Odstraňování bloků - metoda SRT

Když jsem se dnešního dne procitla, uslyšela jsem příjemný zpěv ptáků. Sluníčko již svítilo a pod okny mi voněl šeřík..

Ano dnes začíná sabat a věřím, že si jej příjemně užiji. Ale ještě mně čekají pracovní povinnosti. Jsou to příjemné povinnosti, protože vím, že lidem pomáhají. Dělá mi velkou radost, když se se svými šťastnými pocity klienti svěří. Nejprve však přijdou a chtějí vyřešit svůj problém. Jednoho dne si u mně paní objednala výklad karet a chtěla poradit, co by ji zbavilo nočních můr. Budila se téměř každou noc a křičela ze spaní.

Odehrála se jim v rodina určitá záležitost a paní se nedokázala smířit s realitou. Chodila k psycholožce, ale nepocítila úlevu. Spíše neustálým probírám dané situace se její stav ještě zhoršoval. Vypracovala jsem ji výklad a doporučila ošetření metodou SRT. Přijela za mnou z daleka a působila velmi nejistě. Po skončení ošetření mi sdělila, že uvidí, jak proběhne první noc a když bude pozitivní změna, ta se mi ozve. Na druhý den brzy ráno mi vyzváněl telefon. Paní Kartousková, já už mohu spát. Je to lepší a chci se k Vám objednat na další sezení. Měla jsem z toho velkou radost. Následovalo pár setkání a paní se mi měnila před očima. Říkala, že na mně každý den myslí a děkuje, že jsem ji dokázala tak velmi pomoci.

Při předposlední návštěvě objednala i manžela. Byl šťastný, že žena zase začíná být tou, jak ji znal dříve. Při sezení se mi svěřil, že je silný materialista, ale že přece jen ví, že je něco mezi nebem a zemí.... Při loučení mi z celého srdce poděkoval za manželku. Byl šťastný, že je doma zase pohoda jako dřív a ještě se i po letech více sblížili jako muž a žena.

Jejich štěstí se přeneslo i na mně. Poděkovala jsem jim za slova uznání a díků a uložila jsem si je do srdce. Ano proto tuto práci dělám, přináším lidem do života štěstí, které při své cestě někde ztratili. Zítra začíná teplý květen. Voní šeříky, rozkvetlé stromy. Vnímejte tuto krásu a ukládejme si ji do svých duší. S úctou Ludmila Kartousková

Starší článek      Další článek