Každý měsíc zde budou pro Vás aktualizace horoskopů na nadcházející období.

Jak se horoskop sestavuje?

Na každé znamení si vyložím tarotové karty a díky nim získám odpověď, co Vám přinese nadcházející měsíc a jak se Vám bude dařit.

Jaké jsou druhy horoskopů?
Horoskopy můžeme dělit dle doby na kterou vykládáme: denní, týdenní, měsíční, roční atd…?
Dále také dle toho na co se zaměřují: všeobecný, zdravotní, finanční, partnerský apod.?
Zde naleznete horoskop pro jednotlivá znamení, všeobecně zaměřený na období jednoho měsíce. Pokud byste měli zájem o jakýkoliv další horoskop, napište na email: karty-kartouskova@seznam.cz a domluvíme se na jeho vypracování.Horoskop na PROSINEC 2019


Kozoroh: Milí kozorozi nyní se projeví Vaše vnitřní síla. Něčím namáhavým jste prošli a máte čas na odpočinek. Přichází k Vám důvěra, úspěch, vitalita, chuť podnikat. A je možný konec "tichého vztahu" či nějaké námahy anebo nepříznivých okolností. Budete upřimní v práci i ke svému přesvědčení. Ukazují se užitečné kontakty, mnohoslibná obchodní spojení, příznivé perspektivy, dobrý postup vpřed, podpora, finanční úspěch, vnitřní jistota a optimismus. Ve vztazích nastoupí upřímnost a přirozenost, harmonie. V komunikaci budete upřimní, budete sami sebou a budete důvěřovat ostatním lidem.
Vodnář: Měsíc prosinec bude pro Vás ve znamení aktivity, vůle, koncentrace, životní síly, síly prosadit se, dojde k dosažení svých cílů. Projeví se Vaše silné charisma a dobrá komunikace. Je pro Vás vhodné se v práci chopit iniciativy. Je šance úspěšně vykonat zkoušky a pohovory. Nastoupí chytré jednání. Máte šanci být nejlepší a předčit ostatní. Budete mít i šance na dobré příležitosti. Cokoliv se rozhodnete zahájit, budete mít šanci v tom být úspěšní. Dojde k zlepšení v práci a podnikání. Jsou možné nové začátky. Ve vztazích dobrá komunikace pomůže vyřešit případné potíže. Jen si dejte pozor na přílišnou výřečnost, kličkování a vynucování si "svého" nátlakem a cílenou manipulací.
Ryby: V tomto měsíci vás čeká úspěch a touha po spěchu, vítězství, velkorysost, tolerance, materiální zisky, potěšitelný vývoj. Budete ochotni pomáhat ostatním. V práci máte šanci na dosažení úspěchu, ukazuje se plodná spolupráce, dobrá finanční situace, úspěch, slibující nový začátek. Vaše plány se mohou vyplnit, je i možnost nějaké velkorysé pomoci od někoho. Ve vztazích nastoupí porozumění a tolerance, oboustranná velkorysost, vzájemné podání si ruky v těžkých chvílích. Komunikace bude upjatá. Buď jednáte s lidmi tak, aby byl klid a po jejich, pak jste ovšem nepoctiví vůči sobě. Ukazuje se strach z přímé, otevřené až tvrdé komunikace.
Beran: Vás milí beránci čeká úspěch, radost, štěstí, šance posadit se, vítězství. Projeví se mužská energie. Budete mít radost ze života. Ukazuje se síla, vitalita, zdraví, pochopení a sláva. Budete míst úspěch v práci, podnikání. Dojde k překonání případných potíží. Ukazuje se radost z práce, plány do budoucnosti, dobrá spolupráce, zdravé sebevědomí, kouzlo Vaší osobnosti pro přesvědčování druhých, cílevědomost. Budete mít pevné a definované vztahy s druhými. Vaše komunikace bude upřímná, otevřená, nekomplikovaná. Sebevědomě usilujte o vrchol a vysoký cíl. Žijte v životě to, co je skutečně Vaše a ne role a představy o to, jak by se mělo. :)
Býk: Milí býčci, v tomto měsíci spíše odpočívejte, vemte si dovolenou, relaxujte. Můžete mít odpor k práci a úkolům. Což není až zas takový problém. Jistě jste poctivě pracovali celý rok, tak nyní máte ten správný čas na odpočinek. Plně si jej užijte. Nebude se Vám chtít ani moc komunikovat. Ono v podstatě jste to nejdůležitější stejně již řekli. Dělejte to, co máte rádi, buďte s lidmi, které máte rádi, mějte se rádi. Je vhodné si uvědomit, že lásku sami k sobě Vám doplní ani maminka, partner, či vlastní dítě. Je to práce každého z nás na sobě. Dejte si pozor na plíce. A těšte se na leden v novém roce. :)
Blíženci: Měsíc prosinec Vám přináší vyváženost, zklidnění, uvolnění, mírnost, hru "fair play", mír v mysli, přijetí osudu, řešení situace. Do řešení problémů zapojte i intuici, ne jen mysl. V práci se projeví chytrá obchodní taktika a jednání. Budete uzavírat férové dohody. Dojde k eliminování konfliktů, ale je možná nejistota další vývoje. V komunikaci budete uvolnění a mírní. Vše bude v pořádku. Přestaňte si dělat starosti a dopřejte mysli klid. Jen si dejte pozor na nesmiřitelnost s osudem a zdánlivý mír. Sílu a energii budete mít ve svých rukách. Dejte si pozor na klíční kosti (spor, pohyb a jiné).
Rak: Máte v tomto měsíci šanci na nečekanou pomoc, pokud se dokážete vzdát zbytečných nadějí a iluzí. Je pro Vás vhodné zkoncentrovat se na nějaký jediný realistický cíl. V komunikaci se ukazuje přílišná benevolence k druhým, až to hraničí s překračováním hranic jak u sebe sama, tak i vůči ostatním. Dejte si pozor před "útěkem" z reality. Pozor na různé "zkratky" před potížemi, které by Vás zavedly do potíží větších. Tak zvaně se postavte čelem k věci a přijměte plnou zodpovědnost včetně následků. Pečujte o pokožku, ledviny, játra a střeva. Ve financích je možné malé zlepšení či překvapení.
Lev: Milí lvíčci, udělejte si v prosinci pohodlí a odpočívejte. Ukazuje se u Vás pomalý a zdlouhavý vývoj. Nechte věcem dostatek času k pozvolnému vývoji. Je čas k vyzrávání situace, nic neuspěchejte. V práci si dejte pozor na zklamání z brzkého výsledku. Je šance uspět, ale tvrdou prací, pílí a trpělivostí. Nebojte se vyjádřit své pocity nebo názory a buďte sami sebou. Ovládá-li Vás strach, zkuste to změnit. Pozor na neúspěchy a lpění na tom, co už "odkvetlo". Je šance na zlepšování zdraví, pokud změníte životní styl. Tento měsíc přeje samoléčbě. Je možné zlepšování finanční situace a zisků.
Panna: V prosinci budete prožívat milé panny harmonický soulad, přátelskou atmosféru, dobré vztahy, přátelství, štěstí, vděčnost. Dojde k dosažení vrcholu. Budete mít dostatek ve všem (lásce, vztahů, materiál-nu apod.). Ukazuje se zdařilá práce, dobře uzavřený obchod, dobré pracovní ovzduší, dobré vztahy na pracovišti i s obchodními partnery. Je možná předzvěst nových a zajímavých obchodních spojení, ale i jiných potěšitelných kontaktů v zaměstnání, či podnikání. Ve vztazích je možnost rozptýlení případných potíží, vyřešení krizí, překonání případných zábran.
Váhy: Milé váhy, co jste zasely, to sklidíte. Ukazuje se stabilita, zodpovědnost za svůj život a za své činy. Dostanete od života jen to, co jste vyslaly - to se Vám také vrátí zpět (dobré či zlé). Nastoupí naprostá spravedlnost osudu. Pokud budete mít pocit křivdy, bude to jen Váš zkreslený pohled na situaci. Dejte si pozor na iluze. Je vhodné si v práci upřesnit své profesní cíle. Ukazuje se dobrý úsudek, vyrovnané bilance, férové smlouvy a dohody. Co zasejete, to sklidíte. Pozor na své jednání, pokud bude založeno na klamání okolí i samy sebe, na nepoctivých praktikách, tak ztroskotáte.
Štír: Milí štíři, přichází k Vám pozitivní novinky, neobvyklé zprávy, nadšení, velká chuť do života, radost ze života, nový začátek. V práci se ukazuje nadšení, dobré vyhlídky na práci, začátek profesní kariéry, nové návrhy a příležitosti. Je možnost i nového místa či postup v práci. Možná Vás překvapí výzva k milostnému dobrodružství. Vaše komunikace bude bezproblémová. Jen si dejte pozor na časté souhlasení s druhými. Uvolněte se a nepřipouštějte si žádné starosti. Dejte si pozor na lehkomyslný a nepromyšlený návrh, neriskujte. Jsou možné malé finanční zisky.
Střelec: V prosince Vás čeká náhle vyřeší potíží, "aha" zážitek, rychlé jednání, informace typu "brzy něco začne...". Záležitosti jsou již v pohybu. Ukazuje se nová perspektiva, dobré zprávy či události se již blíží k Vám. V práci se ukazuje příznivý vývoj, nová obchodní spojení, zahraniční obchody, rychlé jednání. Případné problémy mohou zmizet. Ukazuje se šance na uskutečnění Vašich záměrů, nové obchody a kontakty, povýšení na obzoru. V komunikaci s druhými se něco změnilo. Možná si uvědomujete své chyby s ostatními v jednání. Podívejte se na svůj život tak, že není jen samý problém. :)