Čištění bloků ve vztahu

V sobotu byla u mě na kurzu Práce s kyvadlem jedna příjemná paní. Byla úžasná, práce jí šla. Najednou se zamyslela, a povídá. Vy tu máte blízko kostel sv. Ludmily. Odpověděla jsem jí, že ano a že je to můj oblíbený. Najednou si vzpomněla, že tam byla naposledy se svým bývalým přítelem a rozplakala se. Vzala jsem ji bokem a vyčistila chmury na dušičce. Pak zase mohla pokračovat dál v práci s kyvadlem. Na konci kurzu se ke mě objednala na výklad karet na tento vztah a na čištění tohoto vztahu.

A dnes ke mě přišla. Vše jsme rozebraly, Ukázala jsem jí, že ji pán stále miluje i ona jeho, akorát je třeba čistit její závislost na tomto vztahu. Informovala jsem ji, že partnerovi brala energii a on jí proto začal ze vztahu couvat. Otřela si slzičky a já začala čistit tento vztah metodou SRT. Vyčistila jsem jí, kdo komu kdy ublížil, vyčistila jsem bloky a nahrála léčivé programy. Rozzářila se a sdělila mi, že se cítí o mnoho lépe a na tváří jí zářil krásný úsměv. :)

Za dvě hodiny mi napsala,:

--- Ludmilko moje, naobedvala jsem se a sla se projit okolo Ludmily, pak sjedu do metra a prítel volal! Tak pohodovy rozhovor uz jsem dlouho necitila, i jsem vtipkovala a smali jsme se pri vzpominkach. Diky Andeli co mi prijde dal? mam srdce otevrene .... ---

Jsem šťastná, že mohu pomáhat lidem na jejich cestě životem. :) :) :) Na světě je prostě nádherně :) :) :) S láskou Ludmila...:) :) :).

Starší článek      Další článek