Každý měsíc zde budou pro Vás aktualizace horoskopů na nadcházející období.

Jak se horoskop sestavuje?

Na každé znamení si vyložím tarotové karty a díky nim získám odpověď, co Vám přinese nadcházející měsíc a jak se Vám bude dařit.

Jaké jsou druhy horoskopů?
Horoskopy můžeme dělit dle doby na kterou vykládáme: denní, týdenní, měsíční, roční atd…?
Dále také dle toho na co se zaměřují: všeobecný, zdravotní, finanční, partnerský apod.?
Zde naleznete horoskop pro jednotlivá znamení, všeobecně zaměřený na období jednoho měsíce. Pokud byste měli zájem o jakýkoliv další horoskop, napište na email: karty-kartouskova@seznam.cz a domluvíme se na jeho vypracování.Horoskop na SRPEN 2019


Kozoroh: V tomto měsíci milí kozorozi může přijít náhlá a nečekaná změna. Dojde k rozpadu starého. A to je vždy proto, aby mohlo přijít něco nového. Vaše představy o práci se začnou měnit. Staré jistoty se zatřesou a rozpadnou, přestane fungovat nefungující. V komunikaci s ostatními můžete utrpět nějaký otřes. Změňte svůj dosavadní projev. Nechte rozpadnout to, co se již rozpadá, nesnažte se nic zachránit. Posbírejte zkušenosti a učte se z nich. Pozor na očekávání dle Vašich představ, vedlo by ke zklamání. A to vše Vám přinese něco nového a krásného.
Vodnář: Milí vodnáři, budete nuceni učinit nějaké rozhodnutí. Nastoupí jasné a logické uvažování. Neváhejte a zaujměte jasná stanoviska. Projeví se Vaše síla, odvaha, sebedůvěra a dobré analytické schopnosti. Dospějete k nějakému důležitému rozhodnutí. Přijde návrh nových projektů, chytrá řešení a návrhy. Budete si plánovat kariéru. Dojde k bodu zvratu k pozitivnímu. Přijdou jasná a vážná rozhodnutí. Ve vztazích dojde k vyjasnění problémů a nedorozumění. Budete mít šanci změnit způsob jednání. Rozhodněte se a vytrvejte, neváhejte.
Ryby: Rybičky, přichází k Vám naděje, sláva, úspěch. Budete mít štěstí ve všem. Projeví se Vaše moudrost. Ukazuje se konec utrpení a neúspěchu. Vše dopadne dobře ve Váš prospěch. Přijde uzdravení, zdar a štěstí. V práci se ukazují slibné a zdařilé projekty. Budete následovat své poslání. Je možný začátek slibné kariéry. Budete mít jistotu a důvěru v to, co děláte. Přijde inspirace, možnost začátku perspektivní dráhy. Veškerá jednání a obchodní styky budou úspěšné. Ve Vaší komunikaci zavládne harmonie. Budete mít důvěru v sebe a ovlivní to komunikaci s ostatními.
Beran: Měsíc srpen Vám přináší dobrou náladu, harmonii, pozvání do společnosti. Budete mít šanci potkat novou lásku. Přijde naděje, klidná a láskyplná atmosféra. V práci budete mít šanci na dosažení kariéry. Ukazují se dobré vztahy i nálada na pracovišti. Může přijít i nová nabídka práce s přestěhováním se či častým cestováním. Dařit se bude zejména v umělecké činnosti a duševní činnosti, je-li Vaší pracovní profesí. To, co říkáte a slibujete, také realizujte. Jen pozor na snění, kde by zůstalo jen u slov a nekonání. Přemýšlejte o tom, co opravdu cítíte a chcete a jděte si za tím.
Býk: Milí býci měsíc srpen Vám přináší úspěch, štěstí, radost, moudrost, otevřenost srdce, intuici,sebedůvěru, schopnost vcítit se do ostatních. V oblasti práce se ukazuje klid a ujasňování si svých cílů. Komunikace bude otevřená, nezůstávejte pasivními. Přijde umělecká inspirace a to v oblasti umění, hudby, esoteriky, literatury, sdělovacích prostředcích. Budete vnímaví a citliví. Můžete mít problém ve vyjadřování toho, co cítíte. Snažte se být více otevřenější a přístupnější. Jen pozor na pasivitu a bezmoc, mohli byste se stát obětí. Zdraví by mělo být dobré.
Blíženci: Srpen Vám přináší rozvoj, intuici, starostlivost, péči, bezpečí, citový svět, plodnost, vitalitu, ctižádost, mateřskou lásku, mateřskou ženskou energii, zrod nového. Ukazují se zisky v podnikání a práci. Budete mít hojnost ve finančních zdrojích. Přijdou dobré šance pro rozvoj firmy. Budete mít cit pro dobré obchody. Mohou přijít nové pracovní podmínky, nová dráha, nový směr, nová práce, budete-li chtít. V komunikaci budete soucitní, budete umět vcítit se, poskytnout ostatním pohodlí, útěchu a péči. Jen si dejte pozor, abyste nečinili na svůj vlastní úkor.
Rak: V tomto měsíci k Vám přichází morálka, odvaha, podnikavost, sebevědomí, radost z rizika, ctižádost, dobrá zpráva či rada. Projeví se Vaše silná vůle, víra v sebe. Dojde k velkému zrání Vaší osobnosti. V práci budou věci i záležitosti v pohybu. Ukazuje se přesvědčivé a sebevědomé vystupování, podnikavost, silná motivace, organizační talent, angažovanost, dynamičnost. Jen si dejte pozor na pádlování proti "proudu". Vaše komunikace bude otevřená, přímá a přesvědčivá. Budete vědět, co chcete sdělit a jak by věci podle Vás měly vypadat.
Lev: V tomto měsíci Vás čeká přirozený konec, rozloučení. Bude nutnost opustit přežité nebo to, co nefunguje. A to proto, aby se uvolnilo místo pro něco nového. Může se jednat i o konec "osvobozující". V komunikaci skončí něco, co již nemůže fungovat. Ukazuje se změna v komunikaci s ostatními, ne-komunikace a trucování, odmlčení se. Nechte věci a záležitosti dojít do konce. Odejděte či vzdejte se toho, co je již přežité. Jinak by Vám to přineslo nebezpečnou situaci, náhlou změnu stavu, případně fyzické potíže. Je možnost ukončení projektu.
Panna: Milé panny přichází ulehčení, změna, proměna. Jen si dejte pozor na nerozhodnost, stálé změny a kolísavost a bezpáteřnost, marnivé utrácení a lehkovážná rozhodnutí. Ukazuje se období změn v práci, možná změna místa či povolání a to z důvodu nového růstu, budete-li chtít. Bude třeba stabilizovat dosažené. Zřejmě se budete přizpůsobovat v pracovním kolektivu. Projeví se Vaše obratnost. Budete mít šanci osvobodit se od náročné práce. V komunikaci proběhne změna, které se nebraňte. Pozor na stále měnící se stanoviska.
Váhy: Milé váhy, v tomto měsíci se ukazuje ustrnutí na místě. Přijdou nutné změny, zkoušky trpělivosti. V práci bude vhodné změnit myšlení a v případě nespokojenosti se ukazuje možnost i dobrovolně opustit zaměstnání či směr podnikání (je-li stagnace). Komunikace s lidmi Vám bude dělat potíže. Nesrozumitelně budete vyjadřovat svoje názory. Přijměte to, co se Vám v životě děje a snažte se v tom najít hlubší význam a souvislosti a pochopit, co se máte naučit z těchto případných potíží. Hlavně si dejte pozor na rezignaci. Odpočívejte a dělejte si radost. Zase bude dobře.
Štír: Co jste zaseli, to nyní budete sklízet. Ukazuje se stabilita, zodpovědnost za svůj život a za své činy. Dostanete od života jen to, co jste vyslali, to se Vám vrátí zpět (dobré či zlé). Přichází naprostá spravedlnost osudu. Budete-li mít pocity křivdy, půjde jen o Váš zkreslený pohled na situaci. Dejte si pozor na iluze. V práci si upřesníte své profesní cíle. Ukazuje se dobrý úsudek, vyrovnané bilance, férové smlouvy a dohody. Pozor na své jednání, pokud by bylo založeno na klamání okolí i sami sebe, na nepoctivých praktikách, tak byste ztroskotali. Neposuzujte nic a nikoho. Ustupte do pozadí.
Střelec: V měsíci srpnu se ukazuje stabilita, řád, jistota, zodpovědnost, přímočarost, pragmatismus, síla činu. Jen si dejte pozor na puntičkářství a panovačnost, zneužívání moci, projeví se Vaše spolehlivost. V práci dojde k realizaci plánů, budete mít šanci na vedoucí pozici. Bude třeba disciplíny a vytrvalosti. Budete mít šanci na místo s velkou autoritou a zodpovědností, záleží jen na Vaší píli. Ve vztazích si dejte pozor na převzetí role "rodič a dítě", pozor na strnulost, za ztrátu iluzí ve vztahu, silnou autoritativnost a majetnické sklony. Zachovejte si zdravý smysl pro realitu a zodpovědnost.