zdravotní, finanční, partnerský apod.?
Zde naleznete horoskop pro jednotlivá znamení, všeobecně zaměřený na období jednoho měsíce. Pokud byste měli zájem o jakýkoliv další horoskop, napište na email: karty-kartouskova@seznam.cz a domluvíme se na jeho vypracování.Horoskop na Září 2023


Kozoroh: Milí kozorozi stejně jako já, dělám pro nás dárek a dávám naše horoskopy jako první. Měsíc září je pro nás ve znamení odvahy, vitality, radosti ze života. Ukazuje se vášeň, tělesná síla a zdraví. Nepotlačujte své instinkty. Projevte odvahu a podnikavost. Dojde k realizaci plánů, přichází období tvořivosti. Budete mít velkou motivaci, radost, úspěch. Ukážete angažovanost, kreativitu a úspěch. V komunikaci se ukazuje společenskost. Budete vyzařovat velké množství energie, budete prožívat vášnivé a živé rozhovory. Jen si dejte pozor na případnou dramatičnost a přehánění. Ukazuje se pevné zdraví a vitalita, u nemocných může nastat zlepšení zdraví. Jen pozor na srdíčko.
Vodnář: Vážení vodnáři, v měsíci září spíše odpočívejte a věnujte se uzdravení těla i duše. Ráda Vám vyčistím příčiny bloků ve zdraví, práci, financích či vztazích. A to jak v Praze tak i na dálku přes fotografii a datum narození. Jinak v září můžete pociťovat slabou vůli, pokušení, lpění, ulpění v materiál-nu. Jsou možné podvody. Bude se jednat o zkoušky osudu. V práci si dejte pozor na zakázané aktivity se zákonem, intriky, korupce, machinace, temné obchody, práce načerno, neplacení daní a jiné. Může k Vám přijít lákavá nabídka, ale nečestná. Mohli abyste si dobře vydat, ale podvodem. Pozor na investice do podvodných aktivit.
Ryby: Září Vám milé rybičky přináší umírněnost, šanci nalézt správnou míru a střed. Budete mít šanci na vyléčení. Dojde k nacházení východisek ze zdánlivě neřešitelných situací. V práci se ukazuje klidné a vyrovnané řešení Vám zadaných úkolů, přátelské a harmonické ovzduší na pracovišti. Je možná dobrá spolupráce, pokrok, může dojít k rozpuštění rozporů a překážek. Ukazují se i jemné změny v komunikaci s ostatními. Možná se začnete dívat jinýma očima, či změníte úhel pohledu na věc. Snažte se nyní ze sebe vydat jen to nejlepší (optimismus, lásku, vcítění se) a to k překonání rozporů a protikladů.
Beran: Září by mělo být pro Vás milí beránci spíše odpočinkovým měsícem a měli byste se věnovat spíše sami sobě a dělat si radost, pečovat o sebe. Příčiny bloků, které Vám brání žít spokojený a šťastný život Vám ráda vyčistím. Tento měsíc Vám přináší ztrátu, nedostatek energie, zlomené naděje, bezvýchodnost, rezignaci, deprese, bolestné zklamání, únavu, odchod, loučení se s těžkým srdcem. Ukazuje se cesta do nejisté budoucnosti. Bude pro Vás nutné vzdát se toho, na čem Vám záleželo. V práci se ukazuje otrávená pracovní atmosféra, stagnující obchody, zklamaná očekávání, možná ztráta projektu či úkolu. Pozor na lpění na tom, co je beznadějné a bezvýchodné.
Býk: Milí býci měsíc září bude pro Vás ve znamení morálky, odvahy, podnikavosti, sebevědomí, radosti z rizika. Projevíte svou ctižádost. Přijde k Vám dobrá rada či zpráva. Budete úspěšní. Projevíte svou silnou vůli. Budete mít víru v sebe. Dojde k velkému zrání Vaší osobnosti. V práci věci a záležitosti budu v pohybu, budete mít přesvědčivé a sebevědomé vystupování, silnou motivaci. Projevíte svůj organizační talent. Je šance dosáhnout vedoucího postavení. Jen si dejte pozor na případné pádlování proti "proudu". Vaše komunikace bude otevřená a přímá. Víte co chcete sdělit a jak by věci podle Vás měly vypadat. Budete plní energie, vitality a odhodlání.
Blíženci: V září k Vám milí blíženci přijde výzva k "boji". Přijde situace, ve které si budete měřit své síly. Dojde k prozkoušení svých vlastních schopností. Budete mít chuť útočit a překračovat hranice. Ukazuje se výzva, soutěživost, blokovaná energie, těžkosti, potíže. V práci se objeví problém, který bude nutné zvládnout. Ale je šance na jeho vyřešení. Můžete mít rozdílné obchodní zájmy. Ukazuje se ctižádostivé angažování se. Budete si vybojovávat "nové území". Pozor si dejte hlavně na případné porušení smlouvy. Akceptujte, že máte potíže a ty se snažte řešit. Netvařte se, že neexistují. Pozor na bezohlednost, ctižádost a touhu imponovat za každou cenu.
Rak: Milí ráčci září Vám přináší možný strach ze ztráty, bezradnost, frustraci. Budete mít pocit, že se Vám nic nedaří. Můžete pociťovat opuštěnost, netrpělivost, obavy, sklíčenost, nejistotu. Opusťte dosavadní myšlení "na jistotu". V práci Vám bude chybět perspektiva. Ukazuje se nejistota pozice, je možná práce na nepovedených projektech (za ostatní). Jsou možné finanční ztráty, neúspěchy při zkouškách, změny v zaměstnání. Ukazuje se zablokovaná komunikace, bude Vám činit potíže jednat. Hledejte nový směr ve svém životě a nezaplétejte se do bezvýchodného příběhu.
Lev: Září Vám milí lvíčci přináší odvahu. Snažte se být energičtí. Pozor si dejte na případnou závist a útoky. Úspěch je možný, jen si dejte pozor na ustrašenost. Postavte se k potížím čelem. Pozor si dejte na vlastní lehkomyslnost a na "ohrožení" něčeho, čeho jste již dosáhli. V práci se ukazuje velké vynaložené úsilí, stres, bude nutno tvrdého nasazení, jít do věci s rozhodností. Je možná ohrožená pozice, konkurence, možnost vytlačení Vás z vedoucí pozice. Někdo Vám může tak zvaně "podřezávat židli". Jsou však dobré možnosti i tak přestát v bezpečí a bez úhony. Najděte odvahu a v dané situaci vyviňte potřebný tlak. Nemá smysl čekat, že se něco změní samo od sebe.
Panna: K Vám milé panny přijde příhodná změna, šťastná náhoda, ukazuje se dobrý vývoj. Peníze budou pracovat pro Vás. Chce to jen vytrvalost. Cokoliv se děje, je správné. Je možný tučný úlovek. V práci se ukazují lukrativní šance, úkoly, které se vyplatí. Přijdou potěšitelné změny. Je možné zvýšení platu, zisky podnikání, finanční štěstí. Je možné uzavřít výhodný obchod. A nebo dostat žádané a výnosné místo. Ukazují se dobré výsledky u zkoušek, pocit naplnění a spokojenosti. Prokážete užitečnou komunikaci, pozitivní obrat v komunikaci s druhými nastane. Ve všem, co v životě prožíváte, hledejte pozitivní stránku. Jen si dejte pozor na případné promeškání materiálního zisku.
Váhy: V září milé váhy ukážete slovní obratnost a dobrou výřečnost. Budete se rozhodovat rozumem a logikou. Budete mít dobrou koncentraci. Bude nutnost kompromisů. Buďte opatrní (před vypočítavostí, lstivostí, cynismem, sporem). Je možný i právní spor. V práci prokážete odhodlání, koncentraci. Budete mít šance uskutečnit své záměry a cíle, flexibilitu. Jen si dejte pozor na přetížení a vypočítavost. Jste dobře obchodně nadáni. Budete mít šanci navázat užitečný kontakt. Ukazují se dobré úspěchy v jednání se všemi. Ujasněte si své záměry, zájmy a zbavte se iluzí. Myslete rozhodněji, přestaňte se přetvařovat a hrát své "role", které nejsou vaše osobní.
Štír: Milí štíři, měsíc září Vám přináší obezřetnost, opatrnost, trpělivost, šikovnost, starostlivost, možnost začít nějaký nový slibný záměr. Přijde k Vám dobrá motivace, štěstí. Jen si dejte pozor na případné zadlužení se. Ukazuje se chytrý postup v práci či podnikání, šikovnost při jednání, čekání na vhodnou příležitost. Nechte čas pracovat pro Vás. Budete mít šanci na získání nového místa. Přijdou nové úkoly a možnosti. Budou třeba investice do sebevzdělávání. Ukazují se dobré vyhlídky v nějaké nové činnosti. Postupujte opatrně a umírněně. Více se otevřete v komunikaci a buďte velkorysejší.
Střelec: V září k Vám milí střelci přijde nová situace po změně. Jsou možné překážky, hloubání, změna bude pokrokem. Jsou možné obavy, nejistota, strach, bude nutné se něčeho vzdát. Bude možnost změny povolání či práce. Přijdou nové úkoly v práci. Jen si dejte pozor na případný strach a obavy ze změny. Nastoupí racionálnost, analyzování, budete mít inovační koncepty. Měsíc přeje svobodným povoláním. V komunikaci se ukazuje odvaha a klid, střízlivost, věcnost, jasnost. Pozor si dejte na bezduché a nadnesené koncepty v rozporu s realitou. Pozor si dejte na slepé střevo.