si Osobní stránky kartářky Ludmily Kartouskové - článek
Miluji svou práci

Jednoho dne večer mi volala stálá klientka, jestli bych mohla přes skype vyložit kartičky i její sestře. Souhlasila jsem. Zajímalo ji, jestli může mít ještě děti.

Je úterní dopoledne a já si pročítám rukopis Máří Magdaleny. Pojednává o sexuální magii Isis. Je to pro mne velmi zajímavé a blízké téma. A plně mu rozumím a ztotožňuji se s ním. Najednou mně ze soustředěného čtení vytrhne myšlenka, jestli jsem se dnes už přihlásila na lince Volejte věštce. Nejsem si jista, tak volám a přihlašuji se. Asi mně nějaká dušička potřebuje... A je to tak. Za chvíli, jen co jste se stihla občerstvit, mi zvoní telefon. Zvedám sluchátko a na druhé straně mi automat říká... Zákazník volá právě Vás. Tak to už se usmívám a dělá mi radost, že má intuice mně vede velmi správnou cestou. Ve sluchátku se mi ozval velmi příjemný hlas mladé ženy. Paní Lído, to jsem já, co jsme spolu řešily prodej bytu..... Tato žena otěhotněla a chtěla se zajistit finančně prodejem bytu, ve kterém žije a přestěhovat se jinam. Já to viděla jinak. Doporučila jsem ji dle kyvadla, ať v bytě zůstane a prodá jinou nemovitost. Zaradovala se a řekla, že to je možné, že se ji uvolnil po nájemnici byt jiný. Karty mi řekly, že v bytě, v které čeká miminko má zůstat, aby se mohla po porodu tzv. vrátit domů. Takže tato situace se vyřešila a dnes již v oblasti financí nemá problém.

Když mi volala poprvé, cítila se hodně sama. Vysvětlila jsem ji, že i když jsou její rodiče po smrti, přišli za ní a stojí pevně při ní. A doporučila jsem ji, ať poslouchá svůj vnitřní hlas. A poslechla mně. Říkala, že měla naléhavý pocit, že má jít na zdravotní středisko. Touto intuicí se nechala vést. V daném zařízení potkala tatínkova kamaráda, který ji hodně zdravotně pomohl. Měla jsem z toho velkou radost. Klientka mi také sdělila, že má poslední dobou pocit, že vidí energii svých rodičů a cítí jejich přítomnost a že se už necítí tak sama. Hurááááá...

Dnes volala ohledně tatínka svého miminka, které má přijít na svět koncem března. Měla obavy, jestli se ji nevzdaluje. Prý má velké finanční problémy. Ano to tak bývá. Muži když mají problém ve finančních, zdraví, či práci, vztahy odsouvají bokem a řeší pro ně nejdůležitější problém. Čili u tohoto muže jsou to finance. V kartách mi došla informace, že narozením jejich miminka, přijde partnerovi velký příval energie a bude mít dostatek sil na dořešení své finanční situace. Potřebuje teď pauzu a věnovat se svým úkolům. Až bude cítit finanční jistotu, vrátí se mu sebevědomí a mužná síla a vztah půjde pozitivním způsobem dopředu. Je tu láska, zázemí rodinná stálost.

Mladá paní může partnerovi pomoci tím, že požádá anděly, kteří jsou kolem něho, aby mu dali dostatek duševní a fyzické síly a poděkuje za jejich práci. Hlavně ať v sobě nedrží pocit strachu a obav. To jsou energie, které ji jen blokují. Prostě pozitivním myšlením se ladíme na pozitivní energii a tím pádem to k nám přitahuje i pozitivní lidi. A pak nás energie posouvají směle dopředu. Už se těším, až se narodí toto miminko, zplozené z lásky. Dá dostatek energie svým rodičům a tím pádem i nám všem. Ano rodí se křišťálové děti..

Starší článek      Další článek