Každý měsíc zde budou pro Vás aktualizace horoskopů na nadcházející období.

Jak se horoskop sestavuje?

Na každé znamení si vyložím tarotové karty a díky nim získám odpověď, co Vám přinese nadcházející měsíc a jak se Vám bude dařit.

Jaké jsou druhy horoskopů?
Horoskopy můžeme dělit dle doby na kterou vykládáme: denní, týdenní, měsíční, roční atd…?
Dále také dle toho na co se zaměřují: všeobecný, zdravotní, finanční, partnerský apod.?
Zde naleznete horoskop pro jednotlivá znamení, všeobecně zaměřený na období jednoho měsíce. Pokud byste měli zájem o jakýkoliv další horoskop, napište na email: karty-kartouskova@seznam.cz a domluvíme se na jeho vypracování.Horoskop na Srpen 2018


Kozoroh: Milí kozorozi stejně jako já, dávám náš horoskop jako první, protože se mám moc ráda. :) Tento měsíc bude ve znamení harmonického souladu, v přátelské atmosféře, dobrých vztahů, přátelství, štěstí, vděčnosti. Dojde k dosažení vrcholu. Budete mít dostatek ve všem (láska, vztahy, materiál-no apod.). Budete se radovat ze života. Dále se ukazuje zdařilá práce, dobře uzavřený obchod, dobré pracovní ovzduší, dobré vztahy na pracovišti i s obchodními partnery. Je zde předzvěst nových a zajímavých obchodních spojení, ale i jiných potěšitelných kontaktů v zaměstnání, či podnikání. Komunikace bude bezproblémová, změňte způsoby komunikace tak, abyste se nenudili a druhým naslouchali.
Vodnář: Měsíc srpen Vám přináší výzvu k "boji". Přijde situace, kde si budete měřit své síly. Dojde k prozkoušení si svých vlastních schopností. Budete mít chuť útočit a překračovat hranice. Bude to výzva. Mohlo by Vám to přinést blokovanou energii, těžkosti potíže. Raději zůstaňte v klidu ve svém srdci a myslete pozitivně, co Vám tato situace má říci, co Vás má naučit. V práci se objeví problém, který bude nutno řešit, ale je šance na jeho vyřešení. Jsou možné rozdílné obchodní zájmy, ukazuje se ctižádostivé angažování se. Budete si vybojovávat "nové území". Jen pozor na případné porušení smlouvy.
Ryby: Přichází k Vám příhodná změna, šťastná náhoda. Ukazuje se dobrý vývoj, chytrost, peníze budou pracovat pro Vás. Projeví se Vaše vytrvalost. Cokoliv se bude dít, bude správné. Je možný "tučný úlovek". V práci přijdou úkoly, které se vyplatí, potěšitelné změny Vás čekají. Je možné zvýšení platu, zisky v podnikání, finanční štěstí, velmi úspěšný obchod. Ukazuje se možnost dostat žádané a výnosné místo. Budete mít dobré výsledky u případných zkoušek. Přijde pocit naplnění a spokojenosti. Čeká Vás pozitivní obrat v komunikaci s druhými. Ve všem, co v životě prožíváte, hledejte pozitivní stránku.
Beran: Milí beránci, v tomto měsíci více odpočívejte a hlavně se snažte na vše dívat pozitivně, jelikož k Vám tento měsíc budou chodit zkoušky trpělivosti a pozitivního myšlení. Mějte na mysli, že vše má nějaký důvod. Komunikace bude pro Vás těžce schůdnou oblastí. Můžete se cítit popudliví, ale to vše se dá zvládnout pozitivním přístupem a hlavně pozorností sami k sobě. Dělejte si každý den byť malou radost. Je nyní nutné pro Vás přijmout svůj život a posbírat zkušenosti a učit se z nich. Jen si dejte pozor na očekávání dle Vašich představ, vedlo by ke zklamání.
Býk: Milí býčci, jdou k Vám nečekané a velké příležitosti, radost a vnitřní bohatství, otevřenost, harmonie, mystérium lásky, spokojenost, všechny formy lásky (partnerská, milenecká, rodičovská, bezpodmínečná apod.), jedná se o konkrétní úspěchy. V práci se ukazuje šance najít své pravé poslání, přijde smysluplná činnost, profesní naplnění, spokojenost na pracovišti. Jsou možné dobře složené zkoušky, úspěchy v práci i na zdlouhavých projektech. Jste na správné cestě. Je možné zažít hlubokou lásku, potkat osudovou partnerku, partnera. Bude se jednat o vzájemnou partnerskou oddanost, srdečnost, prožití velké lásky, zralé lásky. Ukazuje se důvěra mezi partnery, bezpečí a trvalost v daném vztahu.V komunikaci budete sami sebou, budete mít tendence blýsknout se před druhými.
Blíženci: Měsíc srpen bude pro Vás milí blíženci ve znamení zamilovanosti, lásky, štěstí, radosti ze života, hojnosti. Je možné šťastné spojení s partnerem, uzdravení, šťastné shledání. V práci se ukazuje dobré pracovní klima, důvěryhodná spolupráce, potěšitelné obchodní kontakty, navazování obchodních kontaktů, dobré pracovní ovzduší, otevřenost a sympatie v jednáních. Je pro Vás vhodné změnit jisté návyky v jednání s druhými, pokud cítíte, že reakce a chování od druhých Vám vadí. Nezapírejte si touhy po čemkoliv či po komukoliv. Je možnost prožít velkou lásku.
Rak: Milí ráčci přichází k Vám dobrá nálada, harmonie, případně pozvání do společnosti. Budete mít šanci potkat novou lásku. Ukazuje se naděje, klidná a láskyplná atmosféra. V práci budete mít šanci na dosažení kariéry. Budete mít dobré vztahy i náladu na pracovišti. Jsou možné obchodní cesty. Může přijít i nová nabídka práce s přestěhováním se či častým cestování. Dařit se bude zejména v umělecké činnosti a duševní činnosti, je-li Vaší pracovní profesí. Ve vyhovujících vztazích je možnost usmíření a hlubokého porozumění beze slov. U nezadaných je možnost začátku nového vztahu. Jen si máte dát pozor na sklony k záletnosti.
Lev: Srpen je pro Vás milí lvíčci ve znamení naděje, slávy, úspěchu. Budete mít štěstí ve všem. Ukazuje se moudrost, konec utrpění a neúspěchu. Přichází k Vám šťastný osud. Vše dopadne dobře ve Váš prospěch. Ukazuje se uzdravení, zdar a štěstí. V práci přijdou slibné a zdařilé projekty. Dojde k následování svého poslání. Je možný začátek slibné kariéry. Budete mít jistotu a důvěru v to, co děláte. Rozvine se inspirace. Je možnost perspektivní dráhy. Veškerá jednání a obchodní styky budou úspěšné. Ve Vaší komunikaci zavládne harmonie. Budete mít důvěru v sebe a tím bude ovlivněna komunikace s ostatními.
Panna: Milé panny v tomto měsíci srpnu nastoupí jasný a vypočítavý rozum. Dojde k taktickému zavařování. Projeví se Vaše odvaha a šikovnost. Jen byste si měli dát pozor na spory s jinou osobou, netrpělivost, kritiku, stále měnící se stanoviska, slovní potyčky. Je třeba si ponechat chladný odstup. V práci je vhodné si dát pozor na netrpělivost, kritičnost, vlastní omezující myšlení. Jsou možné studené vztahy na pracovišti, ztroskotání obchodů, projektů a plánů. Bylo by to z důvodu netolerance. Dojde k vystřízlivění. Je pro Vás vhodné se zbavit svých názorových omezení. Máte si dát pozor na to, komu důvěřujete. Zase bude lépe. :)
Váhy: Milé váhy mějte na mysli, že je období dovolených tak hodnotně odpočívejte a pečujte o sebe. Budete mít v tomto měsíci pocit, že nic nefunguje, jak by mělo. Je možná určitá bezohlednost vůči Vám. Ale to nevadí, tu pozornost si dejte sami sobě a hlavně si dejte velké množství péče o sebe.. Pohlaďte se, pochvalte se, odměňte se. Pak nebudete mít potřebu to vyžadovat od druhých. Oni by Vám to v tomto měsíci stejně nebyli schopní plně dopřát. Hlavně buďte opatrní v práci a dejte si pozor na možnou výpověď, pokud byste neplnili zadané úkoly včas a s kvalitou.
Štír: Milí štíři přichází k Vám úspěch, optimismus, odvaha, dobrá zpráva, pomoc, sebedůvěra. Budete se chytře přizpůsobovat. Projeví se Vaše podnikavost, velká vnitřní síla a budete mít radost ze života. V práci budete mít pomoc na dosah ruky. Budete toužit po větší samostatnosti. Ukazuje se šance na převzetí důležitých úkolů, které lehce zvládnete. Vše Vám půjde dobře. Ukazuje se šance na vůdčí úlohu, profesně se realizovat. V komunikaci budete otevření, vnímaví, uvážliví v jednání s druhými. Jen si dejte pozor na pasivitu, to znamená jen naslouchání a nic nedělání, či nekonání. Zamyslete se, jestli to, co se Vám v životě děje, využijete pozitivně pro svůj růst a rozvoj.
Střelec: Střelci ukazuje se mi u Vás v srpnu ochota k převzetí zodpovědnosti. Přijdou projekty, které se vyplatí. Projeví se Vaše praktické schopnosti, jistota a smysl pro materiální hodnoty, životní síla, zdravé libido, plodnost, smyslnost, vytrvalost. Budete se cítit v bezpečí, budete vnímaví, srdeční, věrní, spolehliví a ukáže se Váš ženský element. V práci prokážete píli+spolehlivost+ vytrvalost. Věci nechte spíše udát, než-li příliš manipulovat. V komunikaci budete vnímaví a přístupní. Ukáží se Vaše dobré komunikační vazby. Uvolněte se a prožívejte současnost.