Moji milovaní jsem naprosto šťastná.

1. Přála jsem si, aby moje paní uklizečka přišla až v pondělí na úklid, jelikož v úterý čekám návštěvu. V pátek mi napsala paní, že se omlouvá a nemůže přijít, že onemocněla. V ten moment jsem si uvědomila, že jsem jí ani nenapsala, že ji potřebuji až v pondělí. Nicméně jsem ji nastavila, že v pondělí už bude zdravá. Stalo se. Přišla zdravá a těším se na návštěvu.

2. Šla jsem v týdnu kolem cukrárny a uviděla tam indiánky za výlohou. Pomyslela jsem si, že bych si nějaký dala. O víkendu dávaly cukrářky na stránky fotky svých věnečků, trubiček a rolád. Ano mám je moc ráda. A pomyslela jsem si, ty bych si také dala. A co se stalo? Můj syn mi v neděli dovezl cukroví od mé kamarádky z Moravy. A přídavkem ve druhé krabičce všechny výše uvedené zákusky navíc.

3. Před týdnem jsem se koukala na film a uviděla jednoho známého herce. Zatoužila jsem si s ním zahrát. No a za pár dní mi přišla nabídka na film, ve které spolu budeme hrát. A já děkuji bohu, andělů a energiím, že při mě stojí, že mi pomáhají, zasloužím si to. Dělám svoji práci poctivě, miluji sebe, své bližní a snažím se rozdávat lásku těm, kteří o ni stojí. A to je kouzlo úspěchu moji milí. Mám Vás ráda a děkuji že jste. S láskou Ludmila.:) :) :) Moji milovaní jsem naprosto šťastná.


Starší článek      Další článek