Každý měsíc zde budou pro Vás aktualizace horoskopů na nadcházející období.

Jak se horoskop sestavuje?

Na každé znamení si vyložím tarotové karty a díky nim získám odpověď, co Vám přinese nadcházející měsíc a jak se Vám bude dařit.

Jaké jsou druhy horoskopů?
Horoskopy můžeme dělit dle doby na kterou vykládáme: denní, týdenní, měsíční, roční atd…?
Dále také dle toho na co se zaměřují: všeobecný, zdravotní, finanční, partnerský apod.?
Zde naleznete horoskop pro jednotlivá znamení, všeobecně zaměřený na období jednoho měsíce. Pokud byste měli zájem o jakýkoliv další horoskop, napište na email: karty-kartouskova@seznam.cz a domluvíme se na jeho vypracování.Horoskop na LISTOPAD 2020


Kozoroh: Milí kozorozi, v měsíci listopadu budete muset učinit nějaké rozhodnutí. Nastoupí jasné a logické uvažování. Neváhejte a zaujměte jasná stanoviska. Projeví se Vaše síla, sebedůvěra, odvaha a dobré analytické schopnosti. V práci dospějete k nějakému důležitému rozhodnutí. Přijde návrh nových projektů, nastoupí chytrá řešení a návrhy. Dojde k plánování si kariéry. Ukazuje se bod zvratu k pozitivnímu. Vaše rozhodnutí budou jasná a vážná. Budete mít šanci změnit způsob jednání.
Vodnář: Milí vodnáři, měsíc listopad Vám může přinést vyhrocený konflikt, nebezpečnou situaci. Je třeba si dát pozor na léčky a lsti. V práci budete mít pocit, že nic nefunguje jak by mělo. Ukazuje se Vaše bezmocnost. Snažte se vše řešit v klidu a dejte si pozor na možnou výpověď. Budete mít poraženecký postoj, okolí se bude točit zády. Nebudete rozumět druhým a oni neporozumí Vám. Je možná rezignace v komunikaci. Vzdejte se a uznejte porážku, není třeba hrotit konflikty, odložte řešení. Zase bude dobře
Ryby: V tomto měsíci listopadu budete mít ochotu k převzetí zodpovědnosti. Přijdou projekty, které se vyplatí. Projeví se Vaše praktické schopnosti. Budete mít jistotu a smysl pro materiální hodnoty. Vzroste Vaše životní síla, budete mít zdravé libido. Ukazuje se plodnost, smyslnost, vytrvalost, bezpečí, vnímavost srdečnost, věrnost, spolehlivost. Věci nechte spíše udát, než-li s nimi manipulovat. V komunikaci budete vnímaví a přístupní. Ukazují se dobré komunikační vazby.
Beran: Listopad Vám milí beránci přináší naděje, očekávání, radost ze života, důvěru, štěstí. Přijde radost, zdraví, spokojenost, doba radostného užívání si života, bezstarostnost. Ukazuje se radost z práce, příznivě uzavřené smlouvy. V komunikaci budete hovorní a sdílní. Budete mít chuť i sílu ke komunikaci. Jen si máte dát pozor na případnou nabubřelost a nadutost, že se vše daří. Co se týká financí, ukazují se opožděné zisky, ale finance vcelku dobré. Snažte se myslet pozitivně.
Býk: Milí býci, měsíc listopad bude pro Vás ve znamení intuice, předtuchy, vize. Projeví se Vaše skrytá síla, moudrost, trpělivost. V práci se ukazuje trpělivé plnění úkolů. Při rozhodování naslouchejte své intuici, pocitům, jinak hrozí náladovost, nebo stálá změna názorů. Pokud jde o práci: "To co děláte, cítíte, že je toto pravé poslání?", pokud ne, změňte svůj obor nebo práci. Používejte v komunikaci s ostatními vnitřní intuici a to, jaké pocity z jednání s ostatními máte a řiďte se podle toho. Máte dar zachytit i to, co nebylo vysloveno a jestli ostatní něco tají nebo lžou.
Blíženci: Milí blíženci, snažte se udržet v pozitivním myšlení, pak k Vám má šanci přijít štěstí, nečekané a velké příležitosti. Budete mít radost a budete pociťovat vnitřní bohatství. Ukážete svoji otevřenost, harmonii. Můžete pak prožívat mystérium lásky, spokojenost. Je šance na všechny formy lásky - partnerské, milenecké, rodičovské, bezpodmínečné a podobně. Přijdou k Vám konkrétní úspěchy. Budete mít šanci najít své pravé poslání. V komunikaci budete sami sebou a budete mít tendence blýsknout se před druhými.
Rak: Měsíc listopad bude pro Vás milí raci ve znamení pokračování předchozího měsíce a to v oblasti morálky, odvahy, podnikavosti, sebevědomí, radosti z rizika. Projeví se Vaše ctižádost. Přijde k Vám dobrá zpráva či rada. Ukážete úspěšnost, silnou vůli, víru v sebe. V práci budou věci i záležitosti v pohybu. Ukážete přesvědčivé a sebevědomé vystupování, organizační talent, angažovanost. Jen si dejte pozor na pádlování proti "proudu". Vaše komunikace bude otevřená, přímá a přesvědčivá. Budete vědět, co chcete sdělit a jak by věci podle Vás měly vypadat.
Lev: V tomto měsíci k Vám milí lvíčci může přijít náhlá změna, bolestivá událost, přijde očistná bouře, nemilé a nečekané překvapení, radikální změna, rozpad starého. A to přichází vždy proto, aby mohlo přijít něco nového - lepšího. Vaše představy o práci se začnou měnit, jistoty se rozpadnou. V komunikaci s ostatními utrpíte nějaké otřesy a nemilé zprávy, s okolím nebudete vycházet nejlépe. Je pro Vás vhodné změnit svůj dosavadní projev. Nechte rozpadnout to, co se již rozpadá a nesnažte se ani nic zachránit. Může pak k Vám přijít noc lepšího.
Panna: Malé panenky, v tomto měsíce spíše odpočívejte a dělejte si samy sobě radost. Přijdou k Vám také životní zkušenosti, útrpné životné období. Budete nuceny učinit rozhodný závěr a škrt. Je možná v práci orientace novým směrem. Mějte na mysli, že hádky a nepříjemné diskuse nikam nevedou, vzdejte to. Ukončete a přerušte to, co Vás sužuje a ničí. Vzdejte se "někoho-něčeho", nikam to nevede. Jinak by Vám to přineslo krajní hranice, nervové vypětí až zhroucení se. Ono zase bude dobře.
Váhy: Milé váhy, listopad Vám přináší nutnost opustit přežité nebo to, co nefunguje, aby se uvolnilo místo pro něco nového. Může se jednat i o konec "osvobozující", jindy konec bolestivý. Je možnost ukončení práce či podnikání anebo ukončení projektů. V komunikaci skončí něco co již nemůže fungovat, ukazuje se změna v komunikaci a trucování, odmlčení se. Nechte věci a záležitosti dojít do konce a odejděte. Vzdejte se toho, co je již přežité. Dejte si pozor na možnost náhlé změny fyzického stavu.
Štír: Milí štíři, když dokážete udržet si pozitivní myšlení, tak k Vám přijde v tomto měsíci listopadu radost ze života, hojnost, uzdravení či šťastné shledání. Budete mít šanci k navazování užitečných obchodních kontaktů. Je pro Vás vhodné změnit jisté návyky v jednání s druhými, pokud cítíte, že redakce a chování od druhých Vám vadí. Nezapírejte své touhy po čemkoliv či po komukoliv. Ve financích bude třeba uskrovnění se. Budete mít malé peníze, možná přijde i finanční výpomoc.
Střelec: V tomto měsíci k Vám může přijít výzva k "boji". Přijde situace, kde si budete měřit své síly. Dojde k prozkoušení si svých vlastních schopností. Budete mít chuť útočit a překračovat hranice. Budete mít blokovanou energii, přijdou úzkosti, potíže. V práci přijde problém, který bude nutno zvládnout, ale je šance na jeho vyřešení. Jsou možné rozdílné obchodní zájmy. Projeví se Vaše ctižádostivé angažování se. Budete si vybojovávat "nové území". Hlavně si dejte pozor na případné porušení smlouvy.