Každý měsíc zde budou pro Vás aktualizace horoskopů na nadcházející období.

Jak se horoskop sestavuje?

Na každé znamení si vyložím tarotové karty a díky nim získám odpověď, co Vám přinese nadcházející měsíc a jak se Vám bude dařit.

Jaké jsou druhy horoskopů?
Horoskopy můžeme dělit dle doby na kterou vykládáme: denní, týdenní, měsíční, roční atd…?
Dále také dle toho na co se zaměřují: všeobecný, zdravotní, finanční, partnerský apod.?
Zde naleznete horoskop pro jednotlivá znamení, všeobecně zaměřený na období jednoho měsíce. Pokud byste měli zájem o jakýkoliv další horoskop, napište na email: karty-kartouskova@seznam.cz a domluvíme se na jeho vypracování.



Horoskop na Prosinec 2018


Kozoroh: Milí kozorozi stejně jako já, proto dávám náš horoskop jako první, v měsíci prosinci k nezadaným může přijít láska, zamilovanost, štěstí, radost ze života, hojnost, šťastné spojení s partnerem, uzdravení, šťastné shledání. V práci se ukazuje dobré pracovní klima, důvěryhodná spolupráce, potěšitelné obchodní kontakty, navazování obchodních kontaktů, dobré pracovní ovzduší, otevřenost a sympatie v jednání. Je vhodné změnit jisté návyky v jednání s druhými, pokud cítíte, že reakce a chování od druhých Vám vadí. Nezapírejte své touhy po čemkoliv či po komukoliv.
Vodnář: Prosinec Vám přináší milí vodnáři štěstí, nečekané a velké příležitosti, radost i vnitřní bohatství, otevřenost, harmonii, mystérium lásky, spokojenost, všechny formy lásky (partnerskou, mileneckou, rodičovskou, bezpodmínečnou apod.). Přijdou konkrétní úspěchy. V práci budete mít šanci najít své pravé poslání, ukazuje smysluplná činnost, profesní naplnění, spokojenost na pracovišti, dobře složené zkoušky, úspěchy v práci na zdlouhavých projektech. V komunikaci budete sami sebou a budete mít tendence blýsknout se před druhými.
Ryby: Milé rybičky v prosinci k Vám přijde výzva k "boji", situace, kde si budete měřit své síly. Dojde k prozkoušení si svých vlastních schopností. Budete mít chuť útočit a překračovat hranice. Ukazuje se výzva, soutěživost, blokovaná energie, těžkosti, potíže. V práci se objeví problém, který bude nutno zvládnout, ale je šance na jeho vyřešení. Budete si vybojovávat "nové území", pozor na případné porušení smlouvy. Akceptujte, že máte potíže a ty se snažte řešit, netvařte se, že neexistují. Dejte si pozor na bezohlednost, ctižádost a touhu imponovat za každou cenu.
Beran: Prosinec bude pro Vás ve znamení harmonie. Budete mít šanci nalézt správnou míru a střed. Budete mít šanci na vyléčení. Dojde k nacházení východisek ze zdánlivě neřešitelných situací. V práci se ukazuje klidné a vyrovnané řešení Vám zadaných úkolů, přátelské a harmonické ovzduší na pracovišti, dobrá spolupráce, pokrok. Dojde k rozpuštění rozporů a překážek. Snažte se teď ze sebe vydat jen to nejlepší (optimismus, lásku, vcítění se) a to k překonání rozporů a protikladů. Všechny způsoby násilností, které byste začali náhodou využívat, by se obrátily proti Vám.
Býk: V tomto měsíci máte šanci na nečekanou pomoc milí býci, pokud budete ochotni se vzdát zbytečných nadějí a iluzí. Koncentrujte se na nějaký jediný realistický cíl.. Dejte si pozor na případný podvod, iluze a nejasnosti, náruživost, slabosti a požitkářství. Pozor na workoholismus, nečisté a nečestné obchodování, chybné spekulace. Nestavte si vzdušné zámky, pozor na nepoctivé chování. Dejte si pozor na možnou přílišnou upovídanost o ničem, přílišnou benevolenci k druhým, až by to hraničilo s překračováním hranic jak u sebe sami, tak i vůči ostatním. V tomto měsíce spíše odpočívejte a dělejte si radosti. :)
Blíženci: V prosinci Vás čeká zábava, radost, snaha žít příjemný život. Budete mít pocity naplnění a spokojenosti, dobrý pocit ze života. Dojde k duševnímu zotavení se. Bude třeba dohledat vlivy z minulosti, které Vám způsobily pocity smutku (dětství, rodinné programy a jiné vlivy). V práci se projeví Vaše velká tvůrčí síla. Budete mít radost z práce, ukazují se potěšitelné úkoly. Nevracejte se myšlenkami do minulosti na staré "dobré" časy. Zaměřte se na cílevědomost a co chcete dělat dále. Nevracejte se příliš ve vztazích do minulosti, udělejte za ní tlustou čáru.
Rak: Měsíc prosinec Vám přináší nové začátky, sílu, vůli, chuť do života, odvahu, elán, šance leží přímo ve Vás samých, využijte ji. V práci se projeví Vaše dynamická energie. Přijdou podněty pro nový směr, chuť do nových projektů, budete mít šanci osamostatnit se. Ukazuje se zdravý risk, seberealizace a motivace, ctižádost a nadšení, příležitost postupu. Za svým si půjdete dost ostře a důrazně. Je možné, že budete zbytečně moc mluvit, ale ne to podstatné. Budete mít velké množství energie, ale neměli byste hrnout před sebou ostatní lidi. Pozor na horkou hlavu a netrpělivost.
Lev: V tomto měsíci k Vám přijdou dobré zprávy, odměna za vykonané úsilí, optimismus, vítězství, novinky, sláva, pozitivní události. Vaše snahy budou korunovány úspěchem. V práci se ukazuje uznání, povzbuzující úspěch, zdařilý závěr, dobré obchody i kontakty, skok v kariéře, zvýšení platu. Bude se dařit dobře. U nezadaných je možná předzvěst nového báječného vztahu. Jakýkoliv problém ve vztahu bude mít šanci se vyřešit. Zkuste dohledat i světlejší věci, nemusí jít vždy jen o problém. Pozor na to, abyste se "nenaparovali"svými úspěchy.
Panna: K Vám milé panny přichází tichá radost, sebedůvěra ve své pocity, hezké přátelství, láska a volnost, nezávislost. Do budoucnosti se dívejte pozitivně. Budete mít šance v jakékoliv podobě. Ukazuje se dobrá intuice v pracovních aktivitách, přátelské a srdečné ovzduší, potěšitelné zprávy, příjemné změny. Není to o aktivitách, budování a růstu, ale spíše srdečnosti, lehkosti a zábavy. V komunikaci budete otevření, přátelství, srdeční, projeví se lehkost, bezproblémová a přímá komunikace, pozor až na nestoudnost. Ve financích se ukazuje spíše čekání na nějaké iluzorní finanční štěstí, než-li je reálné.
Váhy: Prosinec Vám přináší obchodní úspěch, optimismus, odvahu, dobrou zprávu, pomoc, sebedůvěru, budete se chytře přizpůsobovat. Projeví se Vaše podnikavost, velká vnitřní síla, radost ze života. V komunikaci budete otevření, vnímaví, uvážliví v jednání s druhými. Jen si dejte pozor na pasivitu, tzn. jen naslouchání a nic nedělání, či nekonání. Zamyslete se, jest-li to, co se Vám v životě děje, využijete pozitivně pro svůj růst a rozvoj. Dejte si pozor na události s dobrou šancí, abyste je nepromeškali. Ukazuje se štěstí při spekulacích, jen si dejte pozor na bezduché utrácení či investice.
Štír: Ukazují se v tomto měsíci stojaté vody, zdánlivý klid, klid před bouří, nucená pauza, sbírání sil, smutek, izolace, rezignace, znemožněné aktivity. V práci odložte konflikty, jednání i důležitá řešení, veškeré tyto aktivity by způsobily nepříjemnosti. Bude nutnost přestávky, klidu a odpočinku. Ve vztazích se budete vyhýbat konfliktům. V komunikaci se ukazuje poraženecký postoj, nebude možné dosáhnout žádných dohod, půjde spíše o nudnou komunikaci bez zájmu. Raději v tomto měsíci více odpočívejte, dělejte si radost a buďte s lidmi, které máte rádi.
Střelec: Prosinec Vám přináší úspěch, jistotu, budete stavět na dobrém základě. Je možnost nárůstu jmění. Přijdou dobré obchody, finanční a rodinná jistota. Jedná se období naplněné bohatstvím, jistotou a stabilitou. V práci se ukazují dobré obchody, úspěšná jednání, jistota pracovního místa, slibné projekty, dobrý plat, duševní či hmotný majetek. Ve vztazích se Vám otevřou oči, abyste začali vnímat opět tzv. bezvýznamná gesta, která jste z vlastní zaslepenosti přestali vidět. Berte záležitosti tak jak jdou. Dejte si pozor na nesmyslné hromadění materiálních hodnot.