Jak dál

V současné době ke mně chodí klienti i klientky a mnozí z nich se ptají, co mají dělat, jakou mají před sebou cestu. Odpověď je velmi jednoduchá. Dělejte to, co je vašemu srdci nejbližší..

To znamená, aby jste pracovali tam, kde to cítíte jako Vaši srdeční záležitost. Když tomu tak není, tak polovinu energie spalujete jen na to, abyste v té či oné práci vůbec vydrželi. Když se v té práci již necítíte dobře, je to informace pro vás, že brzy přijde ukončení. Tak to často i vidím v kartách.

Přijde klient a je smutný, že ztrácí práci. A já vidím, že je to proto, že jej čeká práce nová, která je pro něj vhodná. Když pak celou svoji energie vloží do této práce, tak nastane velký posun vpřed. Tak nějak je to podobně i ve vztazích. Vím, není to jednoduché se rozhodnout a jít novým směrem. Je tu obava z nového, nepoznaného. Ale život je o poznání a posunutí se dál na cestě životem. Pravdou je, že obavy a strachy nás blokují. Je proto vhodné požádat anděly kolem sebe, aby odnesli obavy a strachy k bohu. Pak se Vám půjde novou cestou lépe, budete šťastnější a spokojenější. Tato spokojenost z Vás bude vyzařovat a tak budete přitahovat k sobě lidi také spokojené a šťastné.

Každá dušička, než přijde sem na zem, tak si sama vybere, kam se narodí a co se chce naučit a co pochopit. A od toho se pak tady ty situace odvíjí. Proto tady prožíváme lásky, zklamání a hledání cesty. Je to náš vlastní plán, který si tady odžíváme. Přicházejí nám do cesty osoby a situace, které nás mají něco naučit. Když si toto každý z nás uvědomí, velmi si zjednodušíme život. Když pak procházíme nějakou těžkou situací, je vhodné si uvědomit a říct si, dnes je ale těžký den, já to dnes odžiji a zítra bude dobře. Označíte tak situaci za splněnou a můžete jít dál, poznávat a prožívat další situace. Do života se vám takto dostane lehkost, jelikož si uvědomíte, že tu jde o náš plán, naše poznávání a učení se zpracovat jakoukoliv překážku. Když přijde těžká životní zkouška je vhodné ji přijmout a zamyslet se nad tím, co nám měla říct, co nás měla naučit, co jsme měli pochopit. A já vám na této cestě přeji hodně síly, radosti a spokojenosti. S úctou Ludmila Kartousková

Starší článek      Další článek