Metoda SRT pomáhá zbavit se úzkostí a strachů

Jednoho krásné dne ke mně na Moravu přišla paní na výklad karet. Můžeme ji říkat Maruška. Měla již dospělé syny, kteří si budovali svou rodinu a kariéru. Vždy se snažila být oporou pro své blízké, kamarády a přátele, ale necítila se šťastná. Byla velmi smutná, plačtivá a řešila svou závažnou nemoc. Přišla se za mnou poradit, co dělá špatně. Kartičky mi ukázaly, že v tom všem snažení zapomněla sama na sebe. Myslela si, že když udělá vše pro druhé, aby se cítili spokojení a šťastní, že pak i ona bude spokojená a šťastná. Ale nestalo se. Její dušička volala Maruško, věnuj se mi, věnuj se sama sobě. Ona to dlouho nevnímala, proto se to začalo projevovat na jejím těle. Onemocněla. Ptala se mně, co má udělat proto, aby se cítila spokojená a šťastná. Cítila strachy, obavy, měla pocity úzkosti, nejistoty. Nabídla jsem ji metodu SRT. Touto metodou se dají tyto negativní pocity vyčistit. Přijala nabídnutou pomoc a objednala se na sezení.

Při prvním čištění odcházel smutek z její tváře a paní se velmi ulevilo. Řekla mi, že má pocit, jako by jí spadl kámen ze srdce. Cítila se uvolněně a odcházela s rozzářenou tváří. Měla chuť do života. Metoda SRT spočívá v čištění vztahů - kdo komu kdy ublížil. Pak se čistí program a nahrává léčebný program. Tato metoda pomáhá k odstranění každodenního stresu, pracovního přepětí, fobií a strachu, zbavuje depresí a pomáhá odstranit jak její příčiny, tak i jejich důsledky, slaďuje partnerské a mezilidské vztahy, vymazává jakékoliv vzájemné negativní energie, je to očista negativních programů ve vědomí, podvědomí, duši i těle člověka, zbavuje člověka vnitřních zábran k sobě i jiným.

Jsem moc ráda, že paní Maruška našla cestu k sobě. Nyní bude pečovat sama o sebe, bude dělat to, co má ráda, chodit na místa, která má ráda, bude se mít ráda. Po druhém čištění začala vnímat sama sebe. Omládla nejméně o pět let a v očích se jí rozsvítily jiskřičky štěstí. A já ji přeji na její cestě životem jen to nejlepší.

S úctou Ludmila Kartousková

Starší článek      Další článek