Každý měsíc zde budou pro Vás aktualizace horoskopů na nadcházející období.

Jak se horoskop sestavuje?

Na každé znamení si vyložím tarotové karty a díky nim získám odpověď, co Vám přinese nadcházející měsíc a jak se Vám bude dařit.

Jaké jsou druhy horoskopů?
Horoskopy můžeme dělit dle doby na kterou vykládáme: denní, týdenní, měsíční, roční atd…?
Dále také dle toho na co se zaměřují: všeobecný, zdravotní, finanční, partnerský apod.?
Zde naleznete horoskop pro jednotlivá znamení, všeobecně zaměřený na období jednoho měsíce. Pokud byste měli zájem o jakýkoliv další horoskop, napište na email: karty-kartouskova@seznam.cz a domluvíme se na jeho vypracování.Horoskop na DUBEN 2019


Kozoroh: Milí kozorozi, stejně jako já, měsíc duben nám přináší příhodnou změnu. Ukazuje se šťastná náhoda, dobrý vývoj, luxus, chytrost, peníze budou pracovat pro nás. Je třeba vytrvalosti. Cokoliv se bude dít, je správné. Je možný "tučný úlovek". V práci budou lukrativní šance, úkoly, které se vyplatí, přijdou potěšitelné změny. Může dojít k zvýšení platu, dostaví se zisky v podnikání, finanční štěstí. Bude možnost uzavřít velmi úspěšný obchod, nebo dostat žádané a výnosné místo. Jsou možné dobré výsledky u zkoušek. Budete mít pocity naplnění a spokojenosti.
Vodnář: Duben Vám přináší harmonii, šanci nalézt správnou míru a střed. Ukazuje se šance na vyléčení. Budete nacházet východiska ze zdánlivě neřešitelných situací. V práci se ukazuje klidné a vyrovnané řešení Vám zadaných úkolů, přátelské a harmonické ovzduší na pracovišti, dobrá spolupráce, pokrok, rozpuštění rozporů a překážek. Nastanou jemné změny v komunikaci s ostatními. Možná se na ostatní začnete dívat jinýma očima, či změníte úhel pohledu na věc. Snažte se teď ze sebe vydat jen to nejlepší (optimismus, lásku, vcítění se) a to k překonání případných rozporů a protikladů.
Ryby: V dubnu se ukazuje nečekaný vývoj události ve Váš prospěch. Je možný nový začátek. Přijde překvapivá změna a štěstí. Přijde pravý čas na realizaci Vašich plánů. V práci půjde vše hladce pozitivním směrem. Budete vedeni osudem a je šance si najít své pravé poslání skrze práci. Případné změny udělejte včas, jinak budete osudem k nim donuceni. Přijímejte s pokorou to, co Vám vstoupí do života. Uvolněte se a nechte věci volny plynout, nic neřiďte, jen vyčkávejte. Nepřehlédněte nečekané příležitosti. Věnujte pozornost sami sobě a dělejte si každý den byť malou radost.
Beran: Milí beránci přichází k Vám pomalý a zdlouhavý vývoj. Nechte věcem dostatek času k pozvolnému vývoji. Je čas k vyzrávání situace, nic neuspěchávejte. V práci si dejte pozor na zklamání z brzkého výsledku. Je šance uspět, ale tvrdou prací, pílí a trpělivostí. Strach bude ovládat komunikaci. Nebojte se vyjádřit své pocity nebo názory a buďte sami sebou. Ovládá-li Vás strach, zkuste to změnit. Dejte si pozor na neúspěchy a lpění na tom, co už "odkvetlo". Je nutná změna životního stylu a pak dojde k zlepšování zdraví. Budete mít možnost dobré koupě či spekulace.
Býk: Tento měsíc bude milí býčci ve znamení morálky, odvahy, podnikavosti, sebevědomí, radosti z rizika, ctižádosti. Přijde k Vám dobrá zpráva či rada. Je možnost bohatství, úspěšnosti. Projeví se Vaše silná vůle, víra v sebe, dojde k velkému zrání Vaší osobnosti. V práci budou věci a záležitosti v pohybu. Ukazuje se přesvědčivé a sebevědomé vystupování, podnikavost, silná motivace, organizační talent, angažovanost, dynamičnost. Je možné vedoucí postavení. Jen si dejte pozor na případné pádlování proti "proudu". Komunikace bude přímá a přesvědčivá. Víte, co chcete sdělit a jak by věci podle Vás měly vypadat. Jste plní energie, vitality a odhodlání. Pozor na bezohlednost a egoismus. Zkoncentrujte svoji energii a začněte něco dělat.
Blíženci: Měsíc duben Vám blíženci přináší nutnost opustit přežité nebo to, co nefunguje, aby se uvolnilo místo pro něco nového. Může se jednat i o konec "osvobozující. Buďte opatrní v oblasti zdraví. Zbytečně neriskujte ani za volantem. Ukazuje se začátek změny partnerského vztahu. Je možnost rozloučení s partnerem anebo se starým způsobem života. Cítíte-li, že vztah pro Vás již "odumřel", poděkujte v duchu partnerovi za hezké chvíle a rozlučte se s ním. V komunikaci skončí něco, co již nemůže fungovat. Nastane změna v komunikaci s ostatními. Nechte dojít věci a záležitosti do konce, odejděte a vzdejte se toho, co je již přežité.
Rak: V tomto měsíci budete vnímat hluboké city, tichou radost, sebedůvěru ve své pocity, hezké přátelství, lásku a volnost, nezávislost. Do budoucnosti se dívejte pozitivně. Budete mít šance v jakékoliv podobě. Budete mít dobrou intuici v pracovních aktivitách, ukazuje se přátelské a srdečné ovzduší. Přijdou potěšitelné zprávy, příjemné změny. Bude to období srdečnosti, lehkosti a zábavy. V komunikaci se ukazuje otevřenost, přátelskost, srdečnost, lehkost, komunikace bude bezproblémová a přímá. Jen pozor na případnou nestoudnost
Lev: Milí lvi, v tomto měsíci spíše odpočívejte. Ukazuje se samota, ústraní, nové priority. Dojde k přehodnocování života. V práci je možné pouze přechodný ústup až do vyjasnění případného konfliktu. Budete mít šanci rozpoznat a jít za svým poslání, jít si vlastní cestou. Budete mít šanci pracovat na vlastním projektu dle svých představ a plánů. Ve vztazích si ujasníte, co je pro Vás prioritní. V komunikaci se ukazuje nespolečenskost, nechuť komunikovat. Jsou možné pocity osamělosti. Přemýšlejte o smyslu života. Pozor na odcizení, izolaci a zatvrzelost případně nepřátelství k životu.
Panna: Milé panny, v tomto měsíci si dejte pozor na zbytečné mrhání časem, sebeklam, iluze, podvod, nevěru, zbabělost, zákeřnost, podvádění, zpronevěru, sprostotu. V práci je třeba si dát pozor na případné podvody a zpronevěru. V komunikaci se ukazuje neporozumění. Nenuťte se cokoliv vysvětlovat, bylo by to marné. Je vhodné změnit způsob komunikace. Uvědomte si bezvýchodnost situace, ve které ztrácí jen čas a ukončete to. Ve vztazích jsou možné pocity marnosti, neupřímnost, pokrytectví, lež, zlomyslnost, žárlivost, ne-komunikace, vyhýbání se střetům.
Váhy: V tomto měsíci bude nutnost rozhodnutí srdíčkem. Budete se rozhodovat mezi dvěmi možnostmi (práce, vztahy, svobod. života a jiné). Můžete pocítit hlubokou lásku, srdečné jednání. V práci dojde k uzavírání smluv, dobré spolupráci. Ukazuje se nová práce, zakázky či projekty, nové kontakty a obchody, možná volba mezi zaměstnáním či podnikáním u některých. Komunikace bude láskyplná a srdečná. Otevřete a poslouchejte své srdce a pocity a dle toho se rozhodujte. Pozor na polovičatost ve vztazích a na žárlivost. Je nutno se začít zajímat o podstatu vzniku nemocí z psychosomatického hlediska a věnovat péči nejen fyzickému tělu, ale i duši. Rovněž to platí i naopak, tzn. nezanedbávat fyzickou rovinu.
Štír: Milí štíři, zase tady máme krásný měsíc. Ten Vám přináší dobrou náladu, harmonii, pozvání do společnosti. Nezadaní budou mít šanci potkat novou lásku. Ukazuje se naděje, klidná a láskyplná atmosféra. V práci budete mít šance na dosažení kariéry, mít dobré vztahy i náladu na pracovišti. Jsou možné obchodní cesty. Může být i nová nabídka práce s přestěhováním se či častým cestováním. Dařit se bude zejména v umělecké činnosti a duševní činnosti, je-li Vaší pracovní profesí. To, co říkáte a slibujete, také realizujte. Pozor na snění, kde by zůstalo jen u slov a nekonání. Pozor na pokrytecké výlevy citů.
Střelec: Střelci v dubnu budete mít vnitřní víru. Něčím namáhavým jste prošli a máte čas na odpočinek. Ukazuje se důvěra, úspěch, vitalita, chuť podnikat. Nastane konec "tichého vztahu" či nějaké námahy anebo nepříznivých okolností. Projeví se upřímnost v práci i ke svému přesvědčení. Přijdou k Vám užitečné kontakty, mnohoslibná obchodní spojení, příznivé perspektivy. Ukazuje se dobrý postup vpřed, podpora, finanční úspěch, vnitřní jistota, optimismus. V komunikaci budete upřimní, budete sami sebou, budete mít důvěru k ostatním lidem. Zůstaňte opravdoví a přirození, ať se děje cokoliv. Je nutnost opatrnosti a rozvahy v tomto měsíci.