Každý měsíc zde budou pro Vás aktualizace horoskopů na nadcházející období.

Jak se horoskop sestavuje?

Na každé znamení si vyložím tarotové karty a díky nim získám odpověď, co Vám přinese nadcházející měsíc a jak se Vám bude dařit.

Jaké jsou druhy horoskopů?
Horoskopy můžeme dělit dle doby na kterou vykládáme: denní, týdenní, měsíční, roční atd…?
Dále také dle toho na co se zaměřují: všeobecný, zdravotní, finanční, partnerský apod.?
Zde naleznete horoskop pro jednotlivá znamení, všeobecně zaměřený na období jednoho měsíce. Pokud byste měli zájem o jakýkoliv další horoskop, napište na email: karty-kartouskova@seznam.cz a domluvíme se na jeho vypracování.Horoskop na LEDEN 2022


Kozoroh: Milí kozorozi stejně jako já, udělám nejprve pro nás předpověď. V měsíci lednu nás čeká úspěch, štěstí, radost, moudrost, otevřenost srdce. Projeví se naše sebedůvěra, schopnost vcítit se do ostatních. V práci se ukazuje klid a ujasňování si svých cílů, otevřená komunikace. Neměli bychom zůstávat pasivními. Je možná umělecká inspirace i směr (umění, hudba, esoterika, literatura, sdělovací prostředky). V komunikaci budete vnímaví a citliví. Je důležité dobré vyjadřování toho co opravdu cítíte. Nebojte se být otevřenější a přístupnější. Hlavně si dejte pozor na pasivitu. Ukazuje se příznivá finanční situace.
Vodnář: Leden Vám milí vodnáři přináší harmonii, šanci nalézt správnou míru a střed. Budete mít šance na vyléčení. Dojde k nacházení východisek ze zdánlivě neřešitelných situací. V práci se ukazuje klidné a vyrovnané řešení Vám zadaných úkolů, přátelské a harmonické ovzduší na pracovišti, dobrá spolupráce, pokrok, rozpuštění rozporů a překážek. Jsou možné jemné změny v komunikaci s ostatními. Zřejmě se na ostatní začnete dívat jinýma očima, či změníte úhel pohledu na věc. Snažte se teď ze sebe vydat jen to nejlepší (optimismus, lásku, vcítění se) a to k překonání případným rozporů a protikladů. Všechny způsoby násilností, které byste začali náhodou používat, by se obrátily proti Vám.
Ryby: Měsíc leden Vám milé rybičky přináší otevřenost, odvahu, intuici, bezprostřednost, moudrost. Jen si dejte pozor na lehkomyslnost, bezmyšlenkovitost, naivitu, přílišné riskování, nezodpovědnost. V práci se ukazuje čekání na to, co se bude dít. Bude chybět konkrétní směr a cíl. Je možná tvůrčí pauza, otevření se novým příležitostem a úkolům. Jen si dejte pozor na chaotické plány a nezodpovědnost. Ve vztahu k druhým budete přirození, budete mít spontánní jednání, budete upřímní. Snažte se žít v přítomnosti a věcem ponechte volný a přirozený průběh, nesnažte se nic řídit ani řešit. Dejte si pozor na lenost, nezodpovědnost, alkohol...
Beran: V lednu budete mít milí beránci slovní obratnost a dobrou výřečnost. Budete se rozhodovat rozumem a logikou. Ukazuje se dobrá koncentrace. Bude nutnost kompromisů. Buďte opatrní před vypočítavostí, lstivostí, cynismem. Je možný spor. V práci se ukazuje odhodlání, koncentrace. Budete mít šance uskutečnit své záměry a cíle. Projeví se Vaše flexibilita. Jen si dejte pozor na přetížení a vypočítavost. Budete dobře obchodně nadáni. Projeví se šance navázat užitečný kontakt. Přijdou dobré úspěchy v jednání se všemi. V komunikaci budete intenzivní, jen si dejte pozor na agresivitu, tvrdohlavost. Ujasněte si své záměry a zájmy a zbavte se iluzí. Myslete rozhodněji.
Býk: Milí býci v měsíci lednu si dejte pozor na zbytečné mrhání časem, sebeklam, podvod, nevěru, zbabělost, zákeřnost, podvádění, zpronevěru či sprostotu. Budete mít pocity marnosti, bezvýslednosti. Zřejmě přijdou momenty, kdy budete mít pocit, že to co děláte, cítíte jako ztrátu času, marnost. Bude Vám chybět motivace. Jsou možné neprůhledné obchody, machinace, zpronevěra, lsti, intriky. Dejte si pozor na případné podvody. V komunikaci se ukazuje neporozumění. Nenuťte se cokoliv vysvětlovat, bylo by to marné. Změňte způsob komunikace. Uvědomte si bezvýchodnost situace, ve které ztrácíte jen čas a ukončete to. Je nutná změna životního stylu. Ráda Vám i na dálku přes fotografii a datum narození vyčistím příčiny bloků, které Vám brání žít spokojený a šťastný život.
Blíženci: Leden Vám přináší milí blíženci naději, slávu, úspěch. Budete mít štěstí ve všem. Ukazuje se moudrost, konec utrpění a neúspěchu. Přichází k Vám šťastný osud. Vše dopadne dobře ve Váš prospěch. Ukazuje se zdar, možnost uzdravení a štěstí. V práci přijdou slibné a zdařilé projekty. Dojde k následování svého poslání. Je možnost začátku slibné kariéry. Budete mít jistotu a důvěru v to, co děláte. Přijde inspirace. Je možnost začátku perspektivní dráhy. Veškerá jednání a obchodní styky budou úspěšné. Ve Vaší komunikaci zavládne harmonie. Budete mít důvěru v sebe sami a tím bude ovlivněna komunikace s ostatními.
Rak: Milí ráčci, co jste zaseli, to i sklidíte. Přichází stabilita. Je třeba, abyste převzali zodpovědnost za svůj život a za své činy. Dostanete od života jen to, co jste vyslali, to se Vám vrátí zpět - dobré či zlé. Přijde naprostá spravedlnost osudu. Pokud budete mít pocity křivdy - vše je jen Váš zkreslený pohled na situaci. Dejte si pozor na iluze. Bude třeba si upřesnit cíle. Budete mít dobrý úsudek, vyrovnané bilance. Přijdou férové smlouvy a dohody. Co zasejete to sklidíte. Pozor a své jednání. Pokud bude založeno na klamání okolí i sám sebe, na nepoctivých praktikách, tak ztroskotáte. Ustupte do pozadí a ponechte věcem volný průběh.
Lev: Milí lvíčci leden Vám přináší úspěch, radost, štěstí. Budete mít šance prosadit se. Je možné vítězství. Projeví se Vaše mužská energie. Budete mít radost ze života, budete mít sílu, vitalitu, zdraví, pochopení, slávu. Je možný úspěch v práci, podnikání. Dojde k překonání potíží, ukazuje se radost z práce. Budete si dělat plány do budoucnosti. Vaše spolupráce bude dobrá. Budete mít zdravé sebevědomí. Projeví se kouzlo Vaší osobnosti pro přesvědčování druhých, cílevědomost. Budete mít pevné a definované vztahy s druhými. Vaše komunikace bude přímá, otevřená, nekomplikovaná. Sebevědomě usilujte o vrchol a vysoký cíl.
Panna: Odvaha, vitalita, radost ze života k Vám v lednu přichází milé panny. Ukazuje se vášeň, tělesná síla a zdraví. Nepotlačujte své pocity. V práci se ukazuje odvaha a podnikavost. Dojde k realizování plánů. Ukazuje se období tvořivosti. Budete mít velkou motivaci, radost, úspěch, angažovanost, kreativitu. V komunikaci se projeví vaše společenskost. Budete vyzařovat velké množství energie. Jsou možné vášnivé a živé rozhovory. Jen si dejte pozor na dramatičnost a přehánění. Vložte veškerou energii a pozornost do toho, co se děje a zkuste rozproudit události svým nadšením. Jen si dejte pozor na své vlastní sobecké požitkářství a na případné pošlapávání hodnot u ostatních svým chováním.
Váhy: V lednu spíše milé váhy odpočívejte. Věnujte se sami sobě a dělejte si radost. V měsíci lednu jinak budete mít pocity strachu ze ztráty, bezradnost, frustraci, nic se Vám nebude dařit. Měli byste pocity opuštěnosti, projeví se Vaše netrpělivost, obavy, sklíčenost. Snažte se opustit dosavadní myšlení na "jistotu". V práci Vám bude chybět perspektiva. Je možnost práce na nepovedených projektech ( za ostatní). Vaše komunikace bude zablokovaná. Bude Vám činit potíže jednat, projeví se neklid. Hledejte nový směr ve svém životě a nezaplétejte se do bezvýchodného příběhu. Ráda Vám vyčistím příčiny bloků ve Vašem životě a to přes fotografii a datum narození a to v Praze nebo na dálku.
Štír: Milí štíři měsíc leden Vám přináší stojaté vody, zdánlivý klid, klid před bouří, nucenou pauzu. Dojde ke sbírání sil. Je možný smutek, izolace, rezignace. Budete mít znemožněné aktivity. Bude třeba přerušit veškeré aktivity. Ukazuje se krátká práce, nucená dovolená. Budete mít pocity chybějící perspektivy. Odložte konflikty, jednání i důležitá řešení. Veškeré tyto aktivity by způsobily velkou pohromu. Bude nutnost přestávky, klidu a odpočinku. Budete mít poraženecký postoj. Nebude možné dosáhnout žádných dohod. Ukazuje se nudná komunikace bez zájmu. Přijměte to, co se děje jako realitu a bez boje vyčkejte.
Střelec: Leden bude pro Vás milí střelci ve znamení morálky, odvahy, podnikavosti, sebevědomí, radosti z rizika. Projeví se Vaše ctižádost. Přijde dobrá zpráva či rada. Ve výjimečných případech je možnost dědictví, bohatství. Budete úspěšní. Projeví se Vaše silná vůle, víra v sebe. Dojde k velkému zrání Vaší osobnosti. V práci budou věci i záležitosti v pohybu. Budete mít přesvědčivé a sebevědomé vystupování. Ukazuje se podnikavost a silná motivace. Ukážete organizační talent, angažovanost. Jen si dejte pozor na případné pádlování proti "proudu". Vaše komunikace bude otevřená, přímá a přesvědčivá. Budete vědět, co chcete sdělit a jak by věci podle Vás měly vypadat.