Ze smutné utrápené ženy je nyní krásná a sebevědomá žena.

Jednoho dne ke mě přišla na karty smutná a utrápená paní. Chtěla znát, jak to s jejím vztah s manželem bude nadále. Při prvním pohledu jsem cítila, jak to vše je. A pomaličku jsme se ponořily do výkladu. Ukázalo se, že manžel ji už nemá rád a nemiluje ji a že má již delší dobu milenku. Paní jej měla ráda a milovala jej, ale již to nebyl pro ni vhodný partner. Potřebujej nejen lásku dávat, ale i přijímat. Se smutnýma očima mi výklad potvrdila a zeptala se, co má dělat. Nabídla jsem ji vyčištění tohoto vztahu, aby se dané záležitosti mohly posunout dále. Není to o tom, že jí manžel bude opět milovat, ale obnoví se tok energií a ona se bude moci z toho vztahu vymanit a jít si vlastní cestou.
Objednala se ke mě na toto čištění metodou SRT. Ta pomáhá k odstranění každodenního stresu, pracovního přepětí, fobií a strachu, zbavuje depresí a pomáhá odstranit jak její příčiny, tak i jejich důsledky, slaďuje partnerské a mezilidské vztahy, vymazává jakékoliv vzájemné negativní energie, je to očista negativních programů ve vědomí, podvědomí, duši i těle člověka, zbavuje člověka vnitřních zábran k sobě i jiným. Již po prvním čištění se klientce velmi ulevilo. Začala vnímat svět pozitivníma očima. A měla chuť se ve svém životě posunout dále krok za krokem.
V současné době má vztah s manželem vyřešený. Potkala nového přítele a řeší práci. Jelikož karty ukázaly, že v práci využívá své schopnosti jen na 40%, uvědomila si, že chce více. Chce se osamostatnit a být svou vlastní paní. Já jí na její cestě přeji jen to nejlepší.

Hodně lásky a osobní spokojenosti. S úctou Ludmila Kartousková

Starší článek      Další článek