Hlídejte si svoji energii

Jednoho dne se ke mně objednala mladá žena na výklad karet. Přišla se zeptat, co ji čeká v dalším životním období. Cítila se velmi unavená, vyčerpaná a nespokojená. Zeptala jsem se, jestli můžeme začít u vztahů, že stejně dojdeme ke každému tématu. Partner byl v dané době hospitalizován a ona byla sama na jejich společnou práci. Při probírání tohoto vztahu byla smutná. Měla pocit úzkosti. Ukázalo se, že se mají rádi a milují se. Ale problém byl v tom, že paní říkejme ji třeba Jituška, nevědomky brala svému muži energii.

On ji to několikrát v afektu vyčetl, že je energický upír. Jitka se zlobila, jelikož měla pocit, že ji jen napadá a že to není pravda. Koukla jsem na to a zjistila, že jí roste v přítomnosti partnera energie. Ano jela z jeho energie. On se neuměl dostatečně bránit a chránit před tímto počínáním a tato energie mu samozřejmě chyběla. Byl vyčerpaný, nervózní, podrážděný a útočný.Nabídla jsem paní Jitce pomoc metodou SRT. Výhody metody SRT - slaďuje partnerské a mezilidské vztahy, vymazává jakékoliv vzájemné negativní energie, je to očista negativních programů ve vědomí, podvědomí, duši i těle člověka, zbavuje člověka vnitřních zábran k sobě i jiným, zbavuje depresí a pomáhá odstranit jak její příčiny, tak i jejich důsledky, pomáhá k odstranění každodenního stresu, pracovního přepětí, fobií a strachu. Jituška to přijala a již během prvního čištění se ji velmi ulevilo.

Při druhém mi z srdce poděkovala za to, že se její život obrátil k lepšímu, že má pocit, jako by ji spadl velký kámen ze srdce a že se zamilovala do svého života. :) Svěřila se svému partnerovi, že měl pravdu a že na sobě pracuje, aby jejich život byl zase prozářen sluncem.

Přeji jim hodně štěstí, lásky a osobní pohody.

S úctou Ludmila Kartousková
Starší článek      Další článek