Zkušenost s bulvárem

Je dnes 12. 5. 2011 a právě mám osobní výklad pro jednu klientku. V tom se rozzvoní mobil. Na druhé straně se představil mladý mužský hlas, že volá z jednoho bulvárního deníku.

Pracuje tam jako redaktor. Našel si na netu mé stránky a chtěl se zeptat, jestli má vliv datum 13. pátek na výsledek hokejového utkání Česko verzus Švédsko. Řekla jsem mu, že nikoli, protože ten zápas naši stejně prohrají. Požádal mně, abych udělala výklad na tento zápas a poslala mu jej na emailovou adresu do redakce novin. Ptala jsem se ho, jak to bude s placením za tuto práci. Odpověděl mi, že ať pošlu fotografii a výklad a že to uveřejní a tím mi udělají reklamu. Tak jsem souhlasila a zaslala mu tento výklad.

"Podle toho, jak je situace dne 12.5.2011 nastavena, mi vychází, že vyhraje Švédsko. Je možný orientační výsledek 1:4 pro Švédsko. Samozřejmě tady působí mnoho energie ze stran fanoušků obou družstev a výsledek může být pozměněn. Protihráči mají dobře zmapovanou hru Jaromíra Jágra, tudíž se budou snažit mu v zapojení do hry bránit dle svých možností".

Kolem 13hodiny se zmiňovaný redaktor ptal, jestli jsem mu zprávu poslala, že nic nedostal. Tak jsem ji poslala znovu. Druhý den jsem měla hodně práce a ještě si zvyšuji vzdělání, takže jsem se domů vrátila až večer. Můj správce stránek mi volal, že jsme opravdu prohráli. Šla jsem si koupit zmiňované noviny, jestli tam můj výklad otiskli. Nebyl tam. Byla otištěna jen pozitivní věštba. Když jsem redaktorovi volala, a ptala se proč, odpověděl, že první výklad nepřišel a druhý přišel pozdě. Na otázku, jak to bude s placením, řekl, že nemáme žádnou dohodu. Takže nic. Tak to jsem se opravdu zasmála. Liduško, Liduško nejsou na světě jen lidé poctiví. Bylo mi to nepříjemné, protože vím, že toto jednání se panu redaktorovi nevyplatí. Nicméně mi v nočních hodinách ještě volal, že se mnou jeho kolegyně udělá rozhovor. Dodnes se nestalo. Děkuji za zkušenost, každý si sbíráme své osobní zkušenosti. A já moc dobře vím, že ti, kteří žijí v pravdě a pozitivně, těm se bude trojnásobně dařit. V opačném případě negativní energie bude lidičky stahovat dolů. Tak to prostě je. V každém případě bylo velmi zvláštní, že mi následně nějaký den na to volal jeden muž a nabídl mi spolupráci. Prý se zabývá sázením, že by byl rád, kdybych s ním spolupracovala. Tuto nabídku jsem s poděkováním odmítla, že nechci využívat energii pro tento způsob výdělku. Tak jsem usoudila, že jsem se měla raději věnovat výkladu pro človíčka, který si neví rady jak dál a potřebuje najít cestu. Rozhodně bych z takové práce měla pocit spokojenosti a příjemného hřání na srdíčku, že jsem opět někomu pomohla.

Starší článek      Další článek