Každý měsíc zde budou pro Vás aktualizace horoskopů na nadcházející období.

Jak se horoskop sestavuje?

Na každé znamení si vyložím tarotové karty a díky nim získám odpověď, co Vám přinese nadcházející měsíc a jak se Vám bude dařit.

Jaké jsou druhy horoskopů?
Horoskopy můžeme dělit dle doby na kterou vykládáme: denní, týdenní, měsíční, roční atd…?
Dále také dle toho na co se zaměřují: všeobecný, zdravotní, finanční, partnerský apod.?
Zde naleznete horoskop pro jednotlivá znamení, všeobecně zaměřený na období jednoho měsíce. Pokud byste měli zájem o jakýkoliv další horoskop, napište na email: karty-kartouskova@seznam.cz a domluvíme se na jeho vypracování.Horoskop na LEDEN 2021


Kozoroh: Milí kozorozi stejně jako, dávám horoskop nejdříve pro nás. V měsíci lednu si dejte pozor na ulpění v čemkoliv. Buďte opatrní v oblasti závislostí, pokušení, lpění, ulpění v materiál-nu. Dojde ke zkouškám Vaší osobní vůle. Může se projevit Vaše smyslnost, přílišná náruživost, nebezpečná sexualita. Buďte pevní ve svých prioritách. Bude se jednat jen o zkoušky osudu. Projeví se realita v komunikaci. Bude třeba přijmout ostatní takové, jací skutečně jsou. Vše budete říkat tak, jak to budete vidět či cítit. Důvěřujte, ale i prověřujte. Dejte si pozor na iluze, sliby a lichocení.
Vodnář: Milí vodnáři, v měsíci lednu můžete pociťovat strach ze ztráty, bezradnost, frustraci. Budete mít pocit, že se Vám nic nedaří. Budete se cítit opuštění, netrpěliví, budete mít obavy. Budete pociťovat sklíčenost, nejistotu. Bude nutné opustit dosavadní myšlení "na jistotu". V práci Vám bude chybět perspektiva. Ukazuje se nejistota pozice, případně práce na nepovedených projektech (za ostatní). Jsou možné obavy o ztrátu místa, možnost finančních ztrát, neúspěchy při zkouškách. Budou nutné změny v zaměstnání. Hledejte nový směr ve svém životě. Zase bude dobře.
Ryby: Milé rybičky v měsíci lednu k Vám přijdou příležitosti i šance, jen případná náladovost může vše zkazit. Dejte si pozor na provokace, neklid, hádavost, nervozitu, spor, přineslo by Vám to konflikty, spory. Jsou možné konflikty na pracovišti, boje o pozice, rebelie, nevraživost, slovní útoky, výtky od nadřízených, neshody s obchodními partnery, přinesly by Vám konec Vaší činnosti. Vaše komunikace bude neklidná, podrážděná, dejte si pozor na svoji pusu. Používejte zdravý selský rozum a dejte si pozor na náladovost, kritiku a útočnost.
Beran: Leden bude pro Vás milí beránci ve znamení zábavy, radosti. Budete se snažit žít příjemný život. Budete mít pocity naplnění a spokojenosti. Přijde dobrý pocit ze života, duševní zotavení se. Bude třeba dohledat vlivy z minulosti, které Vám způsobily pocity smutku (dětství, rodinné programy a jiné vlivy). Můžete pociťovat v práci velkou tvůrčí sílu. Budete mít radost z práce. Přijdou potěšitelné úkoly. Nevracejte se v myšlenkách do minulosti, udělejte za ní tlustou čáru a uzavřete ji. Budete mít radost z komunikace.
Býk: Leden Vám býci přináší stabilitu, řád, jistotu, zodpovědnost, přímočarost, pragmatismus, sílu činu. Jen si dejte pozor na puntičkářství a panovačnost - zneužívání moci. Projeví se Vaše spolehlivost. V práci se ukazuje stabilita, jasné struktury, realizace plánů. Budete mít šanci na vedoucí pozici, kde bude třeba disciplína a vytrvalost. Budete mít šanci na místo s velkou autoritou a zodpovědností - záleží jen na Vaší píli. Zachovejte si zdravý smysl pro realitu a zodpovědnost a ponechejte si svoji vlastní zodpovědnost a nepřebírejte ji za druhé.
Blíženci: Milí blíženci, měsíc leden Vám přináší naději, slávu, úspěch, budete mít štěstí ve všem. Projeví se Vaše moudrost. Nastane konec utrpění a neúspěchu. Přichází k Vám šťastný osud. Vše dopadne dobře ve Váš prospěch. Ukazuje se šance na uzdravení, zdar a štěstí. V práci přijdou slibné a zdařilé projekty. Dojde k následování svého poslání. Ukazuje se začátek slibné kariéry, jistota a důvěra v to, co budete dělat. Je možnost začátku perspektivní dráhy. Veškeré jednání a obchodní styky budou úspěšné.
Rak: V měsíci lednu budete milí ráčci vyhledávat samotu, ústraní. Nastolíte si nové priority. Dojde k přehodnocování života. V práci se ukazuje pouze přechodný ústup do vyjasnění konfliktu. Budete mít šanci rozpoznat a jít za svým posláním, jít si vlastní cestou. Je možný ústup z profesního života. Budete mít šanci pracovat na vlastním projektu dle svých představ a plánů. Přemýšlejte o smyslu života. Jen si dejte pozor na případné odcizení, izolaci a zatvrzelost a nepřátelství k životu. Je třeba zastavit se odpočinout si.
Lev: Měsíc leden Vám přináší dobré zprávy, odměnu za vykonané úsilí, optimismus, vítězství, novinky, slávu, pozitivní události. Vaše snahy budou korunovány úspěchem. V práci dojdete k uznání, dostaví se povzbuzující úspěch, zdařilý závěr. Přijdou dobré obchody i kontakty. Ukazuje se možný skok v kariéře, vyznamenání, zvýšení platu. Bude se Vám dařit dobře. Ukazují se výborně složené zkoušky. Vaše komunikace bude bezproblémová. Budete mít dobré vztahy. Případné potíže se vyjasní a vyřeší.
Panna: Leden Vám milé panny přináší přirozený konec, rozloučení. Bude nutné opustit přežité nebo to, co nefunguje, a to proto, aby se uvolnilo místo pro něco nového. Může se jednat i o konec "osvobozující" - jindy konec bolestivý. Buďte opatrní v oblasti zdraví. Jsou možné náhlé změny stavu, fyzické potíže. Zřejmě bude nutné ukončení dosavadní činnosti v klidu a míru, ukazuje se možnost ukončení práce či podnikání anebo ukončení projektu. Nechte věci a záležitosti dojít do konce. Odejděte a vzdejte se toho, co je již přežité.
Váhy: Měsíc leden bude pro Vás milé váhy ve znamení morálky, odvahy, podnikavosti, sebevědomí, radosti z rizika. Projeví se Vaše ctižádost. Přijde k Vám dobrá zpráva či rada. Přijde k Vám bohatství, úspěšnost, projeví se Vaše silná vůle. Budete mít víru v sebe. Dojde k velkému zrání Vaší osobnosti. V práci budou věci a záležitosti v pohybu. Budete mít sebevědomé a přesvědčivé vystupování. Prokážete podnikavost, organizační talent, angažovanost. Budete mít silnou motivaci, vedoucí postavení, budete dynamičtí. Jen si dejte pozor na případné pádlování proti "proudu".
Štír: Milí štíři, co jste zaseli, to také sklidíte. Ukazuje se mi u Vás stabilita, zodpovědnost za svůj život a za své činy. Dostanete od života jen to, co jste vyslali, to se Vám také vrátí zpět (dobré či zlé). Nastoupí naprostá spravedlnost osudu. Pokud budete mít pocity křivdy, budou to jen Vaše zkreslené pohledy na situaci. Dejte si pozor na iluze. V lednu bude třeba upřesnit si své profesní cíle. Projeví se Váš dobrý úsudek na věc. Ukazují se vyrovnané bilance, férové smlouvy a dohody. Pozor na své jednání, pokud bude založeno na klamání okolí i sami sebe, na nepoctivých praktikách, tak ztroskotáte.
Střelec: Měsíc leden bude pro Vás milí střelci ve znamení aktivity, vůle, koncentrace, životní síly, síly prosadit se. Dojde k dosažení Vaši cílů. Projeví se Vaše silné charisma, budete mít dobrou komunikaci. V práci bude třeba chopit se iniciativy. Můžete dojít k úspěšnému vykonání zkoušek a pohovorů. Budete mít chytré jednání. Ukazuje se šance být nejlepší, předčit ostatní. Budete mít šance na dobré příležitosti. Cokoliv se rozhodnete zahájit, budete mít šanci být v tom úspěšní.