Poděkování

Je to již přes rok, co dopisuji do tohoto časopisu. Přivedla mě k němu Danuška Boleslavská, jejíž články jsou zde také. Oslovila mne, abych s ní pracovala v její firmě na výklad karet.

Časem jsme se obě osamostatnily. Děkuji ji proto za vše co mi dokázala při naší spolupráci předat. Začaly jsme spolu pracovat i v pořadu Volejte věštce, jako kartářky na telefonu. To mě přivedlo ke kolegyni paní Regině Sádlové. Jelikož jsem nechtěla jen vykládat osudy z karet, ale i lidem pomáhat, rozhodla jsem se začít pracovat s metodou SRT. /Tato spočívá v odblokování negativních energií, vztahů, zbavuje depresí, slaďuje partnerské a mezilidské vztahy a a vymazává jakékoliv vzájemné negativní energie./ Šla jsem se k paní Regině poradit, jestli je tato práce pro mně vhodná. Sdělila mi, že určitě ano, že mi to ještě více otevře obzory a posune dál. A že jsem pro práci kartářky byla předurčena již v minulém životě. Nyní tuto praxi SRT vykonávám a mám z toho radost, že mohu pomáhat lidem v odstranění každodenního stresu, pracovního přepětí, fobií a strachu.

Přes Danušku Boleslavskou jsem se seznámila s Martinkou Boháčovou. Dříve jsem ji jen znala z výše jmenovaného pořadu, nyní se stýkáme pravidelně a docela si to užíváme. Má obrovskou energii a dokážeme se spolu od srdce zasmát a pobavit. Pravdou je, že seznámení s panem Zahrádkou - šéfredaktorem tohoto časopisu, mně velmi příjemně zasáhlo. Perfektně vykonává svou práci a má v sobě velkou dávku přirozenosti a lidství a to si na něm velmi cením. V tomto jeho časopise jsem se seznámila s paní Plášilovou. Ta mi byla oporou v rozhodování, jestli mám přijmout nabídku na výklad karet v Bratislavě. Ta nabídka mně velmi potěšila, ale měla jsem v sobě určitou dávku nejistoty. Je to přeci zahraničí a v Bratislavě jsem byla jednou v životě. Měla jsem v sobě z tohoto poznání krásné vzpomínky. Nakonec jsem se do tohoto nádherného města rozjela. A udělala jsem dobře. Vykládala jsem karty na jedné velmi prestižní společenské akci, která se tam konala. Byla tam ještě kolegyně kartářka ze Slovenska. Bylo úžasné opět slyšet hovorovou slovenštinu. Mám ji moc ráda. Byla to příjemná a obohacující práce.

Před Silvestrem jsem se seznámila v Chrudimi s dalšími svými kolegy a kolegyněmi z toho časopisu na společném posezení. Mohu Vám říci, že mi tam bylo opravdu nádherně. Prostě mezi svými. Blíže jsem se tam seznámila s kolegyní Písničkou Svobodovou. Bydlí tady v Praze kousek ode mně. A hádejte na co jsme přišly. Pochází z vedlejší vesnice na Moravě, kde je i můj rodný dům. Pravdou je, že k nám do Tlumačova chodila i na zábavy. Ono Holešov opravdu není daleko. Nyní máme k sobě pár ulic v Praze. Je skvělá kartářka, také mi před mými kolegy vyložila a nyní mi skládá melodii z data mého narození. Také jsem se na tomto sezení seznámila s Aničkou Píškovou, která rozumí léčení. Přišla v pravou chvíli, hned pár dní na to, jsem kontakt na ni předala svým klientům.

Tak co k tomu říci? Děkuji všem energiím a andělům, kteří při mně stojí, že mi dali možnost dostat se do společnosti lidí, točících se kolem tohoto časopisu. Děkuji jim za články, které obohacují mne a určitě celou řadu dalších čtenářů. Dostávám zde nové informace a některé jen oprašuji a osvěžuji v paměti. Znalosti zde nabyté budu předávat dál svým klientům, kterých mám již na kontě tisíce. Budu se snažit jim být oporou a vykonávat svou práci jak nejlépe dovedu. Pravdou je, že jsem jen člověk a není na světě člověk ten, aby se zalíbil lidem všem. Toto vnímám a plně respektuji. Přeji všem svým klientům hodně lásky, pohody a úcty k sobě samým i k okolí a tomuto časopisu přeji ze srdce jen to nejlepší. Není to lehká práce, ale určitě je záslužná. Mám Vás všechny ráda a těším se na další spolupráci. S úctou Ludmila Kartousková

Starší článek      Další článek