Zvolili jsme si své rodiče

Již několikrát se mi stalo, že přišla klientka či klient na výklad karet a velmi se zlobili na své rodiče. Jelikož se zabývám metodou SRT, tak dobře vím, že každá duše si nahoře vybere, kam se tady na zemi narodí, co se chce naučit a co chce pochopit. Pravdou je, že každý z nás ještě dostane do toho svého košíčku ještě něco navíc, čím má projít. Není proto důvod se zlobit na ostatní, vše je zadáním naší duše. Ano je to tak, vybrali jsme si svoje rodiče. A ti nás vychovávali dle toho, jak to sami uměli. Je proto zbytečné se v dospělosti zlobit na nedostatky jejich výchovy. Někdo to zvládl lépe, jiný méně. Někdo tento úkol přenechal někomu jinému.

Můžeme se vzít z toho ponaučení a svou výchovu vůči svým dětem vést dle našich představ, jinak. A to je dobře. Problém může nastat v okamžiku, když to nedokážeme přijmout. Jestliže rodiče něco nezvládli, můžeme se z toho poučit a je přestat obviňovat. Čím více toho nepřijímáme, tím vším pak procházíme. Věřte tomu, že naše děti také budou mít nějaké výhrady k naší výchově a jejich děti taktéž. V případě, že si nesete nějaká traumata z dětství, dají se tyto šrámy na duši vyčistiti metodou SRT.

Výhodou metody SRT:

- slaďuje mezilidské a partnerské vztahy, vymazává jakékoliv vzájemné negativní energie

- pomáhá k odstranění každodenního stresu, pracovního přepětí, fobií a strachu

- zbavuje depresí a pomáhá odstanit jak její příčiny, tak i jejich důsledky

- očista negativních programů ve vědomí, podvědomí, duši i těle člověka

- zbavuje člověka vnitřních zábran k sobě i jiným.Každý máme svůj život ve svých rukou. Nejvíce lásky si můžeme dát sami sobě. Naučte se mít rádi a pak tuto lásku můžete předávat dál. Pak se budete cítit spokojeně a šťastně. A to Vám z celého srdce přeji.

Starší článek      Další článek