Dejte si svůj vánoční dárek

Právě jsem vypracovávala výklad po emailu, když mi zazvonil telefon. Hlas volající slečny byl tichý, smutný, bez energie. Chtěla se u mne objednat, jelikož měla pocit, že se potřebuje ve svém životě posunout dál a potřebovala najít svou cestu. Domluvily jsme se na termínu výkladu a mně ten její hlas zůstal ještě nějaký čas znít v mysli. Slečna se dostavila na výklad včas a já již při prvním pohledu na ni jsem cítila velký smutek duše. Její duše volala, aby se již slečna, říkejme jí třeba Mirečka, začala věnovat sama sobě. U výkladu se mi ukázalo, že se snaží všem pomoci, poradit, být oporou. Myslela si, že dělá správně a že ji za to budou mít ostatní rádi. Velmi se jí však dotklo, když potřebovala naopak pomoci ona, tak nebylo nikoho, kdy by ji pomohl. Ano, bylo to proto, že ji měli její blízcí, jako pilíř, ke kterému se mohli kdykoliv obrátit o pomoc a ona jim bez okolků vždy vyšla vstříc. A to, že najednou zjistili, že i ona má své slabé chvíle, kdy se necítí dostatečně silná, je spíše rozladilo. Již ji neviděli jako ten silný pilíř, o který se mohli oni opírat. A ještě byli na ni nepříjemní, protože její nejistota otřásla i jejich nejistotou. A tady jsme právě u jádra problému. Vysvětlila jsem ji, že je zde lidské podobě a má právo a hlavně povinnost sama vůči sobě dělat maximum proto, aby se cítila spokojená a šťastná ona sama. Pak z ní tato energie bude vyzařovat a může tak k sobě přitáhnout spokojené a šťastné lidi a situace. Mirečka se mi svěřila, že se o to snaží, ale že ji to nejde. Zeptala se mně, jestli ji mohu pomoci. Řekla jsem ji že Ano a velmi ráda ji pomohu metodou SRT. Tato metoda - pomáhá k odstranění každodenního stresu, pracovního přepětí, fobií a strachu, - zbavuje depresí a pomáhá odstranit jak její příčiny, tak i jejich důsledky, - slaďuje mezilidské vztahy, vymazává jakékoliv vzájemné negativní energie, je to očista negativních programů ve vědomí, podvědomí, duši i těle člověka, - zbavuje člověka vnitřních zábran k sobě i jiným.

Domluvily jsme a klientka se dostavila na daný termín s očekáváním, co se bude dít. Shodly jsme se, že ji budu čistit - Mít se ráda. Již během čištění jsem vnímala, jak se Mirečce ulevuje, jak z ní odchází negativní energie a vše co ji v daný okamžik blokovalo. Po čištění jsem viděla v jejích očích plamínky štěstí a vnitřní pocit klid. Odcházela s úsměvem na rtech a potvrzením dalšího termínu, ve kterém budeme pokračovat. Když přišla na druhé sezení, sdělila mi, jak se jí věci začaly v jejím životě měnit k lepšímu. Že již více myslí na sebe, že se učí mít se ráda taková jaká je a má velkou chuť do života.Dočistily jsme tedy - Mít se ráda. A přesunuly jsme se k vyčištění vztahu s její maminkou. Pravdou je, že když člověk nemá správný tok energie mezi vlastními sploditeli, má to vliv i na jeho životní cestu. Jelikož jsme tvořeni z energií našich rodičů a jestliže s některých z nich bojujeme, bojujeme vlastně sami se sebou. Je třeba, aby byl správný tok energií mezi rodiči i dítětem. Pak se nám otevírá cesta k úspěchu a štěstí jak v partnerském životě, práci, zdraví tak i ve finanční oblasti.

Klientka před chvílí odešla usměvavá, spokojená a sdělila mi, že se opět cítí velmi dobře a že si jde udělat radost a nakoupí si ozdoby na adventní věneček. Bude se tak pomaloučku připravovat na vánoční čas. Její dušička je již spokojená a šťastná a Mirečka začíná mít ráda sama sebe a otvírá si cestu ke své mamince, u níž devět měsíců ležela pod srdíčkem, než se narodila. Přeji ji hodně štěstí, lásky a osobní spokojenosti na další cestě životem. Já již nyní vím, že tato její cesta bude šťastnou :). Dala si ten nejkrásnější vánoční dárek - nechala si pročistit vše co ji brání v lásce sama k sobě i ke svým nejbližším - k rodičům.
Starší článek      Další článek