Na vlastní kůži

članek pro blesk zdraví:

Terapie pro duši i tělo

Není samospasitelná a neslibuje, že mávnutím kouzelnou hůlkou vás zbaví problémů. Metoda SRT vám však pomůže odstranit bloky, které vás celý život sužovaly. Výrazně vám uleví a navede na správnou cestu. Odměnou vám bude pocit svobody, uvolnění a radosti. Když mě Ludmila Kartousková zvala, abych si přišla vyzkoušet terapii metodou SRT, moc se mi nechtělo. Vnitřně jsem se bránila. Protože paní Ludmilu znám a věřím jí, nakonec jsem se odhodlala. A v tom nejlepším smyslu slova jsem se nestačila se divit.

Pohoda a klid

Celá „procedura“ trvala asi dvě hodiny. Byly velmi příjemné. Strávila jsem je na masážním lůžku. „Chci, aby se u mě klienti cítili dobře. Lepší než celou dobu sedět u stolu, je, když se hezky uvolní,“ řekla Ludmila Kartousková a vysvětlila princip své práce.

Očistné rituály

„Potřebuji znát jméno klienta. Když není přítomen, pak ještě jeho fotografii. Nejdříve pomocí rituálů a modlitby očistím sama sebe a napojím se na své a vaše Vyšší Já. Vždy ho žádám o povolení k práci. Klient mi buď sdělí problém, který chce řešit, nebo se nechám vést vlastní intuicí. Mám tabulku, se kterou pracuji. Zeptám se kyvadla, co mám s konkrétním člověkem řešit,“ říká. Podle ní je princip léčby založen na faktu, že máme-li nějaké negativní zážitky a „skvrny“ na duši, tak z nás vyzařují a vracejí se k nám jako bumerang. Metoda SRT je najde, vyčistí a do našeho podvědomí nahraje léčebný program.

Jdeme na věc

Nemusela jsem o sobě nic říkat, prostě jsem jen odpočívala, zatímco Ludmila pracovala. V ruce měla kyvadélko, u sebe spoustu tabulek s popisem konkrétních problémů. Občas mi položila doplňující otázku. „Hlavně nic neřešte. Jen odpovězte, ale hned na to zapomeňte. Už je to prostě vyčištěné,“ vysvětlila mi: „Co se stalo ve vašich 21 letech?“ „Nic moc. No, vlastně jsem se rozešla s přítelem. Měli jsme se hodně rádi, ale už je to dávno za mnou.“ „Stále jste si to s sebou nesla. Vy jste se rozešla s ním, že? Ublížilo mu to. Proto jste pořád měla problém najít plnohodnotný, vzájemný vtah.“ Při prvním sezení mi vyčistila šest „programů“. Ve třech z nich se objevovalo moje sebetrýznění a extrémní nároky sama na sebe. Zastavily jsme se i u mého porodu.

Je mi lépe?

Cítím se tak nějak zvláštně. V jednu chvíli jsem si hlasitě vydechla, nevím proč, ale trochu se mi ulevilo. „Než budete psát článek, tak osm dní počkejte. Uvidíte, co se bude dít. Vaši duši jsem pootvírala, pospravovala, teď jste v rekonvalescenci jako po operaci,“ radila mi. A skutečně. Nebylo to tak, že by se mi bezdůvodně ulevilo. Ale v posledním týdnu se najednou začaly dávat do pohybu věci, které mě celý život trápily. Pocit, že musím stále naplňovat něčí představy, i když to tak necítím, rázem zmizel, poté co jsem si s dotyčným velmi rozumně pohovořila. Tlak, který jsem řadu let cítila v oblasti žaludku, je také pryč. A dokonce jsem já, zapřísáhlá vegetariánka, snědla maso. Po dvanácti letech jsem poslechla své tělo, které si o to říkalo. Netvrdím, že se odteď začnu ládovat masem. Moje přesvědčení o neubližování zvířatům stále trvá, ale poslechla jsem své tělo, které strádalo. Jsem daleko uvolněnější, víc si věřím a mnohem intenzivněji vnímám život.

Spiritual Response Therapy (SRT)

Alternativní terapie, která pracuje s informacemi a „bloky“ uloženými v našem podvědomí. Zakladatelem je Robert E. Detzler. Jejímu vývoji se věnuje od roku 1985. Prostřednictvím Vyššího Já je možné zjistit, které negativní energie a programy si duše s sebou nese. Následně je odstraní, vyčistí a přetransformuje je na pozitivum. K práci s Vyšším Já se používá kyvadlo, které zprostředkovává odpovědi na kladené otázky a soustavu 40 tabulek, kde je zařazená většina problémů, na které duše při své cestě může narazit.

Co dokáže řešit:

Traumatizující zážitky, stresy, fóbie, úzkosti a deprese Problémy s učením, alergie, bolesti Únavu, nespavost, nedostatek energie, pocit opuštěnosti, nejistoty nebo strachu atd.

Ludmila Kartousková

Vědma a kartářka se věštění věnuje řadu let. Kromě toho hraje ve filmech a v reklamách. Více na karty-kartouskova.cz Text: Michala Jendruchová, foto: archiv Ludmily Kartouskové, Shutterstock

Starší článek      Další článek