Blesk zdraví

Dnes byla u mne na karty slečna ve znamení kozoroha. Jelikož jsem téhož znamení, uvědomila jsem si, jakou dlouhou cestu jsem ušla od svých mladých let.

Měla jsem pocity, které nyní zažívá moje klientka. Jak je nyní jednoduché se otočit a podívat se dvacet let zpátky. Jsem ráda za svá vítězství i prohry. Každá emoce mě posílila a hodně dala. Posunula mně dál. Uvědomila jsem si, jak krásně se mozaika skládala a nyní pomáhám lidem a ještě mně to dobíjí. Chodí ke mně učitelé, letušky, inženýrky, podnikatelé. Někdy jedou i 300 km, aby si nechali u mne vyložit karty.

Prve to zkusí přes sms, pak email a nakonec mnozí přijedou osobně i z daleka. Někteří jsou z Prahy a přijdou přímo třeba z noční služby v nemocnici. Dívala jsem se i do očí lékařky, jejíž pracovní náplní je říkat lidem, že mají nevyléčitelnou nemoc. Ano, každé povolání má své místo na této naší planetě a každé je potřeba. Ale v řešení problémů pak jsou všichni na jedné rovině. Přijdou řešit ten svůj problém. A já jim s tím ráda pomáhám. Někdy se mi stává, že než klientka přijde, mám vizi.

Jednoho večera dělám výklad po emailu a najednou vidím pár mužů stát u lesa a vedle auto, určité barvy. Schválně nechci uvést jaké. Muž je na kolenou a výstřel ukončil jeho život. Za pár minut mi volali z recepce, že mi jde návštěva, jestli ji chci přijmout.

Ano, jsem s paní domluvená na výkladu, odpověděla jsem. Paní byla taková nějaká schoulená. Přišla se zeptat na vztahy, že se jí nedaří navázat dlouhodobější vztah. V tom mi přišel na mysl její manžel a zeptala jsem se tedy na něj. Odpověděla mi, že je několik let nezvěstný. A že neví, co s ním je. Zeptala jsem se jí, jestli měl barvu auta, jakou jsem viděla ve své vizi. Odpověděla mi, že ano. Tak jsem ji pomalu připravila na to, co ji musím sdělit. Ano, chodí mi při výkladu informace, které mám klientovi sdělit. Tak to bylo i u této paní. Měla vědět, že manžel je již po smrti a měla se s ním s láskou v srdci rozloučit. Když tak učiní, energie se uvolní a přijde k ní partner, který k ní opravdu patří. Řekla mi, že to tak cítila, akorát to potřebovala slyšet od někoho druhého. Pravdou je, že bylo na ní přímo vidět, jak se jí ulevilo, byť ji to bolelo. Je pro ni vhodné poděkovat za ten čas, který spolu prožili. A nyní půjde svým životem dál. Její cesta má pokračování a vidím to tak, že bude ještě šťastná, což ji z celého srdce přeji. Když jsem se s ní loučila, měla oči uplakané a já v nich viděla jiskřičku naděje z budoucího štěstí.

Minulý měsíc ke mně přišla na výklad slečna drobounká a narozená v tentýž den jako já, ale o pár desítek let mladší. Přišla si vyložit kartičky a že o tom pak napíše článek do listopadového časopisu Blesk zdraví. Tak i učinila. Bylo to oboustranně příjemné odpoledne. Někdo se mně ptal, jestli mně nevysiluje řešit problémy druhých, nebo jim ukazovat možnou cestu. Je to naopak, mám pocity štěstí, když odpovím na všechny položené otázky. Prostě dělám taky svou práci a snažím se ji dělat nejlíp, jak dovedu.

Blesk-zdraví


Starší článek      Další článek