Uzdravte svou duši

Jednoho příjemného večera ke mně přišla velmi smutná paní na výklad. Cítila jsem z ní vnitřní neklid a nepohodu. Chtěla se zeptat na vztah s partnerem, ve kterém se již necítila nejlépe. Kartičky nám ukázaly, že láska v tomto vztahu již pomalu odeznívá. Paní, říkejme ji třeba Šárka, byla rozhodnutá, že chce v tomto vztahu nastolit klid a pohodu. Nechce kvůli dítěti ze vztahu odejít. Když muž není doma, tak se na něj těší. Až přijde domů za pár hodin ji zase dráždí všechny partnerovi nedostatky.

Nabídla jsem ji, že ji pročistím tento vztah metodou SRT. Tato metoda slaďuje partnerské a mezilidské vztahy a vymazává jakékoliv vzájemné negativní energie. Paní souhlasila a chtěla tuto metodu vyzkoušet. Ihned po číštění jsem viděla v jejích očích jiskřičku štěstí. Odcházela s úsměvem na tváři a před dalším číštěním mi sdělila, jak se její situace doma zklidnila. Už ji nevadí několikrát opakované manželovo připomínání. Dřív by mu odsekla a řekla zvýšeným hlasem, že mu to snad už jednou slíbila či potvrdila. Nyní se usměje a s klidem v duši mu sdělí, ano neboj, pamatuji na to. A tím se celá situace doma také zklidnila.

Nyní Vám to vysvětlím na příkladu. Když strčíte prst do soli, tak se nic neděje. Ale když na něm máte záděr, tak to bolí. A tak je to i s duší. Když máte duši bolavou, tak je to jako byste si sypali sůl do ran. My nemáme právo měnit ostatní lidi, ale můžeme změnitsami sebe, aby nás další traumatické události nezraňovali. V současné době paní Šárka se cítí velmi dobře. Je spokojená a šťastná a všímá si toho i její okolí a přátelé. Ptají se, jestli si na sobě něco změnila, že nemohou přijít na to co. Ano, změnila se energie, kterou kolem sebe každý z nás má. A pamatujte, co vyzařujeme, to také přitahujeme. Čili, když paní Šárka vyzařuje pozitivní energii, tak si k sobě přitáhne pozitivní lidí i situace a to ji z celého srdce přeji.

S úctou Ludmila Kartousková

Starší článek      Další článek