Metoda SRT

Je krásný páteční večer a já odpočívám. Nechávám plynout myšlenky a čas. Je to již několik měsíců, co jsem si tuto idylku kvůli pracovnímu vytížení nedopřála.

Prostě jsem si dala Mikulášský dárek a relaxuji. Všude se rozprostírá tma a koukám na noční Prahu. Jsou vidět světla letadel i pár hvězd. Svítí okna domů a výškových budov. Je to krásný pohled a těším se, až napadne sníh a na střechách domů bude bílý poprašek. Mé myšlenky se mi vrátily ke klientům. Včera byla u mne slečna na výklad karet. Chtěla se zeptat na práci a partnerské vztahy. Rozsvítila jsem svíčky, uvařila čaj a daly jsme se do výkladu. První karta ukazovala lsti, intriky, manipulace. "Víte o čem to je?", zeptala jsem se klientky. Po chvíli zdráhání se přiznala, že nabízí výrobky. Jedná se však o klamnou reklamu a sama není přesvědčena kvalitou tohoto zboží. Když jsem se jí zeptala, jestli si myslí, že je to správné, tak řekla, že asi ne. Ať se tedy podíváme na vztahy. Udělaly jsme výklad na jednoho partnera, pak na druhého. Ve všeobecném výkladu ji vyšel ještě mladík stejně starý jako ona. A slečna řekla, že ví o koho jde, že na něj zapomněla, že chce výklad i na tohoto muže. Hlavně ji zajímalo, jestli ji ti muži milují. Vysvětlila jsem jí, že je stejně důležité, jestli miluje ona je. Že v současné době mají k sobě přijít partneři, kteří se milují na stejné úrovni.

Měla pocit, že se ji v současné době nic nedaří, že vztahy nefungují, jak by si přála, že má pocit, jakoby s ní ostatní manipulovali. Ano má možnost poznat, jaké to je, když někdo s někým manipuluje a snaží se docílit svůj prospěch. Jedná se o mladou krásnou ženu, která nabírá své životní zkušenosti. Jsem si jista, že pochopila, že co vysíláme, to se nám i vrací. Důsledkem tohoto nečestného podnikání je to, že člověk začne pochybovat o vlastní osobě, pochybnosti se pak prohlubují a vyrovnanost klesá. Z člověka se stává jedinec, který kritizuje ostatní. Sám kritiku nesnáší a reaguje na ni velmi podrážděně. Je nespokojen s životem a to se odrazí nejen na jeho duši, ale také na fyzickém vzhledu. Tento postoj přináší jen smutek a neúspěch. Slečna řekla, že si to promyslí a bude hledat v sobě odpovědi, co vlastně chce dělat dál. To co hledáme je skryto mnohem blíž a nejlépe jak to jde - uvnitř nás.

Je důležité žít v lásce sám k sobě i k ostatním lidem. Čím více je člověk duchovně výše, tím vice dokáže akceptovat nedostatky druhých. Tuto zkušenost jsem získala při absolvování školení Spiritual response therapy. Pomocí této metody nahlédnete do svého Já. Vykročíte na pozitivní cestu k sebepoznání, vyčistíte svou minulost, vyřešíte problémy v mezilidských vztazích a uklidníte svou duši. Výhodou metody SRT - pomáhá k odstranění každodenního stresu, pracovního napětí, fobií a strachu, zbavuje depresí a pomáhá odstranit jak její příčiny, tak i jejich důsledky, slaďuje partnerské a mezilidské vztahy, vymazává jakékoliv vzájemné negativní energie, očista negativních programů ve vědomí, podvědomí, duši i těle člověka, zbavuje člověka vnitřních zábran k sobě i jiným.

Objednala se ke mně na tuto metodu SRT paní, která musela jet spoustu kilometrů. Přijela o hodinu později, byla neklidná, roztěkaná a v nepohodě. Během terapie ji stékaly slzy po tváři. Po dvou hodinách odcházela úplně jiná žena. Byla hovorná veselá a šťastná. A toto je smyslem mé práce. Posouvat lidi na jejich cestách dál. Změnit a pracovat se dá pouze na tom člověku, který sám chce.

Starší článek      Další článek