Láska k mamince

Jednoho krásného slunečného dne ke mně přišla vcelku smutná paní na výklad karet. Přišla o práci a chtěla se zeptat, jak to s ní bude vypadat dále. V práci byla spokojená tak na 40% a tím pádem spálila 60% na to, aby tam vůbec celý den vydržela. Kartičky ukázaly šanci na novou práci. Ale je třeba, aby paní na sobě zapracovala.

Měla kolem sebe a v sobě spousty negativní energie. A to znamená, co vyzařovala, to také přitahovala. Nabídla jsem ji odblokování a vyčištění pomocí metody SRT. Paní Věruška souhlasila a zanedlouho přišla na smluvený termín. Hned po čištění jsem viděla, jak se jí oči rozzářily a ona se také cítila o mnoho lépe. Odcházela s úsměvem na rtech. Chtěla na sobě pracovat dále, tak jsme začaly při dalším sezení čistit její vztah s maminkou. Měla ji navštívit a společně se sourozenci oslavit její narozeniny. Měla z tohoto setkání strach, jelikož vždy tato návštěva skončila hádkou a odjížděla s bolavých srdíčkem. A hádejte, jak dopadla tato návštěva tentokrát. Maminka byla stále stejná, stěžovala si na tatínka, na to jak klientka měla věci dělat jinak. Ale Věrušku tyto maminčiny výtky již nezraňovaly. Zůstala klidná a nebránila se slovně výčitkám. Nechala slova plynout a v klidu si počínala dle svého. A tím pádem se celá situace zklidnila.

Když přišla na další čištění, zářily jí oči štěstím. S úsměvem na rtech mi sdělila, že se po několika letech s maminkou poprvé nehádala. Uvědomila si to, co jsem se jí snažila vysvětlit již při prvním sezení. Maminka je jediná na světě, dala ji život a snažila se ji vychovat jak to ona nejlépe uměla. Z jejích případných chyb se Věruška může učit a ty nedělat při výchově svých dětí. Je krásné svou vlastní maminku moci pohladit po vlasech a říci - Mám Tě ráda maminko. Zahřeje to i Vás na srdíčku. A jestli to ještě neumíte a chcete se to naučit, tak to můžete udělat již v tomto okamžiku, když si na svou maminku vzpomenete a řeknete ji to jen tak v duchu a potichoučku. Její srdíčko to jistě uslyší. Přeji Vám hodně lásky a pohody.

S úctou Ludmila Kartousková

Starší článek      Další článek