Každý měsíc zde budou pro Vás aktualizace horoskopů na nadcházející období.

Jak se horoskop sestavuje?

Na každé znamení si vyložím tarotové karty a díky nim získám odpověď, co Vám přinese nadcházející měsíc a jak se Vám bude dařit.

Jaké jsou druhy horoskopů?
Horoskopy můžeme dělit dle doby na kterou vykládáme: denní, týdenní, měsíční, roční atd…?
Dále také dle toho na co se zaměřují: všeobecný, zdravotní, finanční, partnerský apod.?
Zde naleznete horoskop pro jednotlivá znamení, všeobecně zaměřený na období jednoho měsíce. Pokud byste měli zájem o jakýkoliv další horoskop, napište na email: karty-kartouskova@seznam.cz a domluvíme se na jeho vypracování.Horoskop na ŘÍJEN 2021


Kozoroh: Milí kozorozi stejně jako já, připravila jsem pro nás horoskop jako první. :) Měsíc říjen nám přináší radost, bezstarostnost, vděčnost. Budete prožívat štěstí, spokojenost, vděk a radost ze života. Dojde k plodné výměně. Je možnost nadbytku, přetékající hojnosti. V práci se ukazují potěšitelné obchody, dobrá spolupráce, radost z práce. Přijdou slibné projekty, smlouvy s dobrými vyhlídkami. Můžete složit zkoušky s úspěšností, či můžete získat zajímavou práci, místo. Dojde ke zvýšení platu nebo uzavření zajímavého obchodu. Ukazuje se příjemné pracovní ovzduší.
Vodnář: V měsíci říjnu buďte obezřetní milí vodnáři ohledně iluzí a nejasností. Dejte si pozor před slabostí a požitkářstvím. Budete mít šanci na nečekanou pomoc, ale jen v tom případě, jste-li ochotni se vzdát zbytečných nadějí a iluzí. Zkoncentrujte se na jediný realistický cíl. Dejte si pozor na workoholismus, nečisté a nečestné obchodování či chybné spekulace. Nestavte si vzdušné zámky a hlavně pozor na nepoctivé chování. Je možná přílišná upovídanost o ničem, přílišná benevolence k druhým, až to hraničí s překračováním hranic, jak u sebe sami, tak i vůči ostatním. Pečujte o ledviny, játra a střeva.
Ryby: V měsíci říjnu k Vám milé rybičky přichází slovní obratnost a dobrá výřečnost. Budete se rozhodovat rozumem a logikou. Budete mít dobrou koncentraci a bude třeba kompromisů. Buďte opatrní před vypočítavostí, lstivostí, cynismem, sporem. Je možný i právní spor. Proto vše v klidu analyzujte a jednejte s rozvahou. V práci se ukazuje odhodlání, koncentrace. Budete mít šanci uskutečnit své záměry a cíle, ukazuje se flexibilita. Pozor si dejte na případné přetížení a vypočítavost. Jste dobře obchodně nadáni. Budete mít šanci navázat užitečný kontakt. Budete mít dobré úspěchy v jednání se všemi.
Beran: Milí beránci, v měsíc říjnu budete pociťovat sebedůvěru, víru v budoucnost, přijde příznivý průběh nějaké události. Bude třeba provést nutné změny v životě. Dojde k hledání smyslu života a pravdy. Pokud pociťujete strachy, úzkosti a obavy, ráda Vám je vyčistím a to v Praze a nebo na dálku přes datum narození a fotografii, kterou mi pošlete. V práci se ukazuje hledání smysluplné práce a uspokojující činnosti. Práce je pro Vás pravým poslání. Budete mít důvěru ve své schopnosti. Je vhodné sebevzdělání se, absolvování kurzů a seminářů pro osobní rozvoj. Hledejte nové cesty a změny v životě skrze vyšší poznání.
Býk: Měsíc říjen bude pro Vás milí býčci ve znamení otevřenosti, odvahy, intuice, bezprostřednosti, moudrosti. Jen si dejte pozor na případnou lehkomyslnost, bezmyšlenkovitost, naivitu, přílišné riskování, nezodpovědnost. V práci se ukazuje čekání na to, co se bude dít. Je šance otevřít se novým příležitostem a úkolům. Jen si dejte pozor na chaotické plány. Ve vztazích budete srdeční, otevření. Vaše komunikace bude otevřená, přirozená. Budete mít spontánní jednání. Snažte se žít v přítomnosti a věcem ponechte volný a přirozený průběh, nesnažte se nic řídit ani řešit. Odpočívejte a věnujte se sami sobě. :)
Blíženci: Blíženci v tomto měsíci říjnu budete pociťovat úspěch a touhu pro úspěchu. Ukazuje se vítězství, velkorysost, tolerance, materiální zisky, potěšitelný vývoj. Budete ochotni pomáhat ostatním. V práci se ukazuje šance na dosažení úspěchu, plodná spolupráce, dobrá finanční situace, úspěch, slibují nový začátek. Plány se mohou vyplnit. Je zde možnost i nějaké velkorysé pomoci od někoho. Vaše komunikace je upjatá. Buď jednáte s lidmi tak, aby byl klid a po jejich, pak jste nepoctiví vůči sobě. Ukazuje se u Vás strach z přímé, otevřené až tvrdé komunikace. Ráda Vám vyčistím příčiny bloků v komunikaci s ostatními a to i na dálku a to přes fotografii a datum narození. Uleví se Vám. :)
Rak: Milí ráčci, měsíc říjen bude pro Vás ve znamení harmonie. Budete mít šanci nalézt správnou míru a střed. Ukazuje se také šance na vyléčení, dojde k nacházení východisek ze zdánlivě neřešitelných situací. V práci se ukazuje klidné a vyrovnané řešení Vám zadaných úkolů, přátelské a harmonické ovzduší na pracovišti, dobrá spolupráce, pokrok, rozpuštění rozporů a překážek. V komunikaci jsou možné jemné změny. Možná se na ostatní začnete dívat jinýma očima, či změníte úhel pohledu na věc. Snažte se teď ze sebe vydat jen to nejlepší, optimismus, lásku, vcítění se.
Lev: Říjen Vám milí lvíčci přináší úspěch, štěstí, radost, moudrost, otevřenost srdce, intuici, sebedůvěru. Budete mít schopnost vcítit se do ostatních. V práci a ukazuje klid a ujasňování si svých cílů, otevřená komunikace. Hlavně nezůstávejte pasivními. Je možná umělecká inspirace i směr, umění, hudba, esoterika, literatura, sdělovací prostředky. Ve vztazích si dejte pozor na případnou nevěru a záletnost. V komunikaci budete vnímaví a citliví. Může se projevit i plachost a stydlivost. Může být i problém ve vyjadřování toho, co cítíte. Nebojte se být otevřenější a přístupnější.
Panna: Milé panny, měsíc říjen bude u Vás ve znamení úspěchu, radosti, štěstí. Budete mít šanci prosadit se. Ukazuje se vítězství, radost ze života, síla, vitalita, zdraví, pochopení. Je možný úspěch v práci, podnikání, překonání potíží. Budete mít radost z práce, plány do budoucnosti si budete tvořit. Ukazuje se dobrá spolupráce, zdravé sebevědomí. Kouzlo Vaší osobnosti se projeví a to pro přesvědčování druhých. Budete mít pevné a definované vztahy s druhými. Vaše komunikace bude přímá a otevřená, nekomplikovaná. Sebevědomě usilujte o vrchol a vysoký cíl. Žijte v životě to, co je skutečně Vaše a ne role a představy o tom, jak by se mělo. :)
Váhy: Říjen milé váhy ukazuje stojaté vody, zdánlivý klid, klid před bouří, nucenou pauzu. Dojde ke sbírání sil. Je třeba odpočívat a plánovat si budoucnost. Budete mít pocit chybějící perspektivy. Odložte konflikty, jednání i důležitá řešení. Veškeré tyto aktivity by způsobily velkou pohromu. Bude nutnost přestávky, klidu a odpočinku. Budete mít poraženecký postoj. Nebude lehké dosáhnout dohod. Ukazuje se nudná komunikace bez zájmu. Přijměte to, co se děje jako realitu a bez boje vyčkejte. Věnujte se sobě a pečujte o své fyzické i psychické zdraví. Jinak by Vás tělo zastavilo nemocí.
Štír: Mílí štíři, budete mít pocit, že jste uvízli na místě. Jdou k Vám nepříjemné, ale nutné změny. Bude se jednat o zkoušky trpělivosti. Hlavně pozor na pasivitu, ta by mohla přivodit i nemoc. V práci Vás čekají skličující úkoly, nedostatečný úspěch, chybějící perspektiva do budoucnosti. Je možné přešlapování na místě. Projekty váznou, bude nutno změnit myšlení. U některých jedinců bude i možnost dobrovolně opustit zaměstnání či směr podnikání (je-li stagnace). Dělá-li Vám potíže komunikovat s lidmi - pak nesrozumitelně vyjadřujete své názory. Přijměte to, co se v životě děje a snažte se v tom najít hlubší význam a souvislosti.
Střelec: Milí střelci, měsíc říjen bude u Vás ve znamení odpočinku a rekapitulace dosavadních činů. Budete mít pocity smůly, pesimismu, dojde ke ztrátě trpělivosti. Ukazuje se pomalý a zdlouhavý vývoj. Nechte věcem dostatek času k pozvolnému vývoji. Nastal čas k vyzrávání situace, nic neuspěchejte. Je zde varování před chybnými investicemi. Pozor si dejte na zklamání z brzkého výsledku. Je šance uspět, ale tvrdou prací, píli a trpělivostí. Nebojte se vyjádřit své pocity nebo názory a buďte sami sebou. Ovládá-li Vás strach, zkuste to změnit. Ráda Vám s tím pomohu a vyčistím příčiny strachů a to i na dálku přes fotografii a datum narození.