Každý měsíc zde budou pro Vás aktualizace horoskopů na nadcházející období.

Jak se horoskop sestavuje?

Na každé znamení si vyložím tarotové karty a díky nim získám odpověď, co Vám přinese nadcházející měsíc a jak se Vám bude dařit.

Jaké jsou druhy horoskopů?
Horoskopy můžeme dělit dle doby na kterou vykládáme: denní, týdenní, měsíční, roční atd…?
Dále také dle toho na co se zaměřují: všeobecný, zdravotní, finanční, partnerský apod.?
Zde naleznete horoskop pro jednotlivá znamení, všeobecně zaměřený na období jednoho měsíce. Pokud byste měli zájem o jakýkoliv další horoskop, napište na email: karty-kartouskova@seznam.cz a domluvíme se na jeho vypracování.Horoskop na Říjen 2022


Kozoroh: Milí kozorozi stejně jako já, dělám nejprve horoskop pro nás. Měsíc říjen nám přináší dobré zprávy, odměny za vykonané úsilí, optimismus, vítězství. Přijdou novinky, sláva, pozitivní události. Vaše snahy budou korunovány úspěchem. V práci se ukazuje uznání, povzbuzující úspěch, zdařilý závěr, zdařilé obchody i kontakty, skok v kariéře. Přijde vyznamenání, zvýšení platu. Bude se dařit dobře. Ukazují se výborně složené zkoušky. Přijde "jasné vítězství". Zkuste dohledat ve svém životě světlejší věci, nemusí jít vždy jen o problém. Dejte si pozor na to, abyste se "nenaparovali" svými úspěchy.
Vodnář: Milí vodnáři, v měsíci říjnu se mi u Vás ukazuje ochota k převzetí zodpovědnosti. Přijdou projekty, které se vyplatí. Prokážete praktické schopnosti. Projeví se jistota a smysl pro materiální hodnoty u Vás. Naberete životní sílu. Prokážete zdravé libido, plodnost, smyslnost, vytrvalost. Budete se cítit v bezpečí. Ukazuje se mi u Vás vnímavost, srdečnost, věrnost, spolehlivost, ženský element. V práci prokážete píli + spolehlivost + vytrvalost. Věci nechte spíše udát, než-li příliš manipulovat. V komunikaci budete vnímaví a přístupní. Budete mít dobré komunikační vazby. Uvolněte se a prožívejte současnost.
Ryby: Říjen je pro Vás milé rybičky ve znamení odvahy. Snažte se být energičtí. Dejte si pozor na závist a útoky. Úspěch je možný. Dejte si pozor hlavně na případnou ustrašenost. Postavte se k potížím čelem. A pozor na vlastní lehkomyslnost a na "ohrožení" něčeho, čeho jste již dosáhli. V práci se ukazuje velké vynaložené úsilí, stres. Bude nutnost tvrdého nasazení, jít do věci s rozhodností. Je možná ohrožená pozice, konkurence, možnost vytlačení Vás z vedoucí pozice. Někdo Vám může tak zvaně "podřezávat židli". Ovšem máte dobré možnosti i tak přestát v bezpečí a bez úhony.
Beran: Měsíc říjen bude pro Vás milí beránci ve znamení harmonie, budete mít šance nalézt správnou míru a střed. Ukazuje se i šance na vyléčení. Bude možné nacházet východiska ze zdánlivě neřešitelných situací. V práci se ukazuje klidné a vyrovnané řešení Vám zadaných úkolů, přátelské a harmonické ovzduší na pracovišti, dobrá spolupráce, pokrok, rozpuštění rozporů a překážek. Ukazují se jemné změny v komunikaci s ostatními. Možná se na ostatní začnete dívat jinýma očima, či změníte úhel pohledu na věc. Snažte se ze sebe vydat jen to nejlepší ( optimismus, lásku, vcítění se) a to k překonání rozporů a protikladů.
Býk: Milí býčci měsíc říjen Vám přináší zábavu, radost, snahu žít příjemný život. Budete mít pocity naplnění a spokojenosti, dobrý pocit ze života. Dojde k duševnímu zotavení se. Je vhodné dohledat vlivy z minulosti, které Vám způsobily pocity smutku (dětství, rodinné programy a jiné vlivy). V práci prokážete velkou tvůrčí sílu. Budete mít radost z práce. Přijdou potěšitelné úkoly. Jen se nevracejte myšlenkami do minulosti na staré "dobré časy. Zaměřte se na cílevědomost a co chcete dělat dále. Budete mít radost z komunikace. Pozor si dejte na případnou povrchnost a přehlížení určité skutečnosti.
Blíženci: Říjen Vám milí blíženci přináší náhlé a nečekané změny, bolestivé události. Je u zadaných i možnost rozchodu, pokud vztah již odezněl. Mohou přijít očistné vztahové bouře, ukazuje se ztracená stabilita v životě. Přijde nemilé a nečekaně překvapení. Jsou možné radikální změny, rozpad starého, ukazují se změny, chaos, úzkost. Vaše představy o práci se začnou měnit, jistoty se rozpadají, je možnost změn. V komunikaci s ostatními utrpíte nějaké otřesy, a nemilé zprávy přijdou k Vám. S okolím nebudete vycházet nejlépe. Změňte svůj dosavadní projev. Nechce rozpadnout to, co se již rozpadá a nesnažte se ani nic zachránit.
Rak: Měsíc říjen je pro Vás milí raci ve znamení odvahy, vitality, radosti ze života. Projeví se Vaše vášeň, tělesná síla a zdraví. Nepotlačujte své instinkty. V práci můžete prokázat odvahu a podnikavost. Dojde k realizaci plánů. Přichází období tvořivosti. Budete mít velkou motivaci, přijde radost, úspěch. Ukážete angažovanost, kreativitu. V komunikaci budete společenští, budete vyzařovat velké množství energie. Přijdou vášnivé a živé rozhovory. Jen si dejte pozor na případnou dramatičnost a přehánění. Vložte veškerou svoji energii a pozornost do toho, co se děje a zkuste rozproudit události svým nadšením.
Lev: V říjnu budete mít milí lvíčci šanci vydělat peníze. Bude třeba hodně trpělivosti. Nějaký podnět Vám bude křížovat cestu. Půjde o dobře uskutečnitelný a použitelný návrh. Nabídky a příležitosti budou solidní a trvalé. V práci se bude dařit v praktické činnosti či v práci se zvířaty a rostlinami. Ukazují se dobré vyhlídky, je možná nová nabídka k práci s dobrými finančními podmínkami, či šance změnit práci, nové místo. V komunikaci bude třeba trpělivosti, být k dispozici, vycházet vstříc. Pozor si dejte na nesmělost a neprůbojnost. Buďte trpěliví, věci potřebují svůj čas. Vyčkávejte a nezasahujte a pozor si dejte na nadměrné požitkářství v životě.
Panna: Měsíc říjen Vám milé panny přináší připoutanost, tvorbu hranic, strnulost, lpění na partnerovi, majetku či názorech, manipulace. Budete stabilizovat dosažené, budete mít přehnanou potřebu jistot, strach ze změn. V práci se ukazuje lpění na své pozici či jistotách, strnulost postojů a názorů vám blokuje postup, vývoj vpřed. Myšlení Vás může zavést do slepé uličky. Vytvářejte si řád ve své práci či podnikání. Budou nutné změny novým směrem. V komunikaci se projeví síla a přesvědčivost. Pozor si dejte na fixaci na své názory, strnulost a dogma. Přemýšlejte o připoutanosti a lpění ve svém životě, v které oblasti života se Vám to objevuje.
Váhy: V měsíci říjnu budete mít pocity nedůvěry v sebe, nízké sebevědomí, pocity viny, sebe-trestání. Ukazuje se nejistota, strach, starosti, sklíčenost, bolestivá ztráta, možnost onemocnění, starosti. V práci se ukazují pochybnosti a nejistota, bude Vám chybět sebedůvěra. Budete mít strach ze zkoušek. Dojde k nepříjemnému přetížení, stresu. Budete mít nedostatek odvahy. Bude Vás sužovat práce + nadřízený + kolektiv a podobně. V komunikaci se ukazuje nedůvěřivost a nedůvěra k sobě i k druhým, stydlivost. Ráda Vám pomohu, vyčistím příčiny bloků, které Vám brání žít spokojený a šťastný život. A to na dálku přes fotografii a datum narození a nebo v Praze osobně.
Štír: Měsíc říjen bude pro Vás milí štíři ve znamení nové situace po změně. Jsou možné překážky, hloubání, ovšem změna bude pokrokem. Dejte si pozor na případný strach, nejistotu a obavy, budete se muset něčeho vzdát. V práci se ukazuje možnost změny povolání či práce. Ukazují se nové úkoly v práci. Pozor si dejte na strach ze změny. Ukážete svoji racionálnost, analyzování, přijdou inovační koncepty. Toto období přeje svobodným povoláním. V komunikaci se ukazuje rozvaha, klid, střízlivost, věcnost, jasnost. Dejte si pozor na případné bezduché a nadnesené koncepty v rozporu s realitou.
Střelec: Říjen Vám milí střelci přináší příležitost a šance. Náladovost může vše zkazit. Ukazuje se provokace, neklid, hádavost, nervozita, spory. Dejte si pozor na možný blížící se konflikt a spor. Jsou možné konflikty na pracovišti, boje o pozice, rebelie, nevraživost, slovní útoky, výtky od nadřízených, neshody s obchodními partnery. V komunikaci se projeví nervozita, neklid, podrážděnost. Pozor si dejte na svoji pusu. Použijte svůj zdravý selský rozum, pozor si dejte na náladovost, kritiku a útočnost. Ráda Vám vyčistím příčiny bloků, které Vám brání žít radostný a úspěšný život. Pracuji v Praze a nebo na dálku přes fotografii a datum narození.