Každý měsíc zde budou pro Vás aktualizace horoskopů na nadcházející období.

Jak se horoskop sestavuje?

Na každé znamení si vyložím tarotové karty a díky nim získám odpověď, co Vám přinese nadcházející měsíc a jak se Vám bude dařit.

Jaké jsou druhy horoskopů?
Horoskopy můžeme dělit dle doby na kterou vykládáme: denní, týdenní, měsíční, roční atd…?
Dále také dle toho na co se zaměřují: všeobecný, zdravotní, finanční, partnerský apod.?
Zde naleznete horoskop pro jednotlivá znamení, všeobecně zaměřený na období jednoho měsíce. Pokud byste měli zájem o jakýkoliv další horoskop, napište na email: karty-kartouskova@seznam.cz a domluvíme se na jeho vypracování.Horoskop na ZÁŘÍ 2020


Kozoroh: Milí kozorozi stejně jako já, náš horoskop dám pro nás na první místo. :) Měsíc září přináší ochotu k převzetí zodpovědnosti. Přijdou projekty, které se vyplatí. Projeví se Vaše praktické schopnosti, jistota, smysl pro materiální hodnoty. Stoupne Vaše životní síla, ukážete zdravé libido, plodnost, smyslnost, vytrvalost. Budete se cítit v bezpečí. Budete vnímaví a srdeční, věrní, spolehliví a projeví se Váš ženský element. V práci prokážete píli+spolehlivost+vytrvalost. Věci nechte spíše udát, než-li je příliš manipulovat. V komunikaci budete vnímaví a přístupní. Budete mít dobré komunikační vazby.
Vodnář: V měsíci září si uvědomíte svou připoutanost. Budete si tvořit hranice. Dejte si pozor na strnulost, lpění na partnerovi, majetku či názorech, manipulaci. Je možná stabilita dosaženého. Budete mít přehnanou potřebu jistot, strach ze změn. V práci si dejte pozor na lpění na svou pozici či jistotách. Strnulost postojů a názorů Vám blokuje postup a vývoj vpřed. Myšlení Vás může zavést do slepé uličky. Vytvářejte si řád ve své práci či podnikání. Budou nutné změny novým směrem. V komunikaci se projeví síla a přesvědčivost, fixace na své názory, strnulost a dogma.
Ryby: V září se projeví Vaše otevřenost, odvaha, intuice, bezprostřednost, moudrost. Jen si dejte pozor na lehkomyslnost, bezmyšlenkovitost, naivitu, přílišné riskování, nezodpovědnost. V práci se ukazuje čekání na to, co se bude dít. Je vhodné otevření se novým příležitostem a úkolům. Dejte si pozor na chaotické plány a nezodpovědnost. Ve vztahu k druhým budete přirození a budete mít spontánní jednání, budete upřímní. Snažte se žít v přítomnosti a věcem ponechte volný přirozený průběh. Nesnažte se nic řídit ani řešit. Dejte si pozor na lenost, nezodpovědnost, alkohol.
Beran: Milí beránci, v září pokud možno hodně odpočívejte a věnujte se sami sobě. Navštíví Vás pesimismus, ztráta trpělivosti, vše bude mít pomalý a zdlouhavý vývoj. Nyní je čas k vyzrávání situace nic neuspěchejte. V práci se ukazuje varování před chybnými investicemi. Dejte si pozor na zklamání z brzkého výsledku. Je šance uspět, ale tvrdou prací, pílí a trpělivostí. Strach bude ovládat Vaši komunikaci. Nebojte se vyjádřit své pocity nebo názory a buďte sami sebou. Ovládá-li Vás strach, zkuste to změnit. Jen si dejte pozor na neúspěchy a lpění na tom, co už "odkvetlo".
Býk: Milí býčci, září Vám přináší pozitivní novinky, neobvyklé zprávy, nadšení, velkou chuť do života, nový začátek. Pokud máte zájem, může k Vám přijít nové povolání, nová práce, nadšení. Ukazují se nové vyhlídky na práci, začátek profesní kariéry, nové návrhy a příležitosti. Je možnost nového místa i v cizině, postup v práci. Přijde k Vám výzva k nějakému milostnému dobrodružství. Vaše komunikace bude bezproblémová. Jen si dejte pozor na snadné a časté souhlasení s druhými. Uvolněte se a nepřipouštějte si žádné starosti. Pozor na lehkomyslný a nepromýšlený návrh (neriskujte).
Blíženci: Milí blíženci, v září budete muset učinit nějaké rozhodnutí. Nastoupí jasné a logické uvažování. Neváhejte a zaujměte jasná stanoviska. Projeví se Vaše síla, odvaha, sebedůvěra, dobré analytické schopnosti. V práci dospějete k nějakému důležitému rozhodnutí. Přijde návrh nových projektů, budete mít chytrá řešení a návrhy. Dojde k plánování kariéry. Nastane bod zvratu k pozitivnímu. Ukazují se jasná a vážná rozhodnutí. Budete mít šanci změnit způsob jednání. Dojde k vyjasnění problémů. Rozhodněte se a vytrvejte, neváhejte. Jen si dejte pozor na vypočítavost a puntičkářství.
Rak: Milí raci, září Vám přináší vyváženost, zklidnění, uvolnění, mírnost, hru "fair play", mír v mysli, přijetí osudu, řešení situace. Do řešení problémů zapojte i intuici, ne jen mysl. V práci se ukazuje chytrá obchodní taktika a jednání, férové dohody. Dojde k eliminování konfliktů, ale je možná nejistota dalšího vývoje. V komunikaci se ukazuje mírnost a uvolnění, vše bude v pořádku. Přestaňte si dělat starosti a dopřejte mysli klid. Dejte si pozor na nesmiřitelnost s osudem a zdánlivý mír. Sílu a energii budete mít ve svých rukách, pozor na klíční kosti (sport, pohyb a jiné).
Lev: Milí lvíčci, přichází k Vám příhodná změna, šťastná náhoda, dobrý vývoj, chytrost, peníze budou pracovat pro Vás. Buďte vytrvalí, cokoliv se bude dít, je správné. Ukazuje se "tučný úlovek". V práci přijdou lukrativní šance, úkoly, které se vyplatí, potěšitelné změny, zvýšení platu, zisky v podnikání, finanční štěstí. Je šance uzavřít velmi úspěšný obchod, dostat žádané a výnosné místo. Budete mít dobré výsledky u zkoušek, pocit naplnění a spokojenosti. Vaše komunikace bude užitečná, ukazuje se pozitivní obrat v komunikaci s druhými. Ve všem, co v životě prožíváte hledejte pozitivní stránku. Jen pozor na možné promeškání nějakého materiálního zisku.
Panna: Měsíc září Vám milé panny přináší naději, očekávání, radost ze života, důvěru, štěstí, radost, zdraví, spokojenost, dobu radostného užívání si života, bezstarostnost. Budete mít radost z práce, štěstí při obchodování, ukazují se příznivě uzavřené smlouvy. Práce Vás bude bavit, vše půjde lehce od ruky. Jen si dejte pozor na zdravou mez vztahů v práci, aby nebyly překročeny hranice žoviálnosti a bratříčkování. Budete v komunikaci hovorní a sdílní. Budete mít chuť i sílu ke komunikaci. Jen si dejte pozor na nabubřelost a nadutost, že se vše daří. Pozor na endokrinní systém.
Váhy: Milé váhy, září bude pro Vás ve znamení věnování se sami sobě. Dělejte si každičký den byť malou radost. Pohlaďte se, buďte s lidmi, které máte rádi, mějte se rádi. Tento měsíc Vám přináší zablokovaný vývoj, možné potíže s autoritami okolo sebe (rodič - nadřízený a podobně). Můžete mít i strach ze života, pocit "svěrací kazajky". Věci Vám mohou přerůstat přes hlavu, dejte si pozor na uzavření se do sebe a tak zvané "ledové srdce". Buď potlačujete sami sebe anebo dovolujete druhým, aby Vás omezovali. Vyjádřete se, co Vám vadí. Naučte se rozeznat vlastní hranice a zodpovědné jednání.
Štír: Milí štíři, tento měsíc se opět stáhněte více do sebe a k sobě. Choďte na místa, která máte rádi, kupte si, co máte rádi, mějte se rádi. Měsíc září Vás bude zkoušet z trpělivosti a bude Vám dávat zkoušky. Jestli je zvládnete, budete v pohodě. Pokud ne, můžete se cítit smutní a pociťovat těžké zkušenosti. Bude nutné učinit nějaký rozhodný závěr a škrt. Mějte na mysli, že hádky a nepříjemné diskuze nikam nevedou, vzdejte to. Ukončete a přerušte to, co Vás sužuje a ničí. Vzdejte se "někoho-něčeho", nikam to nevede. Ráda Vám vyčistím Vaše strachy, obavy a úzkosti.
Střelec: Měsíc září Vám milí střelci přináší úspěch a touhu po úspěchu, vítězství, velkorysost, toleranci, materiální zisky, potěšitelný vývoj, ochotu pomáhat ostatním. V práci máte šanci na dosažení úspěchu. Ukazuje se plodná spolupráce, dobrá finanční situace, úspěch, slibující nový začátek. Plány se mohou vyplnit. Je možná podpora, možnost i nějaké velkorysé pomoci od někoho. Vaše komunikace není otevřená, je upjatá. Buď jednáte s lidmi tak, aby byl klid a po jejich, pak jste nepoctiví vůči sobě. Ukazuje se strach z přímé a otevřené až tvrdé komunikace.