Jak si zařídit život podle svých představ bez ideologických nánosů, zbytečné teorie a jít přímo k jádru?

Konečně je tady technika, která dává skutečnou svobodu.
Život přesně takový jaký chce každý jednotlivý člověk.
Nic nemusíme, vše můžeme, máme to ve svých rukách.
Tato jednoduchá a moderní metoda vznikla po 20 letech úspěšné praxe českého fyzioterapeuta Pavla Vondráška, který spolupracoval a pečoval mj. i o profesionální sportovce, světové choreografy a baletní tanečníky ze Severní a Jižní Ameriky, Evropy a Izraele nebo o české a zahraniční herce a zpěváky.

Technika, která dává svobodu.

V kvantovém informačním poli si můžeme hrát tak, že si zařídíme život takový, jaký si přejeme mít – ve všech oblastech – ve zdraví, vztazích, prosperitě i smyslu života. Jedná se o transformaci vlastního bytí a pohledu na Vesmír, který nás obklopuje.Kvantová tantra - KvanTra

Jedná se o umění vědomého bytí v kvantovém poli. Seminář je především prožitkový, kde hravou formou zjistíme, že vztah mezi myslí a hmotou je v praxi velmi jednoduchý. Kvantová tantra vás učí vnímat energii a pracovat s ní. Rozvíjí vaši intuici a nacítění. Pomůže vám najít cestu do svého středu. Do svého pravého já, do svého sebe-vědomí. Naplno ve vás probouzí váš potenciál práce v Kvantovém poli. Naučíte se, že bytí a práce v Kvantovém poli v praxi není nic, co byste nezvládli.

Předchozí znalost či zkušenost s kvantovkou, či tantrou nejsou potřeba.

Na kurzu se využívá především energetický potenciál tantrických technik a cvičení, práce s nahým tělem nebude na této úrovni vůbec zahrnuta.