Spoléhejte sami na sebe

Je tomu asi tak měsíc, co ke mně přišla na výklad karet paní, která byla velmi smutná, utrápená a měla velmi málo psychické energie. Chtěla vědět, co se bude v jejím životě dít dále. Co ji čeká a nemine. Karty ukázaly, že má vše ve svých rukou. Má pracovat sama na sobě, vložit svou energii do získání pro ni vhodné práce a pracovat na tom, aby se cítila spokojená a šťastná. Paní se mi svěřila, že by toto ráda pro sebe udělala, ale že má strach, že to nezvládne, že není dostatečně dobrá na to, aby novou práci získala. Nabídla jsem ji pročištění těchto negací pomocí metody SRT, kterou aplikuji. Dnes přišla paní znovu a již to byla opět sebevědomá, spokojená a usměvavá mladá žena, která věděla, co od života chce. Svěřila se mi, že se jí po čištění velmi ulevilo, že má pocit, jakoby odhodila těžký batoh, který ji velmi tížil a táhl dolů.

Nyní se cítí volněji a věří si. V současné době má práci novou, kterou si přála získat. Už je z ní zase žena plná energii a chuti do života. Životním číslem paní je jednička. Aby se cítila spokojená a šťastná, je třeba aby si šla za svými cíli a splnila si svá přání a uspokojila své pracovní ambice. A to se jí podařilo. Již nechce být finančně závislá na svém muži. Chce si vybudovat své finanční a materiální jistoty a o svém životě rozhodovat sama za sebe. Uvědomila si, že její manželství se proměnilo v kamarádství a tuto situaci chce nyní řešit. Karty ukázaly, že ji čeká láska nová, ale potřebuje dořešit současnou situaci. Aby k ní mohla přijít láska nová, potřebuje mít vedle sebe místo prázdné. A na tom v současné době pomalu pracuje.

Ví, že to bude nějaký čas trvat, než se vše dořeší, ale již má dostatek sil na to změnit svůj život ke své spokojenosti.

A to ji ze srdce přeji.

S úctou Ludmila Kartousková

Starší článek      Další článek