Jak se žije na Vlně

Byl začátek prosince a já stála na terase a dívala se na oblohu, kde se vznášelo akorát letadlo. Zasnila jsem se řekla jsem si, že chci ještě do konce roku si někam zaletět do tepla a odpočinout si a poslala jsem si na plnění přání pár vlnek.
Rok 2015 byl velmi pracovní. Byla jsem rovněž na pěti kurzech TKDM jako asistentka a to jak v Praze, Brně tak i v milované Bratislavě. Po večerech jsem pak doháněla svou práci a to jak výklady karet, tak i čištění bloků a negativních energií na dálku. Bylo to krásné období. Ale jelikož jsem narozená 6. 1. na Tři krále, chtěla jsem ke konci roku přibrzdit. A tak jsem v druhé půlce prosince zavolala kamarádovi, který je momentálně bez přítele. Hned mě informoval, že právě líčí herce na jednom seriálu a zeptal se mě co potřebuji. Odpověděla jsem mu otázkou: Máš pro mě program? Zamyslil se a odpověděl: Chceš letět do Egypta? Řekla jsem: Ano. Za dva dny jsem stála ráno kolem šesté hodiny raní na Florenci. Byla jsem tam sama, tak jsem pro jistotu poslala vlnku, aby kamarád dorazil včas. A to jsem udělala moc dobře, jelikož jsem jej tak vzbudila a on ještě stihl z Karlína dorazit před odjezdem našeho autobusu směr Berlín. Jízda byla příjemná a za několik okamžiků jsme seděli v letadle.
Nakvantovala jsem si klidný a bezpečný let. Když jsme se blížili k místu určení, tak se kamarád začal vrtět a říká: Já mám rád turbolence. A také nastaly. Tak jsem začala letadlo stabilizovat. Najednou si kamarád uvědomil, že je letadlo v klidu a zase začal sebou šít a říkat, že má rád turbolence. Když to udělal potřetí. Tak jsem si řekla: A dost. Klidný a bezproblémový let, tečka. To už jsem cítila pohledy lidí, kteří seděli za mnou, že si všimli, co se děje. Že jak začnu pracovat levou rukou, jelikož jsem seděla u uličky, tak se letadlo zklidní... No za pár minut jsme přistáli a rozjeli se do svých hotelů. Ráno při snídani jsem si na tuto situaci vzpomněla. Říkala jsem si, že jsem ani netušila, že kamarád si také rád hraje. Jak jsem přišla ke stolu s naplněným talířkem, tak se mě zeptal. Hele, ty jsi mi to včera rušila, viď. Tak to už jsem vybuchla smíchy. Hele já chtěla v klidu doletět a užít si dovolenou.... Ještě ten den večer jsem mu dala peníze, jelikož vše zařídil a platil on. A on mi říká, tak to je teda mohu ztratit. Říkám mu: Kámo, s tím se nežertuje, může se Ti teď splnit cokoliv si budeš přát. No smál se....Dovolená byla super. Na Štědrý den jsem byla jen 300 km od Jeruzaléma, čili velmi blízko podstatě Vánoc. A poslala jsem Světlo na všechny směry. Byla to nádhera propojit se s mořem, sluncem, zemí...
Při cestě domů mě kamarád v Berlíně posadil do autobusu. Za 9 minut mi volal, že jej okradli a přišel o peněženku. Naštěstí má v tomto městě kamaráda, u kterého bude spát, tak vše dořešil. Je třeba si hlídat, co si přejete, jelikož se Vám to může v těchto dnech splnit. Poslala jsem mu vlky klidu, pohody a dořešení dané situace. A těšila se do mé krásné starobylé Prahy. Přeji Vám v tomto roce splnění i těch nejtajnějších pozitivních přání.

S úctou Ludmila Kartousková

Starší článek      Další článek